Бонус точки OMV

  • 7 051
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Мисля, че вече е изтекла.
Ние в последният момент успяхме да вземем на малкия раницата и то благодарение на съфорумка, която ми изпрати точките още миналата седмица Hug  bouquet
Обаче голямо обикаляне по бензиностанциите от шофьора докато е намерил. Били се поизчерпали вече повечето неща.

# 16
  • София
  • Мнения: 388
Събирането на точките приключи, но чанти могат да се взимат до 6.10. И ние доста обикаляхме докато намерим куфари. Аз имам 5 излишни точки, ако някой ги иска. Само, че са залепени на колекционерска карта.

# 17
  • Мнения: 1 296
Отлепят се лесно с макетно ножче, но много бавно и внимателно.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
И аз има около 30 , ако има желаещи от Стара Загора

# 19
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Мисля, че точките можеха да се заменят за продукт до вчера 03.10.2011.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Ами снощи са дали точки на сина.

# 21
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Значи сигурно са удължили играта. Но в сайта им пише това "В периода от 20 юни 2011г. до 26 септември 2011г., клиентите на компанията имат възможността да събират бонус точки за шест удобни ........"

# 22
  • Мнения: 224
Удължили са я с една седмица. Аз съжалявам, че не си взех куфарите, дали ще ги предлагат, макар и на по-високи цени след това?  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 76
Дават точки и без да зареждаш, само да купиш куфар или нещо някоя чанта. Така ми каза една от продавачките.  Mr. Green Разгледахме ги, но май няма да си купим, а и гледам, че май е изтекла промоцията

# 24
  • Мнения: 224
Мда, но след като свърши промоцията ще можем ли да си ги купим от някъде?  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 69
Здравейте! Не знам дали знаете за новата текуща промоция но OMV.  Ето ви линк към нея.
http://www.omv.bg/portal/01/bg/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9 … MDAwMDAwL0hvbWU!/

Въпросът ми е:Тези точки доколкото разбрах трябва да се лепят на някаква карта. Аз нямам такава,от къде да си я взема?
Мъжът ми като е вземал точките не е знаел че трябва да има и карта за тях. Сега какъв е редът за набавяне с карта. От служителите на касата ли да я вземем?
Благодаря предварително за отговора!         

# 26
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Здравейте! Не знам дали знаете за новата текуща промоция но OMV.  Ето ви линк към нея.
http://www.omv.bg/portal/01/bg/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9 … MDAwMDAwL0hvbWU!/

Въпросът ми е:Тези точки доколкото разбрах трябва да се лепят на някаква карта. Аз нямам такава,от къде да си я взема?
Мъжът ми като е вземал точките не е знаел че трябва да има и карта за тях. Сега какъв е редът за набавяне с карта. От служителите на касата ли да я вземем?
Благодаря предварително за отговора!         


Да, на касата би трябвало да ти я дадат.

# 27
  • Мнения: 440
Някой да има излишна чанта от миналата ппромоция? От тези с дръжките. Много ми харесват, но ги изпуснахме. Пишете ми на  ЛС  Hug

Общи условия

Активация на акаунт