Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Здравейте  bouquet
Честит първи рожден ден на Мити,Дара,Ема и ДАНИ  bouquet  bouquet  bouquet
и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТЕХНИТЕ МАЙКИ

Ние се завърнахме от морето,Катрин беше повече от щастлива,голямо къпане,голямо нещо Joy Joy Joy
Рали нашия толет ще е в лилаво и маалко бяло Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Giada,ние вече сме на АМ.Като започна да ми намалява кърмата се консултирах с педито.Тя ме посъветва да започна с НАН сензитив,било най-леко като преход от кърмата към АМ.Давах по- малко няколко дни за да видя как го приема.След това каза да премина на Фризо 2 ,с което сме и в момента.Предполагам ,че вечер се приспивате на гърдата,което означава,че като я отбиеш вечер ще търси нещо да цока за да заспи.Шишето с леко топло АМ ни служи и за приспиване.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Даниелка   bouquet

# 33
  • Мнения: 50
Благодаря много момичета,за пожеланията и честитките.Денят беше дълъг с много смях,игри и черпене.Сега всички спят и аз отивам да легна.
Честито и на останалите дечица родени на 17.08.,да са ви живи и здрави.  bouquet

# 34
  • Мнения: 21
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ, МЪНИЧЕТА И ЗА ВЧЕРА И ЗА ДНЕС ВЕЧЕ.
И един въпрос - някой има ли телефон на детската кухня в Стрелбище?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 193
Джада ,според мен няма значение от марка АМ или друго ,което си е наумила майката ,а дали детето ще го понесе.След като се наложи да се отбием ,минах през няколко марки АМ (Аптамил ,Нан .Хумана и Фризо)  и най-подходяща за нас се оказа Фризо-то.Моят съвет е да започнеш с една ,да видиш дали на детето се харесва ,дали не го повръща ,дали няма запек и така да се спреш на марката.

# 36
  • Мнения: 3 637
Добро утро!

Честит 1-ви рожден ден на Андреа на мама Aksept!Много щастие,весели игри и куп с подаръци и пожелавам!Весел празник!

Деси,честито християнче   bouquet!
*АДРЕНАЛИНКА*   bouquet честито кръшение и на вас!

Хубав ден! Heart Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Здравейте мами Simple Smile!
Минавам набързо, няяяма вреееме... Simple Smile !Почивки, моренце, багажи, рожден ден утре, кръщене на 27 Август... След това се надявам страстите да се поуспокоят и да стана отново редовна тук Simple Smile!Опитвам се да ви чета, но не успявам Simple Smile
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на Ясин и Арзу, Димитър, Теодора, Дарето, Даниел, Ема, Любов и Андреа !!!!
Накратко за нас, и Алекс си има вече 1 зъбче, горно Simple Smile, при 8 за Криси! Ходят и двамата и са страхотна гледка Simple Smile!Забавни и неуморими!
Усмихнати и весели дни на всички!!!

# 38
  • Мнения: 3 637
Ах Диди май ще е от най бавните деца  Mr. Green,тепърва се опитва да пълзи,а за ходене...като я държим за двете ръчкички стъпва,ама на пръсти,като пусна едната и рука се заковава и несмее да мръдне,скоро няма да се пусне и като гледам  няма и да проходи,може би дале4 след годинката !Ма много е мързелива май,а ина4е не се спира,страшно енергична е  Rolling Eyes  Crazy!

# 39
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Честит 1-ви рожден ден на Андреа на мама Aksept и от мен:))) да сте живи и здрави, да се радвате всеки един момент на прекрасната си дъщеря, а тя да ви се отбалодарява с мноооого обич и целувки:) Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 73
Честита първа годинка на Андреа! Честити християнчеа на Адреналинка и Деси!
Честито първо зъбче на Алекс!
Даниелка, не сте сами! Ники също не ходи, само хванат за ръчички прави стъпки и то едни.....
Джада, ние сме на Фризовом, като сме минали само през НАН, но беше ужасно. Запичаше се от него, повръщаше... с Фризовом-а нямаме такива проблеми. Но много майки одобряват Лактана Био, Аптамил, Хип и т.н. Разнообразие има голямо, зависи какво ще е добре за детето, но по мое мнение най-неподходящо е НАН, особено след като сте се кърмили.

# 41
  • София
  • Мнения: 308
Честит първи рожден ден на порастналите вчера Дани и Любов, а също и на днешната рожденничка Андреа!!! Желая им незабравимо детство, изпълнено с много безгрижен смях, весели игри и щастливи усмивки! Растете здрави, жизнерадостни и много обичани от всички!



А на вас мили мами пожелавам малките ви съкровища да ви носят само радост и гордост и нека всеки миг прекаран с тях ви изпълва с истинско щастие!


ilik123, честито първо зъбче на Алекс! Да растат белички и здравички!!! Heart Eyes
Деси, Адреналинка, честити ви християнчета! Нека Господ ги закриля!  Heart Eyes
 

# 42
  • Мнения: 214
Честито и от мен на всички рожденици! да са живи и здрави

относно АМ, вие сте вече за 3-ка
Нан-а много запича, ние бяхме месец с него  ужасно беше, мисля че каквото и да предложиш няма да е лошо. Аптамил-а е много хубав избор но си е скъпичък, ние сме на Милумил и аз лично съм много доволна.

 Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Danielkka  опасен аватар си имаш ей.
Аз изкупувам всичко на пазара ,което става на малката.Ама пандели ,фиби диадеми .Сега намерих една прекрасни ленти с големи цветя на тях Simple Smile))))) .Ама малката усети ли 4е има нещо и го маха не понася нищо на косата си
Simple Smile))
хии
А сами да питам до колко годинки трябва да продължи това с АМ ,не разбирам мн за това питам.Аз ще изкарам и зимата на кърма ,пък ще чакам сама да се отбие.Аз нямам сила за това аи желание де.

# 44
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
При нас проблема с АМ е че не иска го опита. Шишето с биберона изобщо не го лапа. Другото засмуче и го изплюе НАН и фризо сме пробвали но резултата един и същи не знам какво ще стане като спрем да сучем, а то ще е скоро

Общи условия

Активация на акаунт