Лятото горещо, много е добре МАЙ-чето на плажа дупето пече! - Тема 6

  • 25 890
  • 705
  •   1
Отговори
# 645
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 Добър ден от мен

Да драсна два реда, да не мЪ забравите

spasdidi , и мен ме разплака, мног е мило това, благодаря Hug

Сладур, за гостите да кажа.Соник с голямо нетърпение чака да ни дойдат гости, интересно и е .По някое време обаче след час, час и нещо, почва да ме пита тия гости кога ще си ходят.Тоя въпрос ми го задава съвсем тактично, без те да чуят, ама все пак и омръзва и си пита детето.

П.П. Е, току-що ми скриха шапката - от 150мл готово мляко към 130 сигурно си ги глътна като стой та гледай за 5 минути!  Shocked (останалото изтече! Трябва да почна да ползвам лигавници вече!  Joy)
Е, вече съм много по-спокойна! Сега остана и аз да се изцедя и продължаваме нататък!  Grinning
Браво на дребла, сега и ти ще си по спокойна.За цеденето, ти цедиш за да подържаш лактацип, или цедиш по малко за да нш си докараш проблеми?

Хера, Боримечков, добре позира и хич не е клечков, много си е добре детето.Аз такова да питам, ти Слави сгодила ли си го, че имам една Соня да давам за снаха....

Miss Monk , за косопада, не се плаши.Моята коса също пада по много на цели кичури, ами знам че е нормално, не е приятно да стелеш косми навсякъде, но е временно, ще спре да пада по толкова много.Аз витамини не пия, не ги ща , ама никак тия хапове.

Сега да ви кажа какво изръси средното теле/Соник/.Лягаме да спим, така де , аз да я приспивам, обаче се шегувам с нея че ще гушкам тате , а пък нея не , и тя като се върза, рев, сълзи и ми каза"Ще се моля да умрееееш".Вярно, че като и се спи е ужасна, все едно я хващат критическа и пубертет едновременно, ама чак пък толкова.После осъзна, че като умрея съвсем няма кой да я гуши, та ми се извинява и целува.

Да птам, някой пазарува ли от англ. ибей, че иска нещо, ама не ми е ясна тая работа с посредниците?

# 646
  • Мнения: 23
ДВ, майчета,  Hug

Много са готини децата на чаршафа..  Peace, пък и мами и вие също сте сладурки!!!  Hug Heart Eyes

Ние днес в нашия парк наснимахме малко Сияна на Бонбонка - Майа и наш Еди  Heart Eyes Mr. Green

Ох, днес съм гроги... много уморена та ще лягам вече късно стана  Tired, днес беше  newsm79 wash hang 1dishes newsm28 smile3507
Утре повече ще пишем...

Менианте, как сте? Confused

# 647
  • Мнения: 32
 Лягаме да спим, така де , аз да я приспивам, обаче се шегувам с нея че ще гушкам тате , а пък нея не , и тя като се върза, рев, сълзи и ми каза"Ще се моля да умрееееш".Вярно, че като и се спи е ужасна, все едно я хващат критическа и пубертет едновременно, ама чак пък толкова.После осъзна, че като умрея съвсем няма кой да я гуши, та ми се извинява и целува.


много се смяхме с ММ  Mr. Green

а ДВ от нас Simple Smile

диването ходи на училище днес Simple Smile беше много забавна в университета - вървим по коридора а тя гледа всички и им се усмихва Simple Smile
добре сме - не плаче от зъбчето - киселяви се и иска да се гушкаме, но е супер иначе и си спинка Simple Smile
Хера - дай още снимки на Боримечето, че Боримечкова ще се затъжи  
Mr. Green

абе да питам - Габи все иска да е изправена на крака и има много стабилна стойка или иска да седи седнала и само да я подпирам от страни, но ме е страх - не е ли много рано  newsm78 хем не искам да я спирам хем ме е страх ... тя че е Маугли така си е ама ... знам ли ... на педито като казах и още чула не дочула - до 6тия месец да не съм и била давала да се изправя - чак след 6тия да я подпирам с възглавници  #Crazy а като и обяснявам че се набира в кошницата в колата да си стигне краката и - "да не прави така" е аз какво да направя повече от коланите  newsm78 вече не знам кого да слушам - тя сега се гъне като червейче и все иска "неща за след 6тия месец" пък аз да чакам още 2 месеца ... вашите педиатри и ортопедите какво ви съветваха

пък да ви разкажа - днес ходихме на ресторант с тати и бебе и тя седи в мен докъто хапваме и по едно време като се пресегна към масата и ми взе парченцето пърленка което беше останало  ooooh! така се смяхме - гладно детето - добре че я видях преди да го напъха в устата си, че щяхме да се захраним с глутен на бързо Simple Smile

Менианте -  Praynig евала че продължаваш да се цедиш и не я отбиваш  bouquet

и друго щях да ви пиша ама ...

а да и ние имахме падане от леглото - изкарах си ангелите, но за щастие бързо се успокои и се захили  Blush гадното беше че падна на сън но нямаше последствия  Embarassed Confused

хайде лека от мен Simple Smile
Гери утре ако ходиш сутринта на вън обади се че нашия тати ще ни остави към 10 и да пием кафенце Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 23:12 от къщичка в гората

# 648
  • Варна
  • Мнения: 302
 

Да птам, някой пазарува ли от англ. ибей, че иска нещо, ама не ми е ясна тая работа с посредниците?


Aз пазарувам често от там, по-точно мъжът ми се занимава, ама и аз съм в час. Само че ние ползваме посредник за България, не знаех, че и за САЩ има. Просто като наддаваш за нещо, което няма доставка до теб, посочваш адреса на посредника и след това му пишеш да го уведомиш, че ще пристигне пратка за теб и къде искаш да я получиш. Поне такива са условията на посредника, който ползваме. Пратките се раздават в няколко големи града в България в офисите им. Евтино е и дава възможност да се пазаруват неща, които нямат доставка до БГ, но има един недостатък - става БАВНО. Просто фирмата явно няма много камиони, отделно че правят курсове мисля по веднъж седмично и ако вече е препълнен камиона, пратката ти остава за следващия курс... Та често се случва около месец да чакаме, но за неспешни пратки е ОК.

В нас двата лаптопа, кухненския робот, помпата ми за кърма, телефона на мъжа ми и куп други дреболии все са от ибей Laughing.

Къщичке, много се смях на вашата лакомница, явно вече иска да се захранва Laughing.

Ох, моето диване е много криво вчера и днес, не знам, зъби ли ще са, какво е, но постоянно иска да ми виси на гърдата и си дъвче ръцете настървено. Взех гелчето на Бочко, помогна за известно време и после пак ревна. Поне заспа бързо и лесно днес, явно се умори от рев.

За косопада да кажа: ходих днес при моята фризьорка /от 2 месеца го организирам, че ми е далече, а междувременно се окепазих при други фризьори дето са по-наблизо/, каза ми, че трябва да намаля дължината значително, за да няма сухи и изтощени краища /моята освен че пада, е с ужасни сухи краища, нищо че често ги подстригвам/ и защото по-малкото коса по-лесно ще се "храни". Та послушах я и сега съм с доста къса коса. Даде ми едни ампули, една ми сложи там и още две за следващите две миения, втриват се в корените след измиване и косата се оставя да изсъхне така с ампулите, не се отмиват. Също ме посъветва да забравя за сешоара поне сега като е топло. Каза, че около 3 месеца след спиране на кърменето, косопадът спирал и косата пак си се възстановявала.

Та сега съм с ужасно къса за моите представи коса, не се харесвам много, но се утешавам, че поне бързо расте, пък и по-добре къса коса, отколкото дълга метла Laughing. Мъжът ми пък взе, че ме хареса, бях се уплашила, че ще ме върне като ме види, ама той каза, че така съм по-добре Sunglasses. Малко не ми ходи на килограмите това късото, ама тъкмо ще имам стимул да отслабна.

# 649
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Maria_I , не съм се доизщснила, за България и аз питах.Благодаря ще метна една поръчка за мама пък да видим до къде ще я докарам.
За косопада, мисля че фризьорката ти не е права, че ще спре няколко месеца след като спреш да кърмиш, аз кърмих Соничка 37 месеца, е косопада спря много по рано, ама пусто не поВня кога newsm78

Къщичке, и на мен ми беше смешно, то не знаеш кога от къде ще ѝ се вземе някощ велика мисъл на моята щерка.
А за гултена, това което четох е че пак не било такъв голям проблем ранното му въвеждане.

 

# 650
  • Мнения: 22
Добро утро!

Вчера бяхме на ортопед при Райков- Максито е идеален, нищо му няма да ставите и т.н. Зададох аз подобни въпроси, така че Къщичке, не се притеснявай, каза че може вече да вдигам седалката на количката малко нагоре, но седнало положение от 90 градуса (супер изправено на дупето си) от 5-тия месец. Проходилка и бънджи след 6-тия месец. Каза да си ползваме кенгуру смело, и като го нося да е така на хълбока,с разтворени крака (то и за мен май ще е по-лесно да нося тез ми ти килца). Сега по няколко пъти на ден вдигам Максим да подскача изправен в мен, опира се на краката си, каза ми само да не го оставям на собствената си тежест, а да го държа. Според мен може да си прави тези неща Габито, само не я слагай супер седнала, ами така подпряна назад, леко полегнала и мисля че е ОК.
Мария, и на мен супер много ми пада косата, от месец насам някъде. И аз обаче като нанди не мисля, че това продължава до края на кърменето. Сега опадва всичко, което 9 месеца не е падало, затова така ни се вижда много. И наистина аз до преди месец не съм виждала коси по земята, а сега е някакъв ужас Sad

# 651
  • Мнения: 660
Здравейте!

Да се разпиша набързо, че къщата е с краката нагоре и ще бързам да пооправя докато дребсо спи.

