Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 8

  • 70 601
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 642
zvanche би трябвало да е тази сделка с ? след 42 минути
аз още обмислям, все ме човърка нещо  ooooh!

# 691
  • софия
  • Мнения: 25 660
zvanche би трябвало да е тази сделка с ? след 42 минути
аз още обмислям, все ме човърка нещо  ooooh!
Благодаря! Ще гледам. Имам 28 лв. в картата за плащане. Не, че не мога да скокна да внеса. Ако трябва да го купя, ще ми стигнат Crazy (дали съм голям оптимист)
По-скъпият сигурно е този Deal starts in: 02:54:33

# 692
  • Мнения: 3 642
zvanche би трябвало да е тази сделка с ? след 42 минути
аз още обмислям, все ме човърка нещо  ooooh!
Благодаря! Ще гледам. Имам 28 лв. в картата за плащане. Не, че не мога да скокна да внеса. Ако трябва да го купя, ще ми стигнат Crazy (дали съм голям оптимист)
По-скъпият сигурно е този Deal starts in: 02:54:33
аз вчера купих преса и сешоар и още нещо за около 50 паунда, още не са ги дръпнали
като завършиш сделката, може да скокнеш ако искаш  Peace

# 693
  • Мнения: 1 162
zvanche

 честно казано, не мисля, че чак на 12 паунда ще ги пуснат Grinning Иначе наистина не дърпат веднага - за моята преса чак след 24 часа получих СМС за изтеглени пари. За сешоара бяха по-бързи - сутринта имах СМС вече

# 694
  • софия
  • Мнения: 25 660
Ооооо, успокоихте ме. Аз не знам защо останах с впечатлението,че до 15 мин. от приключване на сделката проверяват наличност и ако нямаш те отсвирват.

# 695
  • Мнения: 103
Да ,не е проблем да купиш нещо от Амазон и после да внесеш парите .Аз и на другия ден съм внасяла даже.Вчера се записах с ботуши,епилатор и машинката на Филипс,която беше намалена на 57. Гледам ,че днес са пуснали пак четките за зъби на Филипс и ги мисля сега Simple Smile

# 696
  • софия
  • Мнения: 25 660
Май беше този canon http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004HKJUHI/ref=noref?ie=UTF8& … tronics&psc=1 - първата оферта. Поне това, което със сигурност помня е, че беше 16мр с цена около 105 паунда.  newsm78. А за вторият и на мен ми се върти някакъв ixus.
в коментарите пише, че е бавен  Sad
Този пуснаха сега. 64 паунда. Ще изчакам следващият.

Само ми стана странно. Направих експеримент. Не съм купувала оферти "черен петък".
Отивайки да платя ми се изписва цена 104 паунда, а не 64. Стигнах до въвеждане на карта и не продължих. На последна стъпка ли се отразява цената от офертата?

# 697
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
на мен обикновенно амазонците ми дръпват парите след няколко дни, дори като си го получа, но този път си ги дръпнаха още същия ден. Поръчах следобед и като проверих вечерта в 8 си ги бяха дръпнали. В неделя се подготвих психически за пазаруване и си активирах Prime за всеки случай, макар досега да не съм го ползвала.
Е, този апарат свърши буквално за 3мин. Докато видя цената и вляза да видя как е с ревютата и се връщам и гледам че са минали 3,5мин и вече го няма. Но не ме е яд, че на мен ми трябва да е бърз че ще е за родителите ми когато снимат внучката си, а тя е доста бърза  Laughing

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:01 от ronicat

# 698
  • Мнения: 3 642
на мен обикновенно амазонците ми дръпват парите след няколко дни, дори като си го получа, но този път си ги дръпнаха още същия ден. Поръчах следобед и като проверих вечерта в 8 си ги бяха дръпнали. В неделя си активирах Prime за всеки случай.
Е, този апарат свърши буквално за 3мин. Докато видя цената и вляза да видя как е с ревютата и се връщам и гледам че са минали 3,5мин и вече го няма.
за секунди свърши

# 699
  • Мнения: 1 162
 някой ще се похвали ли, че си взел апарат? Mr. Green Или всички само пробваха бързината си? Joy

# 700
  • Мнения: 870
Успях да хвана ей сега един апарат, ако някой го иска да го пусна?

# 701
  • Мнения: 35
Здравейте,
дава ми че съм в листа на чакащите за Канона, а пък ми дава да платя - 64,99 паунда е тотала. Моля, някой спешно да ми каже - да пускам ли или не?

# 702
  • Мнения: 870
Ако те устройва цената и го искаш - пускай!

# 703
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз взех, че хванах един по случайност.

Чудих се, чудих се, накрая го поръчах. Много добри характеристики има, напълно ме урежда за целта, за която го искам. По-специалните снимки ще продължавам да си ги правя с EOS-а. Wink

Дори и безплатно калъфче успях да докопам в добавка към прекрасната цена. Party
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000VDACR2

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:29 от chockolina

# 704
  • Мнения: 2 044
Платих и аз един фотоапарат.
Как разбирате,че сте в листа за чакащи?Аз платих и имам ордер в акаунта.

Общи условия

Активация на акаунт