Слагате ли ги да си играят на пода?

  • 2 528
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 274
От четири месеца е на пода. Само така играе пълноценно и познава света! Mr. Green Не ме е страх, че ще "изстине", освен ако няма някой болен  наоколо. А лазенето, изправянето, клякането и всички движения, които прави са доста загряващи!

# 31
  • Мнения: 399
Постоянно е на пода. В началото и аз се впечатлявах да не е на теракота, постилах одеала, но той не се спира. Просто невиждам начин да го огранича, защото се надават едни викове, писъци  Shocked (съседите сигурно мислят, че го бия). Пантофи, обувки всичко остава по "пътя" и дефакто пак си е по чорапи, според мен не трябва да се навличат много, защото се потят като се движат и тогава течението е още по опасно.

# 32
  • Мнения: 2 910
Аз не я слагам да си играе на пода,но когато се заиграе за малко с нещо и седне ,как ще прекъсна този процес,повдигам и леко дупето и слагам някакво одеало.По-принцип тя много рядко сяда на земята,тъй като от малка все и натяквах да става и така се научи.

# 33
  • Мнения: 410
Ами Борис е по земята от както е пролазил. И ние сме в стар апартамент ( сега) с паркет, имаме килим, а на откритата част на паркета постилам ( през зимата ) едно килимче, което ушихме от стари агнешки кожуси, които никой не носи от десетилетие сигурно. Много топли! А пред вратите на балкона поставям пъчно ушити възглавнички, тип салам! То основната чст от играта става на пода! Къде другаде да караме колите, да стройм мостове и къщи и т.н. ?
А. и пантофки от агнешка кожичка носим.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Основно си играе на пода,на килима или на паркета направо.Обличам го добре за да не му е студено,задължително е с пантофки,въпреки,че понякога са му студени ръцете,но нищо не мога да направя,не мога да го вържа и да му кажа да си играе на леглото Grinning


И ние бяхме така Peace

# 35
  • Мнения: 3 777
Там си живее, на пода.

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Постоянно е на пода,просто гледам да е облечен подходящо-
пантофи и по плътни дрешки,това е. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 679
Като стана на около 6 месеца и я пуснахме на пода. По цял ден обикаля къщата полупълзяща полуходеща като пате. Купихме и два килима и ги сложихме един върху друг за да й е по мекичко като пада в нейната стая и познайте да стоим върху килима е най-омразното нещо.
В момента я използвам като прахусмукачка каквото си намери на пода отива в устата Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз още не, че един път пробвах и той взе ,че се килна и тупна кофти и плака  Cry - хем на одеало беше.А сме и на 1 етаж и бррррррр - студ!

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И Нели е предимно само на пода. Но при нас е топло, защото отдолу е изолирано. Може да пробваш с тези детските пъзели с животните и буквите- според мен изолират много добре

# 40
  • Мнения: 8 769
Добре де вашите деца не боледуват ли като непрекъснато са на земята? Не изстиват ли?
Ми...не

# 41
  • Мнения: 3 611
Ами да, слагала съм Янис да си играе на пода, дори сега и сега редовно си играе легнал на земята. Разбира се в нас е топло, а и ние сме с мокет и отгоре персийски килим, та не вярвам да му е студено.  Thinking

# 42
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мартин е постоянно на пода. Килими нямаме, само на ламинат сме. Студени са му ръчичките, но като му пипна вратлето е топло така че според мен няма проблем.

# 43
  • Мнения: 854
Слагам го Simple Smile С паркет сме и с килим. Но и по паркета сяда някой път, какво да го направя. Ама откакто е почнал да сяда хубаво и после да пълзи си е все на земята. Пада, удря се, плаче, ама поне е от ниско Wink

# 44
  • Мнения: 5 647
Няма проблеми да я оставяш да играе на пода.

Общи условия

Активация на акаунт