Как да се покажа на плажа си знам благодарение на Дюкан - 254

  • 40 146
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
да почерпя за третата месечинка[img]

# 16
  • Мнения: 2 631
bigbaba3,
благодаря за споделените наблюдения за 4-та! Права си! Hug

Натали Никол,
аз също стигам до извод да бойкотирам ол-инклузива! Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 730
ArhMih, smileys, ANNAFACE, бигбаба - чудни сте, верно!!!

Натали Никол, изобщо не мога да ти отговоря на въпросите, но ме зарадва как си възприела атмосферата в стартите теми  Hug и искам да те поздравя за сериозното отношение към режима.

п-и-и - честито   bouquet много хубав резултат

(не)обикновена - за рибата сме абсолютно на едно мнение, аз нали бях писала, че е голям човек

Неочаквано за мен ми стана кофти, че не съм разбрала за варненската среща... щяла съм била да дойда като се замисля сега....  Joy На следвщата ще се постарая  Hug

# 18
  • Мнения: 8
аз нахлувам в новата тема с оплакване Sad от два дни съм на ПЗ и качих 1.2 кг Cry Embarassed не може да е нормално, нали? ям пържоли със салата, салата с риба тон,риба на скара, триците си ям на закуска....къде  е грешката Thinking Помооооооощ Praynig

# 19
  • Мнения: 144
аз нахлувам в новата тема с оплакване Sad от два дни съм на ПЗ и качих 1.2 кг Cry Embarassed не може да е нормално, нали? ям пържоли със салата, салата с риба тон,риба на скара, триците си ям на закуска....къде  е грешката Thinking Помооооооощ Praynig

Едната причина може да е предстоящ МЦ ! Другата , ако зеленчуците са в количество по-голямо от протеините - стреми се да не прекаляваш със зеленчука ! Също така нали внимаваш рибата тон да е в собствен сос , а не с масло , зехтин или нещо друго....

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, и от мен. Вчера станаха 3 месеца от как съм на режима и свалих за протокола 11 кг. Но нещо напоследък прегрешавам с диня и пъпеш, които много обичам и естествено съм в застой. И аз мисля да мина на вариант 2\2 или 3\3 ,че да мога да поразмърдам кантара малко. Имам и гости покрай морето то във Варна няма отърване от тях лятото, че и покрай тях малко също се разваля режима. Готви, салати и т.н. не е като да сме си през деня само с беба и никой да не ме изкушава. От една страна пък мисля, че така не ги свалям много бързо и организма има време за адаптация и тялото да свикне. Че има да свалям още 14 кг. Но бърза работа нямам. Лек ден на всички и дано утре кантарев показва надолу.

# 21
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз да се запиша в новата тема,днес правя 3 месеца и съм доволна от резултата -16кг. Mr. Green и продължавам с нови си ли напред  bouquet Hug Hug Hug

Браво! Чудесен резултат! Поздравления!   bouquet


Смайлсче, (чудесно е, че отново пишеш), дали би дала някои типове за престоя. Ще почиваме в апартамент с добре оборудвана кухня и се вълнувам как изглежда на испански делението на процентите в съдържанието на храните.


Последен въпрос - има ли някой, който е поръчвал от продуктите в т.нар. бутик на Дюкан?

Поздравления за смисления и позитивен пост!  Hug Добре е, че четеш старите теми. И аз съм ги изчела. Доста поучителни са  Wink и така опознаваш и хората. Не си ни казала колко си свалила, колко ти остава?  Rolling Eyes Ако искаш, разбира се.  Laughing

Чудесно е, че събираш на едно място режимни продукти в Германия. Преди време имаше писано по този въпрос ТУК


За Испания: снимала съм, каквото съм се сетила /не е много/ и снимките са между снимки на манджи ТУК Между манджите са, защото преди можеха да се подреждат снимките в албумите и го правех, но от няколко месеца не работи тази функция. Ако ти помогнат нещо, добре. Ако имаш още въпроси, питай. Ще ти отговоря.

Поръчвала съм есенции преди 2 месеца от сайта: http://www.mitiendadietadukan.com/300-aromas-alimentarios-dieta-dukan Бях получила мейл за оферта 2 х1. Поръчах есенции козе сирене, круша, лешкник, боровинка, френско грозде. Досега съм използвала козето сирене и крушата. Много съм доволна. Излиза евтино така, както беше офертата, а количеството в шишенцето е много. Слагат се само по няколко капки, защото е доста концентрирана.


Така че продължавам напред,та да видим кога ще сваля останалите 11 кг

Ще ги свалиш. Ти си свалила повече от половината.  Hug

Дорче,  Hug

pepit, браво за свалените килограми! Каква диня и пъпеш, ако си във Втора?  newsm78

ЕДИТ: ANNAFACE,  Hug Чудесна си!

ArhMih, много ти благодаря! Знаеш, че те обичам.  Hug Hug Hug А, както писах в предишната тема, изглеждаш прекрасно и се върнах да ти видя линийката и съм така:  Rolling Eyes Изобщо не мога да повярвам, че има връзка кг-визия... А вилата ти е мечта!

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 16:09 от smileys

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 369
Скарлет, благодаря, мила! Имаш не един, а колкото искаш уикенди там! На мен не ми се ходи сама, но като съм с приятелка - оооо, идеално!
Смайлсче, ти си направо изящна - толкова крехка, нежна и мила на тези снимки! Аз съм се пребивала да ти разглеждам албума - и заради теб, и заради местата на които си се снимала!
Дорче, много благодаря!
Поздравления за супервизията на Бигбаба и Ани - сега успях да видя и вашите снимки! Ееее, ненадминати, бе!
Исаче, - прелест наша - как имаш сили по нощите да приготвяш толкова чудесни вкусотийки - като ги видя пък на картинки - направо ми потичат слюнките! Права си - имам и дъщеря - на 20, и син на 24 - тази есен ще пораснат с още 1 година. Като се боря цял живот с тия наднорменииии и се гледам от тооолкова години на тези килца (еее, от 2-3 години скочих над 80-така) и направо съм си свикнала и затова си се харесвам. Но може би фитнеса ми е понаправил по-тежки мускулите, костната плътност ми е мнооога над горната граница, та общо взето не приличам много на дебелана с 20 кила над горно ИТМ. Околните и те са ми свикнали на тези форми и като чуят, че се ограничавам все ми казват - Абе на теб си ти приличат тези килца! Но на мен си ми тежат и като знам, че ги тупнах 10 хей така от стреса от развода...- поне тях да махна! С другите си се чувствам чудесно!
Пии и Пепит - честити 3 месеца на режима! Страхотни резултати! Видяхте ли, че стават нещата!
Вики - в ПЗ дните тъканите веднага попиват водата от зеленчуците - не се притеснявай!
Натали,  - ти нямаш почва да се притесняваш - тооолкова продукти и при нас няма! Като добавиш същинската част - мръвката - пей сърце! Само сиренцето с 9,5 % мазнини махни!

# 23
  • Германия
  • Мнения: 71
Натали,  - ти нямаш почва да се притесняваш - тооолкова продукти и при нас няма! Като добавиш същинската част - мръвката - пей сърце! Само сиренцето с 9,5 % мазнини махни!

Благодаря ти.  Hug Не съм опитвала дори това сирене, купих го вчера за да снимам и попитам някой режимуващ в Германия, дали е срещал по-нискомаслено. Аз лично по-ниско от 9 % не съм виждала, съответно не съм и хапвала изобщо.

Като добавя месните храни действително става богата палитра, а все ми се струва, че е беден избор. Преди малко се прибрах и пътьом минах през Кауфланд за да си подновя запасите от замразени яребици, пъдпъдъци и заешко. Снимах ги и ще добавя в албума. Само на пилешко и риба трудно се  издържа дълга втора фаза, дори при най-добра мотивация, а изброените разнообразия са на съвсем поносима цена.




Чудесно е, че събираш на едно място режимни продукти в Германия. Преди време имаше писано по този въпрос ТУК


За Испания: снимала съм, каквото съм се сетила /не е много/ и снимките са между снимки на манджи ТУК Между манджите са, защото преди можеха да се подреждат снимките в албумите и го правех, но от няколко месеца не работи тази функция. Ако ти помогнат нещо, добре. Ако имаш още въпроси, питай. Ще ти отговоря.

Поръчвала съм есенции преди 2 месеца от сайта: http://www.mitiendadietadukan.com/300-aromas-alimentarios-dieta-dukan Бях получила мейл за оферта 2 х1. Поръчах есенции козе сирене, круша, лешкник, боровинка, френско грозде. Досега съм използвала козето сирене и крушата. Много съм доволна. Излиза евтино така, както беше офертата, а количеството в шишенцето е много. Слагат се само по няколко капки, защото е доста концентрирана.


Смайлсче,  Hug, сърдечно благодаря. Изчетох постовете от блогсайта, в който съм ровила много пъти, а не бях попадала на точното място. Записах две неща, които ще търся. Доколкото виждам информацията е от 2008/9 г. и много неща се промениха тук от това време. Не съм виждала никъде споменатата там пуешка кайма - меля винаги у дома.

Отделих си снимките на испански продукти измежду прекрасните други на режимни ястия и ще си ги разпечатам дори, за да търся на място. И все пак, ако някога ти остава време, би било хубаво да ги събереш на едно място и после да помолим Вещи да сложи просто по един линк за пътуващите по света и у нас. Hug
 
Благодаря и за отзивите за есенциите. Ще поръчвам смело, тоест. Тук към каквато и арома да се засиля, вечно има нережимни добавки. Дори обикновена ванилия не откривам - или е с масло, или с фруктозен сироп или други недиетични особености.



Днес попаднах случайно на предложение за индукционен керамичен тиган. Само такъв нямам в колекцията Whistling, но обещанието е за безмазнинно приготвяне на храна, без залепване и загаряне. Обикновените ми тефлонови съдове на Тефал не се справят. За да избягвам дори капката, обрана със салфетка, слагам малко газирана вода (по съвет от немските форуми), даже и на грил тигана. Поръчах въпросната керамична новост срещу 19 евро и очаквам с нетърпение. Немците са трудни и консервативни, няма свободно никъде PAM или спрей от канола /масло от рапица/, срещу залепване. С него навремето е процедирала Кри заради нулевите калории. Всъщност прочетох, че те не са точно 0, но огранизмът ни не усвоява изобщо рапицовото масло. За да дам пример за немската подозрителност, ще споделя, че STEVIA се продава като освежаваща вода за уста, като добавка за вана, само не и като подсладител. Обикновено пишат за тази употреба със ситни букви и поясняват, че от правна гледна точка не могат да го предложат като подсладител.  Затова и толкова драпам да открия някой по немечко, да обменяме скришности. Разбирам, че за останалите е досадно, но както си мисля никой няма да ни позволи отделна тема, а и не е толкова нужна, щом има търпимост. Hug

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 18:33 от Натали Никол

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте прекрасни!!!
Днес се постарах да измина няколко километри пеша. Надявам се вчерашната ми лакомия да бъде туширана. Туй в ограниченията на плодовете в трета фаза много ме трови. Как лакомия като мен да се спре на едно парче дниня, като може да излапа и четири. ooooh! Пък и като капак една праскова и всичко това само за един ден. Ще взема да бойкотирам селото. Там като ида и все се уливам с плодовете.  Crossing Arms
Купих си скумрийка, та сега цялата къща ухае на печена риба Wink За вечеря ще хапна скумрия и утре цял ден на скумрия и вода. Дано кантара се смили над мен вдруги ден сутринта.
ArhMih, аз също съм очарована от селската ви вила. Ние с мъжът ми даваме пари на хората за наем на такива къщи като ходим на почивка. Чист въздух, скарата цвърчи...пей сърце. На такова място дори бих спортувала всеки ден.
pepit, p_i_i, честито ви месечинки. И двете имате чудесни резултати Peace
Dorchester, прати ми на лични телефонът си. Аз звънях на всички, от Варна, на които имах телефоните им. Има дюканки от други градове и чужбина, които може да летуват тук. Момичетата изявиха желание като дойдат да се видим. Та скоро може да си спретнем и друга среща.
viki011, нещата, които е описала isache са част от задържането или покачването. Помисли си, дали пък не си кривнала от пътя с нещо малко. За жалост такива грешки ни се "отплащат" след известно време. Ако пък нямаш прегрешения си свиркай с уста Whistling Както са се покачили, така и ще паднат Peace

# 25
  • Мнения: 2
smileys, ANNAFACE, бигбаба Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Споделям от личен опит :без значение каква схема на редуване на ПЗиП спазваш в края на месеца свалените килограми са еднакви както при 5/5 така и при 1/1. Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 206
Ако е така чудесно,аз от вчера съм на 1/1.
Във Фантастико има сирене,на което пише ,че е приготве4но от обезмаслено сухо мляко,някакво с разтителни мазнини.Става ли за нас?
Иначе в Метро видях сирене и кашкавал" Грация"-и те са обезмаслени.Какво ще кажете?

ПП.Корни,страхотна промяна.Пак се мотивирах......Браво.А тея ДЗверове къде ги ловите?

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 19:50 от elyam

# 27
  • Мнения: 459
Нова тема, вече втора страница, а аз дочитам последните страници на старата!
Прегледах всичко, видях страхотни снимки- поздравявам ви!

# 28
  • Мнения: 63

Във Фантастико има сирене,на което пише ,че е приготве4но от обезмаслено сухо мляко,някакво с разтителни мазнини.Става ли за нас?
Иначе в Метро видях сирене и кашкавал" Грация"-и те са обезмаслени.Какво ще кажете?


Растителните мазнини са забранени  Peace  
Дори и продукта да е от обезмаслено мляко, щом има добавени мазнини, става нережимен.

Виж списъка на фирмите, обявили че добавят растителни мазнини в продуктите си!

А тук има и конкретния процент на добавени мазнини в определени продукти.
Не видях "Грация", но за най-споменаваната "Култура" пише:
Влагат до 35% растителна мазнина в краве сирене “Култура” и до 3.5% в кисело мляко “Култура”

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 21:33 от Gardenia

# 29
  • Мнения: 413
Натали Никол, аз съм в АТ, и използвам същите хаферкляе, също от магазините Müller - лененото им семе с пектин. А от турските магазини тук купувам телешка кайма с малко мазнина и прясна риба. Пазаря от Био-яйцата и месата в Merkur.  Сирене с малко мазнини намерих в Едек, но въпреки това ям много малко от него.

Общи условия

Активация на акаунт