Слагате ли ги да си играят на пода?

  • 2 523
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Ива е на пода нон-стоп. В хола сме на теракот, отгоре сме сложили мокет. Постилам едно одеяло сгънато на четири и отгоре слагам едно олекотено юрганче - детско. По цял ден се търкаля там , а и ние с нея като играем. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 489
Аз също я оставям да си играе на пода.В хола,коридора и кухнята сме с теракот,но в нашата стая е с паркет и килим и тя знае че само на килима се сяда.

# 17
  • Мнения: 1 753
Ами явно и аз ще я пускам вече да лази долу... Ама ще я обличам по-дебело, че много бързо изстива долу...  Sad Всичките ни стени са външни, под вратите има по 1 пръст от където духа страхотно...  Shocked Ама ще уплътняваме, ще постиламе и така...

Добре де вашите деца не боледуват ли като непрекъснато са на земята? Не изстиват ли?

# 18
  • Мнения: 2 732
Аз не и давам да сяда на земята .Лятото да но от както е станало студено съм и казала че е студено на земята и тя си играе на леглото .

# 19
  • Мнения: 1 172
Играе предимно на пода, върху пъзела или одеяло.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 605
Добре де вашите деца не боледуват ли като непрекъснато са на земята? Не изстиват ли?

Моите впечатления са, че колкото повече ги пазя, толкова повече боледуват.

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И у нас е теракот, но Ивчо по цял ден е на земята, а няма как да му кажа да не се търкаля там - много ме е яд, че мръзне на пода, но слагам и аз /освен килима/ по едно одеало. В детската стая е най-топло, там няма теракот, а балатум, а отгоре мокет, а сега слагам и едно килимче /от онези с нарисувани магистрали/.

# 22
  • Мнения: 7 837
И Самуил играе само на пода.  Климатика при нас духа студено и съм забелязала, 4е на земята се усеща най-осезаемо. Ръцете му почти постоянно са студени, затова го пипам за вратлето.
Преди постилах нещо върху мокета, но сега, откакто ходи съм разчистила, защото се спъва.

# 23
  • Мнения: 1 645
Дани се въргаля на пода от както е пролазил(на 9 м.) та и до сега е така.
На диваните рядко се качва,а ако се качи стои по 1 - 2 минути и пак слиза.
В къщи детската и спалнята са с паркет,а навсякъде другаде е гранитогрес,който държи доста студено за това го обличам с чорапогащи и ватиран панталон и без пантофки не може да ходи Naughty..

# 24
  • Мнения: 972
И аз я слагам на пода да си играе от един месец вече.
В едната стая съм постлала един дюшек и отгоре слагам едно одеяло.
Предпочитам да е на земята, така няма опасност да падне.

# 25
  • Мнения: 2 072
Почри цялото време, в което сме вкъщи и не спи, бебто е на пода. Постлала съм един стар дебел юрган и тогоре 1 одеало. Доскоро я удържах там, но сега вече е рядкост да пълзи на одеалото, по-скоро е около него и пипа всичко. Ние сме с ламинат, но по гранитограса не й давам да лази.

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ами ако не е на пода аз ще лудна  Crazy. Къде си играе твоето дете?
В БГ оставях първото ми дете да лази по пода. Бахме в къща и зимата беше доста хладно, но слагахме дебел килим и в общи линии гледах да не се застоява дълго извън килима на теракота. Тук температурите не са толкова ниски и просто не съм се замисляла. Мъж ми само ми прави забележки, че щяла да изстине така беба Rolling Eyes.

# 27
  • Мнения: 4 629
Ами то къде да си играе, ако не на пода  newsm78 Досега е настивал един път, но не и от това, че седи на земята. Не смятам, че даца, които играят на пода боледуват по-често

# 28
  • Мнения: 2 655
Наистина е трудно с лазещо бебе. И АЛИ лазеше на пода и сега играе на пода, но имам килим в хола. Когато идва при мен в кухнята /там е теракот/ съм я научила да си носи едно малко такано губерче и сяда на него. Преди аз го носех, но тя вече е голяма и всичко разбира. Laughing

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
От сами начало е по пода. Щото като беше на 20 дена го изтървах по глава от спалнята и имам фикс идея.
Вкъщи сме с мрамор и вълнен килим отгоре. И активната гимнастика, но тя не се брои, защото играя около нея, а не върху нея. Като се движи, мисля да не е така страшно  newsm78 Какво ли знам, де, но засега не е боледувал

Общи условия

Активация на акаунт