Подарък

  • 2 659
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Закачи и един презерватив към грамотата  Peace

# 16
  • Мнения: 409
Закачи и един презерватив към грамотата  Peace

+1

Ама що само 1  Embarassed Младички са, празник има, повече трябват  Grinning

# 17
  • Мнения: 477
Сладурке, супер си е подаръчето- не се притеснявай Simple Smile, но ако наистина имаш някой друг лев можеш да допълниш нещо, което му допада- свързано с хоби или нещо друго.Успех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 615
Моят лелински мозък пък казва, че е малко рано за подобно откровение. Аз получих такава грамота преди няколко години - вместо картичка, примерно, за някакъв празник. Държа си я на секцията, не е в някой шкаф.

# 19
  • Мнения: 0
На 18години сме и ходиме от 8 месеца,попринцип и двамата сме лигльовци и затова помислих,че ще му хареса

значи ще му хареса.
Догодина да му подариш нотариален акт за някоя звезда  Mr. Green


О!!!Едно бивше гадже ми беше подарило звездичка  Mr. Green Никак не и се зарадвах тогава честно казано,но пък преди няколко седмици намерих купчинката листи описващи я ,старателно щипната с кламер и в джобче и много и се радвах  Rolling Eyes някакси ...ми стана миличко  Blush

# 20
  • Мнения: 0
....макар и след малко повече от 3 години...  hahaha

# 21
  • Мнения: 685
Е, тя звездата си е твоя, не е изгоряла, така че имаш повод да не ти е мъчно за нещо  Mr. Green
 Hug

# 22
  • Провинция
  • Мнения: 509
Подарих такава грамота на един приятел - за най-добрия любовник е грамотата  + медал перфектния любвник.Пича навършваше 25год и се изкефи много Flutter.Даже още ме бъзика за грамотата и медала и казва "нали аз съм перфектен в ..."  TiredЧесно казано познавах човека от около година, и т.к. си има всичко-дрехи,парфюми,екипи и чаши на любимия отбор,реших да го подкача с този подарък....Друг е въпроса,че не беше чак перфектен  Joy Но поне му вдигнах самочувствието ,което все още пази на ниво..... hahaha

# 23
  • Мнения: 1 615
Мислех да питам какъв е резултатът от терзанията на тази мила девойка с неподходящ ник, но виждам, че тя не е влизала повече...

# 24
  • Мнения: 2 161
Много мразя нематериалните подаръци. Грамота, медал, звезда...Не разбирам, какво им е на хората, че не се сещат да подаряват скучни традиционни подаръци: лсд телевизори, ботуши, чанти, палта...Звездата, например, каква радост може да ми донесе? Мога ли да се разходя с нея? И изобщо, какъв е шансът да я намеря в небето? А грамотата!!! Наистина, грамота ще му се наложи  да вземе, ако например 10 години преглъща подобни абсурдни подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт