Българо - немски разговорник

  • 39 142
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Моля за помощ ще бъде ли някоя дама любезна да ми помогне с немския ако може да ми напише почти 100 думи които са по основни и как се изговарят на български например така danke-Благодаря- Данке на бг как се изговаря дадената думичка благодаря предварително за вашето внимание   bouquet  bouquet  bouquet smile3529

# 16
  • Мнения: 0
Темата е преместена другаде. Вижте първа страница.http://heutig.blogspot.com
Все пак какви думи са ви необходими, в каква област?

# 17
  • Мнения: 0
Значи трябват ми думи от ежедневието основни думи поздрави запознанство в магазин такива по основни ще съм много благодарен ако може и как се изговаря на бг  до сега не съм учил немски а трябва да науча по основни думи които ще са ми по необходими а трябва да ги науча за 10 дена пак четенето ма затроднява на немски за това помолих ако може как се изговаря ня бг например така ich heiBe- аз се казвам-Их хайсе  благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте,
В немския май няма такава транскрипция. Мога да ви изпратя думи и изрази от тази тема, които копирах, но вероятно ще ги изтрият. Много е дълго. Ако искате напишете е-мейл, ше ви ги пусна веднага. 

# 19
  • Мнения: 0
Питах защото в два сайта бях попаднал на такава транскипция но бяха много малко думите които бяха направени така за това помолих благодаря се пак аз копирах думичките от темата но ма затроднява произнасянето им страх ма е да се мъча да ги чета на немски защото може да ги науча с грешно произнасяне до сега не съм учил немски с две думи чист новобранец а да учиш сам си е мното кофти пак в момента нямам такива средства за курсове а и имам малко време благодаря ожте веднъж на тези които се отзуваха   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт