''Криете" ли се когато сте в скайп или фейсбук?

  • 12 137
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не се крия, нито тук, нито в скайп, фейсбук нямам.
Скайп ми е една връзка, постоянно ми е включен, никой не ме притеснява с празни приказки, не се дразня на едно "здрасти, как си".
Не следя и абонатите си крият ли се или не.

# 16
  • Мнения: 56
Абе те хората тук, във форума се крият, ти си седнала да се чудиш защо се криели във фейсбук или скайпа. Явно има потайни хора които обичат да се крият.
Тук е ясно защо се крият хората,споделят неща,понякога доста лични,които не искат всеки да знае.Търсят понякога помощ,съвет.За малкия град,ако знаят кой е ще бъде тема номер едно да го дъвчат.В скайп и във фейса имам точно толкова хора,с колкото ми е приятно да общувам.Нямам приятелство с всеки появил се на хоризонта/за фейса говоря/Ама този бил приятел на този или онзи,няма такъв филм,пък бил той най великия,най готиния или най незнам какъв си.Нека да бъде,но в моя списък няма да виси,като бройка.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абе те хората тук, във форума се крият, ти си седнала да се чудиш защо се криели във фейсбук или скайпа. Явно има потайни хора които обичат да се крият.
Тук е ясно защо се крият хората,споделят неща,понякога доста лични,които не искат всеки да знае....
Май не си разбрала как точно тук се крият.
Обърни внимание в горния десен ъгъл на темата, кои я четат - има и скрити, има и никове. Сега например се вижда при мен така: katinaF, Лилянa (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
В скайп често съм инкогнито, поради факта, че ак осъм онлайн и с моята дъщеря до мен, мога да напиша точно 5 "приказки" с един човек, а те ми наизскачат повече от един и затов апредпочитам тази опция.Все пак щом я има, значи все някой трябва да я позлва Simple Smile))
А във фейсбуук не знам как бих могла да се скрия Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 199
Не не се крия.

# 20
  • Мнения: 6 993
Tова с лелята, дето звъни, ми припомни защо аз дълго време не исках скайп.
Свекърва ми аха да ме видеше онлайн и звънеше да ми говори глупости по един час, а по телефона за 1 минута всичко ми казваше Confused Значи като се плаща, може да я даваме накратичко, като не се плаща, можем да хабим хорското време.  Crazy От тогава забраних на всички да ми звънят и само чатя в скайпа. Ако някой звънне, затварям му. Само с бившия ми приятел съм водила разговор, ако искам да му покажа нещо на камерата.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не.
В скайп червения знак го слагат най-вече да не им изкачат прозорци докато си правят нещо друго ...

# 22
  • Мнения: 1 252
Понякога. Имам дни , в които не ми се говори с никой. В такива дни и по телефона съм много лаконична.

# 23
  • Мнения: 64
Разбира  се,  че се  крия. Не  искам да  общувам с  10  човека  едновременно.  Whistling
Един по  един.  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Не ползвам скайп. Нямам време за него, имам си телефон за приказки.
Във фейса не ми се налага да се крия, понеже никой не се е залетял да си чати с мен  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 555
Не се крия, но всички знаят, че не отговарям в реално време.
Преди години изключително много се дразнех, ако някой очакваше да му отговоря веднага, но вече ги научих и просто питат "Тук ли си?". Ако не отговоря, не ме занимават.

# 26
  • Мнения: 852
В скайп винаги съм на "отсъстващ" или "отпочиващ", във ФБ почти винаги когато влизам съм "скрита". Мен също ме дразни чата във фейса.

# 27
  • Мнения: 593
Да, "крия се". Понякога даже съм Invisible.
Компютърът ми е изключен само, когато спя и не мога да съм нон-стоп на разположение.
Вкъщи имам и работа за вършене. Понякога излизам за 15 минути до магазина, през това време ако съм Available, някой ми пише и после се сърди, че не съм отговорила.

# 28
  • Мнения: 198
Различно. Рядко стоя invisible в скайп - нямам необходимост. Когато съм онлайн и съм в офиса си слагам DND, за да не ми изскачат прозорци, а ако някой ми е писал просто да виждам колелцето. Много често слагам и away - когато не ми се приказва много - така показвам, че ако някой ми пише, ще прочета, но може би няма да видя веднага и едва ли веднага ще отговоря. Имам скайп и на телефона, там е пуснат почти постоянно и също е away. Фейсбук чата е супер гаден и не го пускам почти.
Не знам защо но мразя да говоря по скайп и никога не го правя, ползвам само чат. Мога да си лафя с часове по телефона, но по скайп ненавиждам.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
   В скайпа и фейсбука не се крия, тук съм скрита.

Общи условия

Активация на акаунт