Играта на Лукойл

  • 10 602
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
...Не знам отговора на въпроса ти...

Утре, като заредиш, вземаш талонче от касата, излизаш с него на светло (дано да е слънчево), хващаш го леко косо в ръка - с лицевата страна към теб, и поглеждаш в поленцето със сребърната боичка за изтъркване (без изобщо да си я докосвала още). После кажи вижда ли се "силуетче" на буквичка или не.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Утре, като заредиш, вземаш талонче от касата, излизаш с него на светло (дано да е слънчево), хващаш го леко косо в ръка - с лицевата страна към теб, и поглеждаш в поленцето със сребърната боичка за изтъркване (без изобщо да си я докосвала още). После кажи вижда ли се "силуетче" на буквичка или не.
След това обяснение задължително ще проверя и ще се отчета. Особено след като и синоптиците обещават слънчице.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Холограма дори и да се виждат, нали вече си ги взел талончетата или имаш познат на бензиностанция, който да ти ги смени? Обещавам да погледна, обаче много забравям пусто Embarassed

# 18
  • Мнения: 477
Аууу..!Виж за това се не бях сещала.Ще пробвам! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 632
Ако намериш "О"-то може и да има някакъв смисъл...

Сигурно са пуснали 5 броя за цялата страна, някой намерил тази буква да ме опровергае..  Peace

Аз не зареждам от тези бензиностанции, но колеги шофьори са направили проучване и в бензиностанцията до нас тази буква не се е падала от както е пусната играта.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Ако намериш "О"-то може и да има някакъв смисъл...

Сигурно са пуснали 5 броя за цялата страна, някой намерил тази буква да ме опровергае..  Peace

Аз не зареждам от тези бензиностанции, но колеги шофьори са направили проучване и в бензиностанцията до нас тази буква не се е падала от както е пусната играта.

Капката нали? Laughing
Онзи ден мъжът ми зарежда и каза, че само тази буква е останала. Всички други е събрал. С него си коментирахме, че сигурно са пуснали 5-10 картончета за цяла България с тази буква

# 21
  • Мнения: 632
Ха, а в Гугле-то като написах...  първият резултат е тема в друг форум :
" Някой ако е намерил буквата "О" да се свърже с мен .."

  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Съмнява ме някой да е открил "О" - то.Съмнява ме, че изобщо го има в наличност някъде, поради факта, че всеки у наш познат липсващата буква е коя...Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 419
В сайта на Лукойл пише колко са "О"-тата и кои са печелившите до момента. Ако буквите се виждат, се обезсмисля играта, защото служителите от бензиностанциите може да си прегледат талончетата предварително и ако открият това с "о"-то да го дадат на познат.
Когато даваха камиончета на ОМВ с подобни талони, които се трият за да си видиш наградата, мъжът ми отначало събра доста камиончета /има колекция от всевъзможни камиончета/ и в последствие му се падаха само глупави награди и се зачуди какво става с камиончетата. После забеляза, че през абсолютно всички талони, от които му дават да избира на някои бензиностанции, има драскотина през тях и човек може да се досети за наградата, която се крие. Сигнализира в ОМВ, но талоните не бяха подменени.

# 24
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 439
Съмнява ме някой да е открил "О" - то.Съмнява ме, че изобщо го има в наличност някъде, поради факта, че всеки у наш познат липсващата буква е коя...Simple Smile))

То и при нас е така.....липсва буква......"О".....и защо?....

Бонбонче, как да има, като вероятно не са ги отпечатали въобще.....  newsm78 newsm78 newsm78
или пък може би  има 2 - 3 бр. колкото за шурея и баджанака.....  tooth tooth tooth.....
стари трикове с нова дата....нищо ново под слънцето, нали?   newsm47

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защото "О"-то е ключова буква - . Има отпечатани 100.
Щях да се отчитам... или съм недоскив, или наистина не се виждат. А може пък и слънчицето да не е било достатъчно силно.

# 26
  • StZ
  • Мнения: 220
Аз също нямам О.......никой не се отчел до сега да му се е паднало!!!
Еййй! големи гадове - също като при биричката Ариана  Mr. Green  Crazy

# 27
  • Мнения: 2 126
И при мен остана само "О".Иначе знам че талоите с О-то са 100 общо. Peace

# 28
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 439
И при мен остана само "О".Иначе знам че талоите с О-то са 100 общо. Peace

  Дес, прочела си някъде че са 100....ама дали въобще има от тях....там е въпроса ....Weary Те може да кажат и 1000 бр., ама не им вярвам....че защо ли? newsm78 newsm78 newsm78

Е, нищо пак ще пием по една студена вода, май....ние с  "О-тата" ....за кой ли път....за кой ли път... ooooh!
Ха НАЗДРАВЕ!   cheers
Да са ни живи и здрави измамниците!!! Ама на кого да се сърдим, нали ние си ги отгледахме... tooth tooth tooth

# 29
  • Мнения: 4 785
Те пак са пуснали игра, но този път явно липсващата буква не е "О", тъй като ние заредихме онзи ден (не знаехме че пак са пуснали игра) и се падна точно "О", а аз в такъв късмет идващ от Лукойл не вЕрвам  Crossing Arms Коя ли е липсващата буква сега, защото сега всеки улучил "О" ще си мисли че е хванал Бог за шлифера, а убедена съм не е така  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт