White Collar

  • 12 664
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 46 565
Бреj, отдавна не бях оставала изненадана от серия като от 10-та  Laughing субтитрите за новата вече са готови: http://www.addic7ed.com/serie/White_Collar/5/11/Shot_Through_the_Heart

Oпределено раздвижиха сезона  Peace

# 121
  • Мнения: 27
Още един страхотен сериал свърши. Страхотна игра от Мат Бомър. Жалко, че свърши.

# 122
  • Мнения: 46 565
Още един страхотен сериал свърши. Страхотна игра от Мат Бомър. Жалко, че свърши.

Още не съм го гледала, но това последният епизод ли е  Shocked
Жалко  Tired
Напоследък никакъв сериал не мога да харесам, всички са просто...

# 123
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да това е последния сезон,тая вечер ще видя финала аз  Peace

# 124
  • Мнения: 3 161
само 6 епизода?

# 125
  • Мнения: 27
Да, за съжаление последния сезон е със само 6 епизода.

# 126
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Страхотен сериал със страхотен завършек. Въпреки, че беше кратък сезона и не дотолкова интересен, за мен, за последната серия са се постарали. Наистина беше one last con  Heart Eyes Нийл ще ми липсва  Confused Embarassed

# 127
  • Мнения: 46 565
Хареса ми финала  Simple Smile
Но още повече щеше да ми хареса, ако бяха направили още сезони  Mr. Green грешката им беше, че задълбаха в някакви драми - бащи, минало и т.н. Можеха като Местопрестъплението да правят само отделни случаи и да пускат смешки като в началото. От доста време нямаше подобни забавни номера като този със стюардесата, такива неща ми се гледаха - леки, забавни, не драми...

Скрит текст:
Аз го гледах вчера и казах на мъжа ми - странно за американски филм, че няма хепи енд Rolling Eyes той го изгледа днес и до последно се беше вързал Mr. Green

# 128
  • София
  • Мнения: 6 219
утрепаха ли го Нийл? Не съм гледала доста сезони. Ма знам за драмата с таткото.

# 129
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А как ще го трепят
Скрит текст:
Инсценира смъртта си,взе си парички и в Париж  Heart Eyes

# 130
  • Мнения: 3 161
всъщност тъп край на сериала

# 131
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Значително е по-добър от този, който е смятал създателя да направи от самото начало. Този край го е измислил преди година.

# 132
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А какво е мислил в началото?

Аз си мислих,че отново ще свърши как ограбва едни пари и с Мози и някоя кака ще отпашат на самотен остров  Crazy Joy

# 133
  • Мнения: 46 565
А какво е мислил в началото?

Скрит текст:
Не съм чела, но предполагам, че замисълът е бил да го покажат превъзпитан и приключил с кражбите Simple Smile

А аз искам да попитам, че нещо не ми стана ясно - в крайна сметка Мози разбра ли истината?

# 134
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Скрит текст:
Е то що годе така свърши. 100% Мози ще се присъедини към него Wink Нали си остави картата при нещата на Нийл, Питър като ги намери Wink

А създателят каза, че е смятал накрая Нийл да се чуди какво да направи и да ни дадат как влиза в някаква сграда / не помня коя/ хвърля монета, пада се ези и тръгва надясно- > отива и взема парите и с Мози зачезват нанякъде. После ни връщат пак на монетата, този път се пада тура и тръгва наляво -> Нийл се отказва, хващат лошите и го дават след няколко години как вече работи за фбр и заема длъжността на Питър и оглавява отдела. След това пак ни връщат на Нийл в сградата преди да хвърли монетата. Хвърля я и the end. Не знаем какво е станало накрая, а само двата възможни изхода.

Общи условия

Активация на акаунт