True Blood s4 - Искаме кръв и зрелища - 45 тема

  • 25 842
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Хоп, само минавам да кажа добра вечер, че още не съм изгледала епизода. Голямо преразпределение на територии пада, може по някое време и аз да си направя устата за едно кутре на Джейсън, примерно... Те, частите на това момче, трябва да са като мощите на светец  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
Ейййй, ако знаете как се бях наточила днес да гледам серията и тамън да седна.... и едни приятели се обадиха! И утре сигурно няма да я гледам  Sad

Радвам се, че няма да остана неспасена!
Фи, криза е! Частниците са измамници и само пари искат! Винаги е по - добре да имаш нещо сигурно зад себе си докат припадаш! А и защо да не изградим спешен екип и за незаконните гугутки!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 436
Янче, чаках да се появиш, та специално да се подмажа Laughing
Подмаааз Twisted Evil Пасти и хубави бутилки Laughing



Изгледах серията, сцената с душа беше егаси тъпнята Sick Интересно беше иначе епизодчето, чакам с нетърпение следващия Simple Smile

# 33
  • Мнения: 289

Фи, криза е! Частниците са измамници и само пари искат! Винаги е по - добре да имаш нещо сигурно зад себе си докат припадаш! А и защо да не изградим спешен екип и за незаконните гугутки!  Mr. Green

Право думаш - да изградим! Но аз все пак получих една нелоша оферта от едно дружество и реших да я предложа на вашето внимание.



                                                              9-1-1 Т-И-Т-А-Н Отряд за бързо реагиране


                                     Предмет на дейност: спешна медицинска помощ, противопожарна  помощ при самозапалване от страст, борба с вредители (вещици, уикани, самозабравили се шифтъри,кукли,т.н.)




1.ИЗПЪЛНИТЕЛЯТ (демек 9-1-1 Титан) се задължава да осигури медицинска помощ по всякакъв възможен начин - дишане уста в уста от висококвалифицирани кадри, сърдечен масаж, обливане със студена вода, акупунктура, т.н.

2.ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ (демек разнообразни породи гугутки и мутирали гугутко-крокодилери) дължи месечна такса според възможностите си - кило ракия, чувал вълна (от мериносови овце е за предпочитане), родопски одеяла, щанги , топъл обяд.


Подпис ВЪЗЛОЖИТЕЛ ............
Подпис ИЗПЪЛНИТЕЛ  ............







# 34
  • София
  • Мнения: 6 219
Имаме сделка Фи!
 hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 289
Джо с колега на сета на “What to Expect When Expecting”  Laughing






Нови снимки от сета на Мейситу


# 36
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

И аз.  bowuu

# 37
  • Мнения: 324
Дубро утро!
Зиса не се ли завърна от туй море, би  newsm78
Сега - Наша Сука цял Дракула стана. Що кръв излочи туй момиче ум да ти зайде  ooooh! И сега ко, ш`са друсаме  Crossing Arms Ква беше тая фантасмагория, само еднорози дето не припкаха покрай ангелчетата в снега  Rolling Eyes И като им е толкова фантазията на вампирите и могат да си предтавят или преселват ли, не им разбирам идеята, що все се оплакват колко са самотни, как трябва да живеят само в тъмнина...бля-бля-бля....
Сериалчето малко взе да замязва на "Луизияна търси таланти" - свръх, до свръх, а нормалните са ненормални. Еле леля ви Фотънбери ли ква беше тая лелка-зелка  ooooh! Апропо: Томито така й влезе в роля  hahaha
Джес горката изхвърча от всякъде  Laughing Милуту то!
Алсидко мой отде се появи в тая мъгла, както си тръгваше с Деби, отде се натресе на бойното поле, ебаси измислицата  Confused
С две думи Били и Марни бяха най дъ бест, а за Титана думи неам  hahaha hahaha hahaha
И да се обърна към сценаристите и режисьорите и всички: алоууууу края идва, кво ще става с туй бебе, бе?! Има ли общо с Рене или е прероден дух. Или е просто увертюра към 5-ти сезон  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 558
Аз мога да съм в спешната помощ за НЕ-стопани на любимци, демек за тия дето припадат противозаконно!

Ванче,на "черно" искаш да работиш.А? Whistling

# 39
  • Мнения: 78
Дубрутру!  Hug

Алсидко мой отде се появи в тая мъгла, както си тръгваше с Деби, отде се натресе на бойното поле, ебаси измислицата  Confused
С две думи Били и Марни бяха най дъ бест, а за Титана думи неам  hahaha hahaha hahaha
Подписвам се тука!  Peace

С'я, обръщение -  моме Катерино - моля споделете рецептата за овчарския пай, който снощи ми правихте с г'усин Лафайет!  Mr. Green  hahaha  Щяхте да споделите, но се събудих!  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219
Ванче,на "черно" искаш да работиш.А? Whistling

Е, черно - бяло, да не се вглеждаме толкова в детайлите!  Whistling


Добро утро!  Hug

# 41
  • Мнения: 9 144
Няколко бележки върху серията  Mr. Green
1. Сънят на Джесика беше брутален! #Crazy Раздялата не толкова, но като гледам Хойт е готов за отбора на Антония...
2. Ерик ни светна още с естонката че може да прави секс с часове ... завидях на Суки, ноооо толкова са блудкави и скучни в момента тия двамата заедно и че ми прилича на търсен ефект...  Thinking Чакам с нетърпение на Ерик да му дойде акъла за да видим развитието
3. Историята с бебето някак ме връща към Мариан... динамиката е подобна като за второстепенна линия...
4. Маркус... интересен екземпляр. Разумен като Алфа и толкова първичен по отношение на семейството
5. Бил да му се ненадяваш можел да е интересен герой
6. АНТОНИЯ...  Фиона Шоу прави последните серии гледаеми!  Peace
7. Финалния конфликт - супер!

пс Женския бой на Пам и Тара - няма да мине без кръв или секс или и двете  :lol

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 10:50 от Boomer

# 42
  • Мнения: 1 558
С'я, обръщение -  моме Катерино - моля споделете рецептата за овчарския пай, който снощи ми правихте с г'усин Лафайет!  Mr. Green  hahaha  Щяхте да споделите, но се събудих!  Joy

Ами Цеци........"Балкана пази своите тайни!" Как я мислиш ти тая работа? Иначе кръчмата ще фалира. Mr. Green
Абе Като,Лафайет да не ви е гост-готвач? hahaha

# 43
  • Мнения: 3 736
Брютъррр!

Фи, еваларката за договора! Ма защо нещата трябва да са алтернативни, направо да почва да осъществява дейност фирма 9-1-1-Т-И-Т-А-Н.  Joy

И аз се подписвам под казаното от Ката. Сезонът е на Бил и толкова.

Сесе, убав ли беше пая, мър?  hahaha


Абе Като,Лафайет да не ви е гост-готвач? hahaha

 smile3532 Вторник било...

ПП По първата бележка на Boomer - тук направо си зяпнах като стой та гледай. После ръкоплясках на чичо Алън.

# 44
  • Мнения: 436
Хай банда!
Boomer - първата забележка е много вярна Peace
Стана ми жал за Джес, но съм възхитена от Титана, как й устоя Laughing

Бил с коженото яке - невероятен!!! Ерик е бледа мъглица пред него в този сезон Mr. Green
А финалната схватка ще ме държи в напрежение до следващия епизод!

Общи условия

Активация на акаунт