ФЕВРУАРски дребосъци вече правят маймунджалъци - тема 18

  • 27 921
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Добро утро!
Мимозка, честит празник мила  Hug Нека да има много здраве в дома ви и бъдете много щастливо семейство.

Елена, аз когато разбрах че ми прави реакция към спанака спрях за 3 дни всички пюрета и само на мляко беше. След това си продължих да давам и да въвеждам нови неща просто избягвам спанака за сега. Скоро няма да го предложа Naughty Може би към 7-8 месец и се надявам да не ми прави пак такива реакции. Аз давам сини сливи на Ганчев и никога не съм имала проблеми.

И аз правих кисел на Боби по рецептата на Фентъзи Naughty Е стана много яко нещо Party но не помня да съм яла с градината както всички имате лоши спомени от там.
Не мога да смогна да давам на Боби Mr. Green Зяпа е една голяма уста и само м-м-м-м-м-м  hahaha голям кеф. Пак ще му направя.

Днес пак сме на детски РД. На моята приятелка малкия прави 1 годинка. Party

Аз реших че ще захранвам Боби с купешки пюрета и когато е изял 2-3 бурканчета от даден вид аз да му ги правя. Така поне знам че слагам пресни продукти от село.
Оставих Бобчето на шезлонга да гледа малко детско и той заспа hahaha а аз си пия кафенцето Whistling
Боби вчера седна сам в столчето за кола bowuu не знам как го направи тоя номер но се изкефик максимално Party на мама келеша Flutter
Тези дни му разглеждах първите снимки, е не мога да повярвам че е бил толкова мъничко мишле Rolling Eyes Едни познати онзи ден им се роди бебче и аз като разбрах такъв рев ме подгони. Много ми стана носталгично за изминалите месеци и за първата среща с малкото ангелче. Сега моя мъж прави едно клипче със снимки на Боби и е в началото още но няма да ви кажа как ревах вчера. И така, хайде стига съм ви занимавала с моите носталгични изблици. Всяка една от вас знае как в Hug
Честита половин годинка на всички сладки бебчета. Да бъдат много здравички и да слушкат Hug

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 09:32 от snejinka86

# 61
  • Мнения: 737
Ади, честит рожден ден!   bouquet

Не съм чела, но дано скоро се включа адекватно.

# 62
  • Мнения: 302
Priwet! Пишем и двете с Бела на клавиатурата, но тя включва и краче Crazy, затова набързо.

Ади, разбрах за грешката. Ти извинявай за безпокойството, накарах се на дребен, че ми рови из телефона, при условие, че знае номера на баща си наизуст  Simple Smile И ЧРД! макар и със закъснение

За попарите - аз редувах млечна с чаена, за да не му омръзне.

Елена, предложи проблемната храна след месец, иначе давай познати и други нови неща.

Аз да питам - като е яла само безмлечна каша, кога да дам млечна? Тая оризова въобще не я уважава, каква да и предложа? Нещо сладичко трябва да е...

Честит празник на всички именници днес!  bouquet

# 63
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ето Мони с тортата и подаръка:
http://mamafevruari2011.snimka.bg/baby/simeon-na-mimi-jobnoto.579800.24628687
Черпи ви тортичка  Hug
Ще имаме гости и после на плаж  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 32
Здравейте мами,
ние днес ходихме да даваме кръв и урина. Малко си поплака като и боцнаха пръстчето, но няма как! После разходка 1,5 часа и сега нанка сладко-сладко!
Лоли, мисля че ти беше питала за урината. Има специални колектори за момиченца, които се продават по аптеките. Вземи 2-3 за всеки случай, въпреки че аз се справих от първия път. Измих и шушката преди това хубаво, почистих целия крем и залепих. В началото я оставих по голо дупе със залепено пликчето и чаках да пишка. Но после реших докато чакам да я нахраня и след това и закопчах съвсем леко памперса и я оставих на спокойствие да си свърши работата в легълцето. Всичко падна в пликчето, просто перфектно. Малко и се зачерви кожата от лепенката, но ще мажа днес с повечко крем. А за кръвта, моя докторка каза, че нямало как да мъчиш детето да е гладно. Аз я заведох точно 2 часа след като е яла. Понеже тя се изпишка 40 мин. след като яде, се получи идеално и с урината (нали не трябва да престои повече от 2 часа).
Честит празник на всички именници. Бъдете много засмени  Hug
П.С. Айде и аз да кача някоя нова снимка на мишката, че не съм качвала от раждането. На който му се разглежда да заповяда:
http://mamafevruari2011.snimka.bg/baby/ema-na-jjuleto.571853.24630528

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 14:33 от JJuleto

# 65
  • Мнения: 61
Честит празник на всички именици и месечинковци.
Нека да сложа една сладка трапеза за половин годишнината и на Лора. Да им е сладък и безгрижен живота на малките ни слънчица.

На нас още ни е далече морето (има още 10 дни преди да заминем), ама почвам да си правя списъци, защото да си призная с толкова малко дете не бях ходила до сега и искам да питам, тези, които вече го направиха - къде държахте бебоците на плажа, по-точно във или върху какво. Мисля си за количката, за да е вързана. Четох за басейнчетата, ще вземем, но там не мога да я оставя да стои сама. Ако и опъна една голяма кърпа, дали няма да изпълзи на пясъка и да се налапа с него newsm78. Сори за много тъпите въпроси, но нещо съм се притеснила. Почвам да се чудя дали няма с нея да си висим пред къщата, а не на пясъка и най-много да прескачаме до морето да се топнем (а може и в басейните). Истината е, че много ми се ходеше на море, то нали забягнахме само с мъжо за един уикенд до Гърция и вече ми мина мерака и нещо не ми се ходи и почвам да се навивам сама в тази посока.

Малкият ми син го водихме за първи път на море, когато беше на 2г. Лежа си аз на плажа, блаженно и една китайка или подобна ми прави масаж. Маже ме с някакво олио, а сина ми гордо дойде и ме посипа с една кофичка пясък, който буквално полепна по мазното ми тяло...та масажът приключи предсрочно Sick

# 66
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Аз минавам да почерпя послучей рожденника ни /на моята приятелка/ но ми е много близка.

Шефчето се събуди и бягам Mr. Green

# 67
  • Мнения: 103
Честито на всички именници днес - да са здрави и щастливи

Аз съм много развълнувана, току що ми съобщиха че се е родило още едно наборче (момченце), че в нашата компания преобладават момиче и се радваме на  всеки мъж  newsm44 newsm68 newsm10

и да споделя нещо любопитно http://papa-bebe.com/test/test_p.html  - аз ползвам памперс прима

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 15:12 от bob4o_f

# 68
  • Мнения: 186
Здравейте сладуранки на този хубав празник  Hug

Аз рано рано отидох до черквата за запаля свещички за здраве, малкия го оставих на колегите, да не се бутаме с него в навалицата...

Честит имен ден на всичките ни Марийки - Мариа М, Мимозка, Мишленцето, mmm3333, nikito_pk, mar_dimitrova, mim_007...и на други ако съм пропуснала... Wink



Нека Богородица бди над всички нас, нашите дечица, семейства и приятели  Praynig


Честито и на голямото момченце на Мимозка Simple Smile

Честито и на малките ни порастнали месечинковци Hug

# 69
  • Мнения: 4
Честит празник на всички празнуващи   bouquet Мим    bouquet Мимоза   bouquet и на всички други носещи това прекрасно име  Hug
Нека Богородица бди над всички нас и семействата ни  Hug
Честити месечинки на половингодинковците ни Лора, Пламена, Любов, Албена, Матей, Кристиян и Симеон Взимам си от почерпката на Кремена и от тортата на Мони   bouquet

Хепи дали заминаха на море  newsm78 Тя писа, че се приготвят, но не разбрах кога  Tired Дано си изкарат хубава почивка и сладката Лизи да бъде послушна  Party
Кремена  hahaha ама голям разбойник ти е баткото  Joy  Heart Eyes
Пателина пробвай да сложиш няколко лъжички плодово пюре в оризовата каша, че да стане по-приятна на вкус. Аз така я пробутвам  Mr. Green Иначе за млечната каша незнам какво да те посъветвам. Аз следващата ще я взимам млечна, но тази я ядем вече месец и доста други храни вкарах. Дори и да не си давала още млечни храни можеш да купиш каша с адаптирано мляко... мисля на Милупа и Топфер са такива  newsm78

Събудихме се  ooooh!

# 70
  • Мнения: 991
Ето ме и мен!

Честит имен ден на празнуващите и честито на Половингодинковците!  Hug
Да са ни живи и здрави и много усмихнати!

Бобчо, това за памперсите ми се струва бая поизмислено!  newsm78
Погледнах и сравнението на Канбебе, Молфикс и Еви бейби и накрая като ги сравних с Памперс излезе, че те са най - калпави, а аз по - смотани от Молфикса не съм срещала - на третия час ми пропускаха!

# 71
  • София
  • Мнения: 406
Юле, аз питах за урината, много благодаря   bouquet!

Благодаря и за отговорите за проблемната храна. Вече втори ден е само на мляко и днес определено е по-добре. Мисля да й дам и утре почивка и после продължаваме нататък...

# 72
  • Мнения: 2 590
Честити месечинки на половингодинковците ни Лора, Пламена, Любов, Албена, Матей, Кристиян и Симеон

Честит имен ден на всички именници!

Честит празник и на всички варненци!


Момичета прочела съм само последната страничка, защото моята сестричка си е тук, а не се бяхме виждали от 1 год., тук са само за 10 дена и гледаме максимално да се възползваме от времето заедно. Краси видя леля си за първи път, както и единствената и за сега първа братовчедка, а също и свако си Simple Smile

Дейзи, до сега съм вземала млечна каша на Милупа, наскоро купих и Хумана, както и Топфер и се оказа, че само Милупата е с АМ от тези 3 марки.  Peace

# 73
  • Мнения: 471
Запис   bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 74
Здрастииииииииииии Simple Smile
тук сме
гостите тръгват на 25-ти
 #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт