Дали не го е глътнал?

  • 4 140
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Моето момче (15 месеца) си играеше днес с едно малко доматче. Така го засмука, че мисля, че можеше и да го погълне цялото.

Внимавайте! Не е изключено.

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моята дъщеря на 3,6 някъде се вечерта след градината ми съобщи с голяма гордост - Мамо пък аз глътнах днес едно пиронче! Аз запазих самообладание и спокойно я заразпитвах - какво беше на цвят, колко беше голямо... - Ами сивичко беше и малко. При което под пара отидохме на ренген, в болницата аз продължих да разпитвам без да шашкам детето, оказа се, че пирончето било без главичка и в крайна сметка се оказа част от мозайка. Направихме си все пак снимката, доктора каза, че ако е пластмаса няма да се види нищо, но така или иначе няма да има проблем. Grinning

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе и аз мисля, че е трудно да се глътне кламер, ама знае ли човек.Иди на лекар или изчакай да видиш дали ще го изака newsm78

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз доколкото днам е много опасно да се глътне карфица, не дай си боже игла или друг остър металин предмит...много трябва да внимаваме изобщо децата да нямат достъп до такива предмети...вярно е, че след определена възраст вече не лапат, но аз и сега съм си нащрек Naughty

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре,че всичко се е разминало.

# 20
  • Мнения: 955
Аз доколкото днам е много опасно да се глътне карфица, не дай си боже игла или друг остър металин предмит...много трябва да внимаваме изобщо децата да нямат достъп до такива предмети...вярно е, че след определена възраст вече не лапат, но аз и сега съм си нащрек Naughty
И още дълго ще сме нащрек, както четем по-нагоре на Любознателна щерката е на 3.6 месеца вчера е глътнала пластмасова джаджа и даже се е похвалила с това.  Rolling Eyes
Разбира се, че е опасно. На мен това ми е най-голямия страх откакто е проходил. А аз съм счетоводител и в къщи кламери и тел бод винаги се случва да изпадне от някъде. Вечно съм в потрес дали нещо не е глътнал докато съм мръднала от хола. Също така, играчките са разпачетосани часове след като са били купени. Когато ги купуваме първо таткото ги проверява от всякъде дали чарковете са податливи на разглобяване и тогава даваме на малкия любопитко да си играе с тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 112
Наистина си е страшничко. Филип като беше на 9 месеца, глътна една батерийка /като тези дето са за часовник/ от телефон играчка и бая си бяхме изкарали акъла, но слава богу още на вечерта се появи в памперса. Оттогава внимавам доста с играчките и ги преглеждам щателно.
А иначе и аз доста карфички съм хапнала - майка ми е намирала няколко пъти в акото ми като малка.

# 22
    Моя малчуган лятото глътна част от пласмасова лъжичка и аз  разбрах, като го чух да изплаче, тъй като с ръбчето си беше му одрала гърлото.  Обадих се веднага на педиатърката и  тя ми каза , че ако частта е по-малка от стотинка, да не се притеснявам , а да наблюдавам памперса и да го храня само с картофено пюре. На следващия ден, ровейки се из памперса, открих частичката...

Общи условия

Активация на акаунт