Бъдещи млади майки.

  • 8 448
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Трябва да съм 10-ти.

# 16
  • Мнения: 3
Може да го вземеш като частна ученичка на самостоятелна форма, даже може да се преместиш втория срок на самостоятелна форма а до тогава да учиш със съучениците си.

# 17
  • Мнения: 4
Няма ли да е проблем, ако вече ми личи, че съм бременна, аз мисля, че до края на първия срок, вече ще се вижда. На теб сигурно не ти е личало още, сега докато си завършила тази година. А съученците ти знаеха ли, че си бременна, как реагираха?

# 18
  • Мнения: 3
Да знаеха, аз им казах след като реших, че няма да правя аборт.На мен почти не ми личеше приличах на леко преяла. В твоя случай в края на първия срок ще си личи доста защото ще си в напреднала бременност 6-7месец но не е чак толкова фатално но първо трябва да говориш с класната си дали училището разрешава редовна форма на обучение за бременни ученички.
Според мен ако се разбираш със съучениците си трябва да им кажеш след като решиш да задържиш бебето.

# 19
  • Мнения: 4
При мен има някакво развитие, говорих с таткото и се оказа, че на него по-скоро му се иска да задържим детето. Каза ми обаче, че крайното решение си е мое, просто да знам, че ако реша да го оставя ще е до мен. Честно казано, имах нужда да реагира точно така, доволна съм, че казах първо на него.

# 20
  • Мнения: 3
Кристинет - ако искаш си дай скайп/фейсбук и да си пишем там ако се притесняваш да е тук.

# 21
  • Мнения: 4
Аз нямам фейсбук, ама ще си регистрирам днес по-късно и ще ти пиша после как е.  Peace Надявам се всичко е ок при теб тези дни.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3
При нас всичко е супер.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета Simple Smile) Аз завърших май месец 12 клас, сега съм бременна в средата на 16тата седмица, тоест началото на 4ти месец. Simple Smile Бремеността беше желана, с изключителната подкрепа на родителите ми и по-точно на майка ми - тя ме подкрепяше изцяло още от самото начало, когато я попитахме с моето момче дали да пия Ескапелче, за да не забременея. На таткото нямаше нужда да му "стоварам" новината, тъй като го обсъждахме постоянно. При нас имаше друга голяма сложност, която вече също е зад гърба ни - огромното разстояние, на което се намирахме през цялото време и невероятните обстоятелства и условия, при които протичаше цялата ни любов. Simple Smile)) Сега живеем заедно, аз не съм вече в България, но, живи и здрави, планувам да родя в България, за да получи детенцето ни българско гражданство. Няма да прекъсвам образованието си, утре е първият ми ден в университета, а ако всичко върви по план - ще изтегля изпитите си по-рано и в началото на другата година ще трябва да се подготвям за раждане.. Simple Smile)) Нямам намерение да уча по-късно задочно, бабите ще помагат (моите родители също ще се преместят тук). Пожелавам ви лека бременност, в кой месец сте впрочем? Как върви при вас?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте, момичета Simple Smile) Аз завърших май месец 12 клас, сега съм бременна в средата на 16тата седмица, тоест началото на 4ти месец. Simple Smile Бремеността беше желана, с изключителната подкрепа на родителите ми и по-точно на майка ми - тя ме подкрепяше изцяло още от самото начало, когато я попитахме с моето момче дали да пия Ескапелче, за да не забременея. На таткото нямаше нужда да му "стоварам" новината, тъй като го обсъждахме постоянно. При нас имаше друга голяма сложност, която вече също е зад гърба ни - огромното разстояние, на което се намирахме през цялото време и невероятните обстоятелства и условия, при които протичаше цялата ни любов. Simple Smile)) Сега живеем заедно, аз не съм вече в България, но, живи и здрави, планувам да родя в България, за да получи детенцето ни българско гражданство. Няма да прекъсвам образованието си, утре е първият ми ден в университета, а ако всичко върви по план - ще изтегля изпитите си по-рано и в началото на другата година ще трябва да се подготвям за раждане.. Simple Smile)) Нямам намерение да уча по-късно задочно, бабите ще помагат (моите родители също ще се преместят тук). Пожелавам ви лека бременност, в кой месец сте впрочем? Как върви при вас?
Здравей, кога ти е термина?Питам, защото си имаме темички за януарски, февруарски бебета и т.н., можете да се включите в тях и да задавате въпроси свързани с бременността или такива , които не са ви ясни, без значение на каква възраст сте Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Февруари ми е терминът. Знам, поразгледах форума, но мерси все пак за вежливостта!  Grinning

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Февруари ми е терминът. Знам, поразгледах форума, но мерси все пак за вежливостта!  Grinning
Лека бременност желая и на финала здраво и пухкаво бебче!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4
Здравей, finisterra. Аз скоро не съм влизала във форума и не видях, че някой е писал в темичката.  Много се радвам, че при теб нещата са желани и планирани, звучиш сякаш сте много щастливи. Дано винаги да бъде така. Аз съм във втория месец. Не съм ходила още на лекар, но се чувствам много добре. Всъщност ние тези дни решихме окончателно с таткото, че ще оставим бебето. Сега ни предстои да плануваме всичко останало (още не съм казала на родителите си).
Ако не предпочиташ да го запазиш в тайна - в коя държава сте?

# 28
  • Мнения: 0
Мда, много сме щастливи. Бремеността е най-хубавото нещо, което ми се е случвало, изцяло преосмисли живота и на двама ни. Нямам търпение вече да нося голямо и кръгло коремче, расте, но още не се е позакръглило. В Русия сме. : ) Поздравления за правилното решение! Иначе аз отидох за пръв път на лекар към края на втория месец, и майка ми така ме съветваше. Кога смяташ да кажеш на родителите ти? Притесняваш ли се от реакцията или мислиш, че ще те подкрепят? Стискам палци всичко да е наред!  Hug

# 29
  • Мнения: 4
Не съм решила още кога ще им кажа, но трябва да е скоро, преди да започне да ми личи.  Laughing Не ми се вярва много да ме подкрепят, затова и не съм казала още. Мерси за палците!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт