Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 43

  • 30 250
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Малко снимки на Мечтателчетата









# 16
  • Мнения: 0
Имам още снимки на малката Суде, които не са от сериала, а от различни фотосесии, на тях изглежда малко по-мъничка preggo preggo и ако искате мога да ги кача, питам ви понеже някои хора във форума не обичат той да се запълва с много снимки

# 17
  • Мнения: 0
emineede моля те сподели ги с нас Praynig

# 18
  • Мнения: 0
Ето ги....

 





Изглежда е по-малка на тези снимки....


# 19
  • Мнения: 0
emineede снимките са страхотни много благодаря, малката Суде е голяма сладурана  newsm44

# 20
  • Мнения: 0
Суде много ми прилича и на мине и на денис все едно е тяхно дете на истина  Shocked А ефе няма никаква прилика с аслъ според мен само на ефе прилича   bouquet

# 21
  • Мнения: 44
Честит празник на всички именици!  bouquetМного здраве,щастие и късмет!  Hug

# 22
  • Мнения: 11 766
Честит празник на всички !!! Днес е Голяма Богородица ...  newsm51

Честит имен ден на една много добра и страхотна приятелка - LA TORMENTA ! Пожелавам ти от цялото си сърце много здраве, щастие, любов, късмет и сбъднати мечти. И Дай Боже на финала на Мечтатели да видим нашите любимци Аслъ и Гювен заедно, да се оженят и да бъдат по-влюбени и щастливи от всякога. Знам, че това е голяма твоя мечта, както и моя и на всички техни верни фенове ... Надявам се да се сбъдне и в последния епизод на 30-ти август да ги видим заедно. Защо не една двойна сватба - Аслъ и Гювен, Денис и Мине ...  baloni newsm76 Two Hearts Heart Eyes FlushedFlushed  txtloves
Радвам се, че имам удоволствието да те познавам - можеш винаги да разчиташ на мен ...  Hug


Честит имен ден и на asli_forever - пожелавам ти всичко най-хубаво. Преди всичко много здраве, щастие и късмет. Да ти е честито името ...  smile3525


emineede - хиляди благодарности за невероятните снимки на малките Суде и Денис. Големи сладури са и двамата. Много се радвам, че покрай сериала станаха толкова известни. Играят ролите си супер ...   bouquet   bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Честит имен ден на всички именници.Пожелавам Ви приятно изкарване на празника и всичко най - хубаво !!

# 24
  • Мнения: 11 766
Ето един невероятен клип с актьорите от концерта на Пинхани. Направен е от нови снимки на фотографа на сериала Emrah Icten. Снимките са подредени под формата на клип. Качеството е супер - всички са прекрасни. Надявам се да ви хареса ...  txtloves Heart Eyes Two Hearts



http://www.youtube.com/watch?v=4-PWCv1YpPI&feature=player_embedded

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 21:56 от Roxis

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Как се казва песента?

# 27
  • Мнения: 11 766

Това е песента от годежа на Аслъ и Гювен, само че във втория вариант. Казва се :

Pinhani - Dugun Dernek

А от самия годеж - бързата и най-готина версия е :

Pinhani - Dugun

# 28
  • Мнения: 0
emineede - хиляди благодарности за невероятните снимки на малките Суде и Денис. Големи сладури са и двамата. Много се радвам, че покрай сериала станаха толкова известни. Играят ролите си супер ...   bouquet   bouquet  bouquet

emineede снимките са страхотни много благодаря, малката Суде е голяма сладурана  newsm44

За вас винаги !! Имам още 4 снимки ако ги искате само кажете... smile3503 smile3503

# 29
  • Мнения: 1
emineede, мерси за снимките на малката Суде  bouquetМного е сладка на тях Flutter, а за останалите снимки не питай, а направо ги качвай Peace Тези на Денис също са супер Party

 

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 23:48 от La Tormenta

Общи условия

Активация на акаунт