Отговори
# 735
  • Мнения: 104
Гери, всички малко или много са така...лошото е, че някои са МНООООГО така Wink Още са малки и трудно се заиграват сами за дълго, за преобличане, сменяне на памперс....охххх....като дойде време за тзи процедура и ми се стъжва и на мен, не може да стои на едно място, трябват ми поне 4 ръце, ама като си имам само две и е мъка. Ще отмине и този период, ще дойдат други трудности, само ние да оцелеем емоционално е важно...понякога като много ме е изнервила с нещо и съм се държала гадно, примерно съм и креснала или пък не съм и обръщала много внимание за известен период, после се чувствам супер гузно и си казвам, че повече няма да си го позволявам, но дните ни са натоварени и изморителни, недоспиването, трудностите в отглеждането, загърбването на собствените нужди и т.н......и ето към края на деня пак съм същата намръщена и изморена като вчера.....това е до голяма степен и защото изцяло сама си я гледам нямам никаква помощ, мъжа ми почти не го виждаме и така.....ама какво да се прави!

# 736
  • Мнения: 15
Момичета, здравейте!  Hug От много време нито съм чела нито съм писала, но времето ми е ужасно кът и едва смогвам.

Имам един спешен въпрос, който сигурно сте дискутирали, но наистина няма да мога да върна толкова страници назад, така че много ще се радвам ако ми отговорите.
Какво вечерят вашите съкровища? Ние сме си на мляко, но се чудя дали не е голяма вече да е само на мляко...?  newsm78

# 737
  • Мнения: 287
Яни и ние сме все още на мляко  Peace Засища го и яде чак на закуска.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 549
Здравейте мами  Simple Smile!
Jani4ka, ние вечеряме супичката от кухнята, но им давам около 200мл от нея в 19,00 часа, а после след баня изпиват около 100-150мл. кисело мляко. Мисля, че след годинката им въведох вечерята. До тогава карахме само на мляко Wink
gerinceto, скуката в дъждовните дни "разбиваме" или като си каним гости с детенце на тяхната възраст или като ходим на гости на роднините по етажите на къщата ни  Laughing
А, че са калпазани, като сменяме памперсите-калпазани са! Но успявам да им отвличам вниманието и набързо да направим нужното Laughing Понякога съм и по-строга  Confused, но като цяло гледам да се забавлявам с тях, а не да викам след тях  Wink

# 739
  • София
  • Мнения: 1 067
Вероника също яде супа към 20:00 и после си досуква преди заспиване към 21:00

# 740
  • на североизток
  • Мнения: 460
За вечеря и ние си ядем супата от кухнята + още нещо от нашата вечеря.

За прохождането или по-точно за пускането на ръцете на мен ми помогнаха коланите. Те, впрочем точно за такъв момент са подходящи, когато вече могат да ходят, хванати за ръце. Първо я научих да си пуска едната ръка като и давам да носи нещо или просто си измъквам мойта ръка в движение Grinning После като сложих коланите и ангажирах и двете ръце с играчки и внимавах да не си отпуска цялата тежест само на коланите, защото като свикнат така после падат направо на глава Mr. Green  Затова внимателно, с премерено балансиране на тежестта  Peace И така, като разбра, че може и без ръце, постепенно се усъвършенства и вече ме търси само, когато има по-високо стъпало или някакво препятствие Laughing

Днес пак и вземахме кръв заради хемоглобина-еми за един месец нищо не е мръднало, пак е 100. Наблягам в менюто и на всичко желязно, ама засега няма резултат. А тя тия дни изкара и второто зъбче отдолу, и може би заради това почти отказва и да яде, но какво да я правя Rolling Eyes Като и мине пак ще прояде, надявам се Simple Smile

# 741
  • Мнения: 0
Момичета новата тема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616411.new#new
п.с-Danielkka!
 Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт