Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 8

  • 70 602
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тогава по добре си купи телевизор, винаги има нужда от допълнителен  Mr. Green.

 Joy Joy Joy

Или още един фотоапарат. Mr. Green

# 721
  • Мнения: 1 040
Някой поръчвал ли е телевизор, дали ще дойде здрав?
Трябва чрез посредник доставка до БГ няма, а посредник как  ще го докара няма гаранция днес изведнъж  телевизора се озова при мен и пробвах въпреки, че цената беше същата като в БГ

# 722
  • софия
  • Мнения: 25 660
Стига писахте. Бързо на опашката за фотоапарата. Не остана време

# 723
  • Мнения: 1 162
 момичета, аз сега проверих - за телевизор доставка до БГ ми дава 12 паунда. Това е ако някой се интересува) Мисля че за толкова пари най-добре да се поръчва направо до тук.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 11 340
момичета, аз сега проверих - за телевизор доставка до БГ ми дава 12 паунда. Това е ако някой се интересува) Мисля че за толкова пари най-добре да се поръчва направо до тук.

Определено! Peace
Днес за фотоапарата и калъфчето ми даваше доставка 10 паунда. Rolling Eyes Пуснах го до английски адрес, естествено.  Wink

# 725
  • Русе
  • Мнения: 621
fandango как проверяваш?

# 726
  • Мнения: 1 162
Viki&Niki

  Grinning Сложи го в кошница и мини до предпоследна стъпка - тази преди потвърждаване на плащане. Ще ти покажат цената за артикула и доставка. След което много внимавай да не натиснеш place the order Mr. Green

# 727
  • Русе
  • Мнения: 621
не ми изписва и аз това правих, странно, ще видим след малко на каква цена ще излезе ако ме огре
нещо стана, веднага изчезна  smile3516

# 728
  • Мнения: 50
Е добре, как става този номер, пускат го и го няма, не мога да разбера? Не че щях да го купя, ама ме е яд така  Joy.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сигурно е бил само 1 брой. Mr. Green

# 730
  • Мнения: 3 642
Телевизорът вместо да стане активна сделка става Expired, но и без това сравних цените в техномаркет и намалението не ми се вижда голяма - не съжалявайте  Peace

# 731
  • Мнения: 1 040
О вие вече сте на телевизора, аз още размишлявам кой канон да бъде за тия пари смешни, голяма дилема, а ми трява като джобен апарат защото вече имам 500 Д и го купих без да се замислям Simple Smile)) а сега мисля вече 30 мин  ooooh!

# 732
  • Варна
  • Мнения: 11 340
О вие вече сте на телевизора, аз още размишлявам кой канон да бъде за тия пари смешни, голяма дилема, а ми трява като джобен апарат защото вече имам 500 Д и го купих без да се замислям Simple Smile)) а сега мисля вече 30 мин  ooooh!

Че те офертите за тях изтекоха... newsm78

# 733
  • Мнения: 1 040
втория канон още е при мен в кошницата .... и изтича 3-ти път

# 734
  • Мнения: 1 341
О вие вече сте на телевизора, аз още размишлявам кой канон да бъде за тия пари смешни, голяма дилема, а ми трява като джобен апарат защото вече имам 500 Д и го купих без да се замислям Simple Smile)) а сега мисля вече 30 мин  ooooh!

Че те офертите за тях изтекоха... newsm78
Има един канон за 81 паунда, но трябва да се чака за него...Офертата изтича след 35 минути.

И аз искам да си купя нещо, но нищо не ми трябва от досегашните неща. Една прахосмукачка исках, но пък тя не е такава каквато ми трябва/изобщо не ми трябва де, но поне да се запиша с нещо Joy...мъж ми, ако ме чуе ще ме изсели/

Общи условия

Активация на акаунт