Буди се с плач

  • 9 799
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 562
При малката нощния сън е много зле...Накъсан от спорадични ревове.Иначе през деня често се буди усмихната,но пък и нерядко се буди с рев.Все се надявам да отмине този период.Постоянно се чудя какво смущава съня на дребито,какво я притеснява или плаши Tired Чесно казано,направо се измъчвам като я гледам така Sad Явно обаче доста дечица имат този проблем Thinking

# 16
  • Мнения: 776
  И на мене ми е криво като се буди с плач. Вечер е от зъбките и се надявам по- бързо да мине този период.

# 17
  • Мнения: 29
Синът ми започна да се буди с плач, когато разбереше, че е сам в кошарата (преместен, след като е заспал другаде). Категорично при него ставаше дума за период (от няколко дни преди да навърши 8 месеца до навършването на 9 месеца), който отмина. Сега се събужда отново спокоен и се заиграва с любимото тигърче; тих е или си бърбори нещо.
В това число не се вписват случаите, когато се стряска от нещо, което е сънувал - това не е тенденция, а изключения.
Гледах в едно предаване аналогични случаи с бебета, системно будещи се с плач. Периодът се наричал "криза на 8-те месеца" и бил свързан с еволюцията на бебешката психика и част от етапа на "отделянето" от личността на майката.

# 18
  • Мнения: 9 442
Дъщеря ми се буди с плач от 8-9 месечна.Сега е на 2г и 8 м и продължава да става от сън по същия начин. Tired

# 19
  • Мнения: 172
Синът ми е на 2г и 5м и все още продължава да се буди така в поне 80 процента от случаите. От бебе си е така... До към 2 години се будеше и през нощта на около 30 мин пак с рев....сега поне буденките посред нощ са не повече то 1-2 ... вървим към подобрение  Crazy В началото и аз много се чудех защо се буди с рев...с времет оприех, че просто ще е така и постепенно виждам че си отшумява. Може би сънува нещо страшно....може би му е остаало като навик от съвсем бебешките дни когато по този начин ме привикваше след сън да се гушкаме... знам ли... не го драматизирам, знам, че ще отмине.

# 20
  • Мнения: 3 500
Малката ми дъщеря е на почти същата възраст и е същото. Буди се по сто пъти нощем с плач. Аз я успокоявам като й давам да суче. Засега нищо друго не помага.

Общи условия

Активация на акаунт