Какво харесват мъжете?

  • 2 407
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 621
ИТМ-18
А, добре е, мислех, че ще ме прати в следващата категория. Wink

# 31
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
23.... newsm45...и какво, искат да ми кажат, че за да съм с ИТМ 18 трябва да съм 57 кила при ръст 1.78??? Че аз като бях 58 за малко преди две години, ми причерняваше и ми се плетяха краката, а в лицето бях като смъртта. Не им признавам критерия, боря се за ИТМ 20, пък!!! Crossing Arms

И това се чудех-сега съм 63кг при ръст 1,78-това прави ИТМ 20.
За мен това си е оптималното тегло.Преди години бях 58 кг.С дрехи изглеждах добре,обаче по бански-само кокали се виждаха. Grinning.А и ми се виеше свят през повечето време.

# 32
  • Мнения: 1 381
хайде и от мен да се успокоите, че съм най - дебела - 28. Другия не мога да го сметна че съм на работа и не си знам мерките.

# 33
  • Мнения: 3 537
ИТМ 20 .Нормално тегло съм си Wink
Значи,ако искам ИТМ идеалното 18,09 ,трябва да сваля още 4 кила,ми сега съм 49,ако стана 45 кг,ще съм ходещ скелет Sick

# 34
# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
ИТМ-19 горе-долу добре,ама преди да родя бях по-добре.
Другото няма да го смятам,че талията ми е 70 Embarassed
 

# 36
  • Мнения: 6 315
22, зная че има още за сваляне и без да ми се напомня  Laughing. Коефициентът ми винаги е бил 0.7. Явно много равномерно дебелея и слабея навсякъде  Joy. Е, освен докато растях предимно на корем Wink.

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Абе срам не срам сметнах го-0,71
сетих се  обаче че това е съотношението м/у талията и
бедрата следователно съм дебела и на двете места.
сега като отслабвам ще трябва да паза пропорциите.

# 38
Тази формула за индекса нещо не е нормална, не е редно при по- малка височина, да си по- пълна и с по- малък индекс, а при по-голяма с по- голам индекс, например за да имам индекс 18 при 1,75 височина трябва да тажа 50 кг, та то скелета тежи повече.

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тази формула за индекса нещо не е нормална, не е редно при по- малка височина, да си по- пълна и с по- малък индекс, а при по-голяма с по- голам индекс, например за да имам индекс 18 при 1,75 височина трябва да тажа 50 кг, та то скелета тежи повече.
Абе аз не съм много по сметките, ама май не смяташ както трябва. Ето, виж - 1.75 по 1.75 равно на 3.0625. Ако тежиш, да речем, 56 килограма, ето какво се получава - делиш 56 на 3.0625. Получава се индекс 18,2.
За меренето на индекса за талия не се мерят бедрата! Преведена е кофти статията (в нет изданията това често се среща  Mr. Green). Мери се ханша.

# 40
  • Мнения: 1 793
и аз съм с 18

Общи условия

Активация на акаунт