Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 8

  • 70 602
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 040
Аз го платих апаратчето канон и веднага ми дръпнаха сумата имам смс накрая при плащането ти пиша реалната цена минус намалението плюс доставката. Ще мисля за апарата  обаче се разграби много бързо за 15 мин се изчерпа наличността и сделката приключи. Решила съм да изчакам и другия който обаче забравих модела какъв беше някой да го  знае?(не че не може да го променят). Ако някой размисли, че го иска тоя Канон да драсне аз мога и да го откажа.
Иначе вчера доволно взех по-скъпият Браун епилатор и сешоара на Филипс.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пак я има четката за зъби, който не я е купил вчера да побърза. Peace

# 707
  • Мнения: 1 162
 Да ви честит, момичета, апарата)
 Обаче, като гледам, дила е изтекъл, а не изчерпан. Мисля, че хората очакваха по-голямо намаление. Лично аз надявах се поне на 50% - ама от амазон се ослушват. Имам 2 апарата (един от тях е доста старичък)  и реших,че за тази цена още един не ми трябва. За съжаление нямам пари за скъпи играчки Simple Smile Иначе ако на някой му трябва - на тази цена сделката е много добра

# 708
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да ви честит, момичета, апарата)
 Обаче, като гледам, дила е изтекъл, а не изчерпан. Мисля, че хората очакваха по-голямо намаление. Лично аз надявах се поне на 50% - ама от амазон се ослушват. Имам 2 апарата (един от тях е доста старичък)  и реших,че за тази цена още един не ми трябва. За съжаление нямам пари за скъпи играчки Simple Smile Иначе ако на някой му трябва - на тази цена сделката е много добра

Не знам аз ли нещо пак не виждам, ама отново я няма сделката - не се вижда дали е изтекла, или всичките са изкупени.

А реалното намаление на фотоапарата беше над 50% Wink - 149 паунда му е първоначалната цена. Peace
Калъфчето пък, което взех безплатно, е с първоначлна цена 17 паунда! Shocked

# 709
  • Мнения: 3
някои да каже дали 6те се намали при пла6тането апарата от 104 паунда на 64 ли бе6е не помня. v ko[nicata go imam za 104 i za 110 paunda newsm78

# 710
  • Мнения: 1 162
chockolina

 Ама аз исках 50% от 104 паунда Joy Иначе радвам се, че си доволна)

 А сделките се изтриват като изтичат, страниците намаляват)

# 711
  • Русе
  • Мнения: 621
Някой поръчвал ли е телевизор, дали ще дойде здрав?

# 712
  • Мнения: 50
Поръчвала съм монитор 24" и си дойде в перфектно състояние.

# 713
  • Мнения: 3
моля ви да ми кажете като добавя не6то от намалените неща в черния петак.после в кошницата ми ги дава на по-висока цена, при плащането намалят ли или кога да разбера на каква цена ще ги платя.

Моляяяяяя ви да ми отговорите

# 714
  • Мнения: 2 044
моля ви да ми кажете като добавя не6то от намалените неща в черния петак.после в кошницата ми ги дава на по-висока цена, при плащането намалят ли или кога да разбера на каква цена ще ги платя.

Моляяяяяя ви да ми отговорите
След въвеждането на картата продължаваш още една стъпка преди да потвърдиш плащането.Там е окончателната цена,ако не ти харесва не плащаш. Hug

# 715
  • Мнения: 50
На мен телевизора ми изчезна и ми се появиха нови неща, лаптоп, часовниците пак ги има  Mr. Green. Какво правят днес, не мога да разбера  Rolling Eyes.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен телевизора ми изчезна и ми се появиха нови неща, лаптоп, часовниците пак ги има  Mr. Green. Какво правят днес, не мога да разбера  Rolling Eyes.

Има телевизор. Peace

Хванах един часовник D&G, вчера го държах, държах, и не го поръчах... хем ми харесва, хем пък нямам нужда... Crazy

Фотоапарата пък са го изместили с един час напред. Laughing

# 717
  • Мнения: 50
Да вярно има, появи ми се  Laughing.
Аз часовника си го взех вчера, въобще не му се и чудих, за тези пари  Mr. Green.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имам 4 часовника, от тях нося само един Tissot постоянно, другите я съм ги слагала по 2-3 пъти, я не. Просто си знам, че и с този ще е така.  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 50
Тогава по добре си купи телевизор, винаги има нужда от допълнителен  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт