Спамо-чат /15.08 - 21.08/ Лейзимаммадженаралспамтийм /11/

  • 5 418
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 081
Гледам на време ида  Party Crazy Flutter Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Главата ми е празна, а ToDo листът ми е пълен. Та рекох да убия малко време по форумите, барем се напълни (главата, де!)

Дейзииии, подуши ти питието отдалече, приказката за магаретата няма да я казвам, знаем се  Wink Heart Eyes

Бууууубс, тамън се чудех какво не можеш да смучеш и гледам Мон ти е пратила много и все черни... за смучене... сламки де...  Laughing

Мон,   Wink

# 17
  • Мнения: 1 081
Главата ми е празна, а ToDo листът ми е пълен. Та рекох да убия малко време по форумите, барем се напълни (главата, де!)

Дейзииии, подуши ти питието отдалече, приказката за магаретата няма да я казвам, знаем се  Wink Heart Eyes


Ниииииим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Подуших, я  Mr. Green нема отърване  Laughing

Ся отивам да го подуша по-отблизо.. А главата ще я напълним, нема страшно ... ъъъъъ чашата де  Joy Joy Joy

Бубс, Аморе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aморееееееееее, за малко те изтървах  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Подуших, я  Mr. Green нема отърване  Laughing


Де късмет де  Mr. Green Laughing Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 081
Аморееееееееееееее  Crazy Crazy Crazy

Нещо кърваво звучи ли ти познато, мммммммммм  Crazy Flutter Laughing Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 081
пп Наздраве  ooooh! Blush Mr. Green Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 081
ц ц ц нема и с кой да си кажеш наздарве даже  Shocked

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ц ц ц нема и с кой да си кажеш наздарве даже  Shocked

Макар и късно, има все пак нЕкой  Sunglasses  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ц ц ц нема и с кой да си кажеш наздарве даже  Shocked

Ти на кое "наздарве" си, Аморе мио?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Как е хавата? Губиш се нещо, дано е за добро  Heart Eyes

Аз съм  Crazy ooooh! Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ма че ми мине де  Whistling Mr. Green

Кърваво викаш ... е ся погледнах в хладилника, отдавна не съм пила от наш'то, ама още имам едно бурканче хрян от зимата като пихме вкъщи... или аз хрянът по-късно го намерих  Thinking Не поФня  ooooh! Crazy Whistling

Аре  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 081
Аре де.. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  аз па се улисах по един .. филм  Joy Joy Joy

Утре който е пРъви да сервира кафе с аналгин  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аре де.. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  аз па се улисах по един .. филм  Joy Joy Joy

Утре който е пРъви да сервира кафе с аналгин  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз моя филм сега го почвам  Crazy Mr. Green Joy

Ще, ще... раннобудните да му мислят  Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 ooooh! Ся чак загрях  Whistling Crazy Flutter И кво ... как свърши  филмът? Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сериен ли е или ?  Whistling Mr. Green Joy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Па' отиде да гледаш, ясно  Whistling
Ми аз пък нЕма повече сама да си говоря  Crazy Whistling Не че ще ми е сефте, ама да не отегчавам "просто читателите"  Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморе, съвсем случайно попаднах на:



Скъп спомен мой, дай ми покой ...  Joy  Flutter Crazy Whistling Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт