удоволствието да кърмиш???

  • 1 217
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Много малко време е минало откакто си започнала да кърмиш. Ще дойде и удоволствието от кърменето, спокойно  Hug През първия месец бях със зверски рагади и кърменето беше пълен кошмар, придружено с мого рев от моя страна. Тогава си мислех - айде да избутам до третия месец и да спирам, че т'ва не се търпи. Стигнала бях до там да зичислявам колко пъти ще ми се наложи да кърмя през тия три месеца hahaha, само дето не драсках чертички по стената, като затворниците Joy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Никакви проблеми с кърменето нито с първото,нито с второто.Единствено нощно време ме е страх да не заспя кърмейки го:-))) smile3507

# 17
  • Мнения: 35 964
за мен беше удоволствие да гледам как търси гърдата и се гуши в мен, независимо от рагадите и всичко останало

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи, ти да не очакваш някой друг оргазъм? Mr. Green

Два-три поне!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 999
С удоволствие кърмя и изобщо не ми тежи. Харесва ми да гушкам София и да я гледам как сладко-сладко суче и ме гали с малката си ръчичка. Heart Eyes

# 20
  • Haskovo
  • Мнения: 150
И за мен кърменето може да се каже че е удоволствие.Ако не беше така то може би нямаше да продължим и до сега де ,толкова ми е миличък като ме прегръща и целува само и само да му дам скъпоценната течност  Crazy,и като лапне гърдата ми и ме погледне със сините си очи- най-милият и чист поглед,просто е несравнимо. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 735
Още първото ми кърмене в родилния дом беше удоволствие! Wink
И сега ,когато ми се напълнят гърдите с мляко,изпитвам голямо удовлетворение,докато ги изпразва.Олеква ми и чувствам огромно ооблекчение.
Блаженната физиономия на бебчето е неповторима! Въобще природата е измислила хиляди клопки,с които да примами майката да кърми. Mr. Green

П.П. Не се *бавайте с оргазмите,ей! Вече всички знаете,че се случват и такива ми ти работи. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт