Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 067
А в София вече идва истинската есен Sad

На Роничка и растяли кътниците и ималеко зачервено гърло. За сега се надяваме само с хомеопатията да се оправим, но като цяло е много крива и с ужасна хрема. Дайте съвет как се справяте със слагането на разни неща в носа. При нас е много сложно - ужасна истерия и ревове, не ми дава нито помпа да и слагам нито сребърната вода+клеевата тинктура,нито нищо. Добре че е през почивните дни, че мъжо ми помага, аз държа той слага или вади, ами какво ще правя от понеденик? 

# 721
  • Мнения: 1 311
Фъстъчка и при нас е същото положение. И аз сама немога да се справям с даването на лекарства. Малката много се е наплашила. Даже днес влезнахме в магазин за наливни парфюми и само като видя магазинерката с тия малки шишенца и като ревна думи нямам...Предполагам че свърза нещата веднага с даването на лекарства...., милата ми тя...Преди си пиеше панадола с кеф, но сега нищо вече не иска...

# 722
  • Мнения: 282
И аз не се справям сама с лекарствата за нос. Единственото което успявам е на мивката в банята да му мокря носа и да изкарвам по някой сопол, но определено не е достатъчно и чакам вечер мъжа ми да се прибере, за да му дадем каквото трябва. Иначе сладки сиропчета с лъжицата пие.

Брей, днес много студено стана. Май ще вадим зимните дрехи Simple Smile

# 723
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Мили мами здравейте
не съм писала отдавана .Влизам да се отчета набързичко.Ние сме добре бягаме ,търчим падаме .Имаме си само 2 зъба.Почти не яден ,вечер зърното не излиза от устата и и иска само кърма.

Danielkka ,sweet_maniche - уникални аватари
за цитрусите вече се чудя какво да давам нали нищо не яден освен сирене БРИ ( за което незнам дали се дава  , и кисело мялко
дадох и портокал смуче си детето ,знам че не е мн хубаво заради киселините май


Това май накратко отидам да готвя ,че мн дива расте малката и хич не си поплюва.
аз вече спрях работа. Тези който знаят за сестра ми вече заминаха за Лас Вегас и бебчо е добре .
ЦЕлувки на всички и да не ни забравите ей .

# 724
  • Мнения: 574
Здравейте,
Ние два дена сме при мама и аз се наспах много добре.
Да се похваля, че днес направихме прощапулника и Владко хвана спринцовката.
Трябва да ставам, че Влади се събуди, надявам се по-късно да имам време да вляза пак.

# 725
  • Мнения: 17
Момичета искам да попитам нещо-след като първата година не съм получавала детски,надвишен ни беше дохода,мога ли да подам за 2-та? newsm78

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Момичета искам да попитам нещо-след като първата година не съм получавала детски,надвишен ни беше дохода,мога ли да подам за 2-та? newsm78
Можеш да подаваш за детски всеки един месец, няма проблеми Wink Дори и да ти откажат някой месец, през следващия пак можеш да подадеш! Това е твое право. Ако те одобрят и започнеш да получаваш, тогава се подава молба след 12 месеца! Докато не са ти разрешили, можеш да се пробваш всеки месец  Simple Smile Ясно ли го обясних Peace

# 727
  • у нас
  • Мнения: 1 870
никой не пише- навън студ и никой да не е пред РС-то newsm78

днес май ще правим прощапулник Mr. Green детето вече тича из улиците, ние още не туткаме Whistling
а тази седмица съм планирала да ходя да питам за работа Praynig дано има свободни места, стискайте палци Peace

отивам да меся Mr. Green

# 728
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Tommelise успех
Това студено време ще ни подлуди не иска да стои в къщи, само плаче и се сърди или се катери някъде оффффф 

# 729
  • София
  • Мнения: 4 560
Студено, не-студено - бяхме при лекарката. Малкия е със сополи и ще отлагаме Приорикса докато се оправи. Добре поне, че е само хрема, гърлото и гърдите са ок.
И естествено, една патица пререди моето и още едно болно  дете, тя била с предимство. Може наистина да не е добре, въпреки че не й личеше, но поне можеше да се извини за нахалството си...

Рали, направете си го. Забавно е за теб и най-вече е гъдел за бабите. Нашите много ни се радваха навремето за Лора като правехме и питка, и прощъпулник.
Аз сигурно ще правя прощъпулник и Коледа заедно Simple Smile На моя ще му трявба поне месец още, за да се пусне и докато го изчакам да стане по-стабилен и да не пада на всяка крачка, и тамън ще дойде Коледа.
Голямо желание да ходи, но вдига 2-те ръце и чака Simple Smile

# 730
  • Мнения: 73
v_spasova, ние ще направим по Нова Година както върви. По същия начин с ръцете. Вдига ги, чака да го хвана и тогава потегля. А мерак голям да щъка. Така е от 2 месеца вече, кръст нямам. Поне се надявам като тръгне да е по-стабилен. Мечтииии, мечтиииии.....  Laughing
А тази бележка от педиатъра за имунизациите всяка година ли я искат за детските? То голяма хамалогия  Rolling Eyes уффффф

# 731
  • Мнения: 413
Мислех, че само Теди още се мотае, пък то имало и други.Simple Smile
Същата работа сме и ние, прощъпулник около края на годината...Вече два месеца е така, не смее да се пусне сам.В къщи върви по мебелите, а там където няма пропълзява разстоянието и после пак се изправя на следващата мебел.А навън се опитва всячески да ме хване за ръцете, ако аз не си ги подам се обръща и почва да ме дърпа и мрънка.Хвана ли го вече е като стрела. Grinning
За бележката от педиатъра - да, всяка година ги искат.То са бумаги, то е чудо...
Теди и той е сополив, вече не знам какво да го правя.От както на 4 месеца лежахме в болница вече четири пъти прави спазъм и все е на лекарства.Преди два дни изпи поредните, останаха само сополи сега. Confused

# 732
  • Мнения: 4
Tommelise,пастата Ненедент нали е без отмиване?
И аз такава съм взела.Не че има кой да си отвори устата....нямам нито един успешен опит,но не се отказвам.То за ядене не си отваря устата,че камоли за миене на зъби  Sad

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 11:42 от Геник

# 733
  • Мнения: 1 311
Здравейте момичета! Времето е ужасно  Cry . Как са вашите малчовци? Моятя калпазанка направо ме побърква от мрънкане, с нищо не иска да играе, за 5 мин и губи интерес от всичко. Иска нещо например и като и го дам и точно 5 мин и го е хвърлила и иска друго нещо и аз направо  #Crazy  С нищо неиска да играе, такава е от малка, много е нетърпелива и не си спира вниманието на нищо. Все чака ние да я забавляваме. Трябваше май актьорско майсторство да уча  Laughing  Ходи пада, удря се и след рев след това доста време, чудя се как да я успокоявам. А когато дойде време да се преобличаме не ме питайте как се чувствам  #Cussing out  Трябва да пия успокоителни преди това, то е въртене, крещене, ритане....абе все едно сме на война, направо незнам как да се държа на моменти с нея  Sad  При вас има ли ги тези проблеми...? 

# 734
  • у нас
  • Мнения: 1 870
без отминаве- да Peace

Общи условия

Активация на акаунт