Коремът вече ми тежи,но до ОКТОМВРИ бебчо в мен ще си стои!

  • 26 258
  • 693
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 43
Ха такаа чууудно!!! Simple Smile

Много се радвам за теб Съни. Честито бебе - момиче прекрасниче! Да си се радвате и обичате мноооого, мноооого, много!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Страховита история - и аз му ревнах. Обаче при щастието да си видиш и гушнеш детенцето толкова скоро всичко се стопява до тази история (е, и болката да не можеш да си седнеш на дупето). Майка ми ми е разказвала, че е сядала на надуваемо поясче... може би и възглавничка за врат би свършила работа. Simple Smile

Браво и на Сара!

# 646
  • София
  • Мнения: 1 021
Съниииииииииии,честито и от мен, да сте живи и здрави с най-новия член на семейството!Пожелавам ти бързо да се възстановяваш и едно спокойно и бързо наддаващо бебе!
Аз направо не очаквах такова голямо бебе да се роди,изумих се,тя си е била направо готва милата!А каква изненада щеше да е ако не знаехте, че е момичеее....
Много се развълнувах от разказа ти за раждането-може ли да споделиш докторът ти не настояваше ли за секцио като толкова бавно ставаше разкритието ти,а и предишното ти раждане е било секцио.Има ли опасност наистина ,ох,в голяма чуденка съм,моята доки настоява за секцио,че иначе било рисковано(поради предишното секцио.

# 647
  • Мнения: 6
Съниииииииии,имаш си прекрасна малка кукла!:)))
Момичета, сега като я гледам и не мога да си представя, че много скоро и аз ще имам такова малко бебе. Сега си гледам корема и ми е много странно. Напоследък съм много чувствителна и аз като някои си поплаквам за разни неща, ама днес Съни ни разби от емоции.Simple Smile

# 648
  • Мнения: 461
Съни , тя е толкова красива ... Дано до два дни да ви изпишат и да сте всички заедно вкъщи. А за разказа ти ... май всички сме си поревали  Hug

# 649
  • Мнения: 30
съни съвсем откровенно го казвам това - бебонката ти е много красива и няма нищо общо с "лилавите смачкани жабоци" за които бях писала навремето! Тя си е като картинка часове след раждането! И кви сладки очички и устенца, много е готина, наистина! Рядко виждам такива хубави новородени а напоследък с тея форуми се нагледах на бая бебоци  Wink

Аз се бях поразколебала малко за епидурала, нали и други начини имало ссъс системи с обезболяващи ама мисля че реших че няма да се правя на герой, особено и предвид това че мойта мома (ако не реши да ни изненадва по-рано) я гласят да е голямшка  Rolling Eyes Ама много шевове бе душицо  Tired Tired Tired мен като че ли от тва ме е страх повече от самото раждане  Sad Милата, измъчила си се, ама наградата е голяма!

# 650
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Съни Честито миличка! Бебка да расте и слушка а на теб бързо въстановяване.

Тук казват че ако ще искаш упойка да я искаш до към 4-5 см разкритие след това нямало време в много от случаите.

# 651
  • Мнения: 4
Съни-Браво на теб!
И аз си поревах малко докато четох и все повече ме хваща страх, единственото което ме крепи е че на финала имаш най-прекрасното нещо на света-твоето бебе!
Може ли някой да ми изпрати името и паролата за албумчето, за да се порадвам и аз!

# 652
  • Мнения: 8
Sunny Честита ти прекрасна дъщеричка!Да ти е жива и здрава!Името много и отива,хубавица е!Много се развълнувах от разказа за раждането ти и започвам все по-често да си мисля за моето...страх ме хваща.Съжалявам,че раждането ти е било толкова дълго и мъчително,но важното е,че има щастлив край!
KleopatraСтрашно се радвам за малката Сара!Много хубави новини ни носиш Simple Smile Дай боже да се приберете скоро у дома!
Лошото е,че не знаем нищо за малката Ава..дано се включи някой с новини.
Момичета,споменах ви,че Дани боледува известно време,температура,гърло,секрет от носа...днес сутринта видях,че ушната му мида е пълна с кръв.Оказа се,че му се е спукало тъпанчето от инфекцията.Сега изтича кръв и гной постоянно,водихме го по лекари още от ранни зори,изписаха сума лекарства.Много съм притеснена.Казаха,че в почти всички случаи тъпанчето се възстановява,но това "почти"мира не ми дава.Не стига,че у нас е лудница от хора и деца,ами сега и това.
На всичко отгоре снощи и аз почти бях хукнала към болницата.Имах страшни болки до 3-4 часа сутринта.Много се уплаших за бебето,реших,че нещо не е наред,бутам мъжа ми -давай да хукваме към болницата,а той в просъница-добре,само да си почина малко..и заспа.Викам си,ще търпя.До сутринта нищо ми нямаше,но много се уплаших.Днес приятелка ми каза,че такава постоянна и силна болка ниско долу има голяма вероятност да се дължи на нагласянето на главичката на бебето в родовия канал.На мен ми се струва много рано за това,но какво пък разбирам аз!Умирам от притеснение и за Дани и за бебка.Дано свършват вече тия неволи.
Дано всички сте добре и дано устискаме всички заедно до Октомври.

# 653
  • Мнения: 56
Съни, прекрасна е Алина!!! И името, което сте й дали е много красиво!!!

Момичета, в повечето случаи, за да се избегнат многото шевове, трябва да се напъва правилно, т.е. не хаотично, а да хванеш контракцията и заедно с нея. Като си изтощена от болки, няма как да го правиш. Аз съм 100% за епидуралната. дори и да не усещаш контракцията, акушерката ти казва кога е, а и на монитора ясно се вижда.  Пак си е раждане и е гадничко, но поне си спестяваш силните болки. Само се моля успея да отида достатъчно навреме в болницата, за да има време да ми я поставят Grinning

# 654
  • Мнения: 4
Страхотно бебе!Красавица и толкова голяма изглежда,детето си е знаело,че е готово и иска вече в прегръдките на мама. Още веднъж да ви е жива и здрава!

# 655
  • Мнения: 181
Ние с Али преди малко приключихме с кърменето и мога да кажа,че детето се справи добре като за първи път.Трудно засука,но пък после се оправиха нещата и си хапваше доста лакомо,но като цяло-бързо приключихме.Ще видим после как ще бъде...

Благодаря ви за прекрасните думи за моята мишчица!Всички бебчета ще бъдат прекрасни,сигурна съм! Hug

Цитат
Момичета, в повечето случаи, за да се избегнат многото шевове, трябва да се напъва правилно, т.е. не хаотично, а да хванеш контракцията и заедно с нея. Като си изтощена от болки, няма как да го правиш.

Именно...И аз мисля,че от там ми е проблема с многото разкъсвания.Бях изтощена,болеше ме,не напъвах правилно...Аз се усетих и докато бях на магарето,но не можех да променя нещата...Болката беше по-силна и ме "водеше" тя основно,не можех да мисля за друго...Та,съвета ми е като напъвате,да се съсредоточите в напъването,а не в болката или в каквото и да било друго. PeaceА и дишането е много важно,все си мислех,че не е ,но...

Шеметче,а на мен ми казаха,че упойка слагат след 6см. разкритие Rolling Eyes

Ники и Кати,лекаря ми само веднъж ме попита дали искам да ме резнат,а аз му се ядосах,че ме пита и казах категорично-не.Ама това беше някъзе сутринта към 5-6ч. и тогава си мислех,че все някак ще успея да си родя без проблеми,но явно съм грешила...Ако ме беше попитал по-късно,сигурно щях да се съглася.Иначе нямам проблеми,освен многото разкъсвания и болката.

Друго забравих какво щях да пиша.

# 656
  • Мнения: 19
Честито и от мен Съни да е жива и здрава малката принцеса!

# 657
  • Мнения: 96
Честита принцеса Съни! Малката е прекрасна както и името й.
Желая ти бързо възстановяване и само прекрасни мигове.

# 658
  • Мнения: 0
Честита дъщеричка, Съни  Heart Eyes! Много се радвам, че сте добре и двете и че всичко е минало безпроблемно, макар и продължително.

Дано при остналите мами раждането бъде по-леко  Hug

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Мила Сънииииии, честита принцеса, душичко!!!   bouquet  Hug Жива и здрава да бъде прекрасната Алина с прекрасното име, да изпълва винаги сърцата ви с гордост и радост и да носи щастието и късмета навсякъде със себе си!!!  Hug  Hug  Hug
Макар и с много мъки, ти прегърна своето второ Чудо, мила Съни...  Laughing Ужасно много се радвам за вас!  Hug  Hug  Hug



Общи условия

Активация на акаунт