И моята коса пада зловещо и въпреки, че съм с мнооого коса пак ми е жал, но наистина се сменя, защото последните месеце от бременността нямах паднал и косъм. Дори се учудих, че като родих още поне 2 месеца не е падала, но след това... #Crazy И след предишната бременост имах подобен момент и престана да капе косата ми след известно време. Не мисля, че е свързано с кърменето, защото реално кърмя от 2 години и половина, пък коса си имам. Peace

mushence, къде ходихте на ортопед - в Горна баня ли? Рая я водихме там като беше бебе и ни обясниха същите неща. Не съм се притеснявала от напъването ѝ да става още на 3м. и половина и сега не се притеснявам. Peace Единствено за проходилката доктора имаше препоръки да не се ползва много-много, та изобщо не сме ползвали с Рая и сега така мисля да направя. Имаме бънджи, а след това направо уокър ще вземем за Нико. Peace

# 652
  • Мнения: 254
 Здравейте  bouquet
 Ние на ортопед още не сме ходили,към 20-ти трябва да си поискам направление явно,че педи нещо май е отнесена Wink Моята маймунка и тя се набира да сяда обаче е рано.Каката беше с проходилка ,но от осмия месец.Незнам още дали ще ползвам с Раличка.Вчера купих гела на бочко за зъбките и я мажа два три пъти на ден-харесва й дали помага незнам още.Някой има ли идея дали спрея на куикс става за бебешки нос,че съм затрила листовката newsm78
 Косата ми пада много,но и с каката беше така около година.Подстригах се вчера сега планирам боядисване.Дали не пречи боята на кърменето newsm78
 Изчезвам да мия насрано дупе Mr. Green

# 653
  • Мнения: 1 674
Приветтттттттт Simple Smile
Пък при нас ново 20, Алейна плюе биберона, после ми придърпва ръката и се мъчи да натика пръста ми в устата си, за да го дъвче него Crazy
Сглобихме лятната част на количката, ми то и голямааааааа, на най-стегнато положение коланите са и хлабави, пфуууу страх ме е да не се изтърси това дете, не знам как ще я разхождам.
Зачезвам, че имам багаж да приготвям, нали сме отпускари  Sunglasses

# 654
  • Мнения: 254
 Момичета сега се притесних Sad Раличка е акала зелено с бели и кафеви топченца Sad Педи нещо не си вдига тел сигурно е почивка.От една седмица сме с две хранение АМ-Нутрилон ,но си акаше по редовно и от като беше само на кърма.Дадох й малко сок ябълка на Ганчев да си опита.Дали не е от това newsm78

# 655
  • Мнения: 49
Добър ден Simple Smile От вчера сме на гости при баба и дядо. Смяната на обстановката не се отрази много добре на Деа. Три пъти ставах тази нощ за сукане и после трудо приспиване, затова сега лягам да спя, а баба ще я разхожда. Приятен ден  Hug

# 656
  • Мнения: 567
nandi, за умирането, скоро Яската ме пита-Мамо, ти нали искаш да умреш, че никой да не те закача!?!  #Crazy
Аз му викам, не искам, как, че кой ще ви гледа? И той вика - тати и кака!!!  ooooh!

А вчера ме пита - Мамо, ти нали скоро ще умреш, че да сложим големите легла???!!!  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Има предвид, че сега с Ирката са в бебешки кошари и се има за голям, та като умра, да купят големи легла, като на кака му! Явно му трябва пространство на детето и иска да се разкарам!!!
Тоя човек направо ме е отписал!  ooooh! Mr. Green

Момичета, та, преди да умра  hahaha да ви питам, имам едни домашни моркови - как да ги обработя, та да ги замразя за ИринДа - за захранването? Сурови дали може?

# 657
  • Мнения: 1 674
Aaaaaaaхахахах Яската верно е опасен.  hahaha hahaha hahaha
Морковите - ако щеса за пюре - бих ги направила на пара и после с пасатора. Аз така направих малко круши и праскови, сега ще правя сини сливи Simple Smile Ентусиаст, какво да ме правиш Simple Smile

# 658
  • Мнения: 567
Аха, мерси, ШениHug
А аз като не съм ентусиаст, т.е. за мързел има ли начин? Дали може да ги измия, нарежа на парчета и да ги замразя? И после - направо да ги варя, или на пара като захранвам?
И ако има някоя машина да го прави - ми кажете. Ама и да ги мие!  Mr. Green

# 659
  • София
  • Мнения: 2 817
Ох, и аз се чудя за тези пюрета, ама при замразяването не им ли изфирясват витамините? Иначе имам картофи, чушки, моркови, тиквички домашни в момента!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт