След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 69

  • 40 313
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолка, на тази дама Иваничка ..., която не спря да пише  разни работи по вестниците, ще взема да й подаря романа на Орхан Памук, но ще я изпитам после да ми го преразкаже. Дано най-после разбере, че няма нищо общо между филма и романа. Поне по това, което промотират. И освен това ще й препоръчам да гледа промото на Канал Д. Защото аз не видях никаква страстна прегръдка между Киво и Баде... Няма по-лошо нещо от некомпетентен журналист.  Naughty

  На тебе и на Таралежка благодаря за красивите клипове:bouquet:  bouquet
Обаче преди да се появи танцьорката от Флашданс, се уплаших да не би това да е моят танц. ooooh! Нали Пканева ме заплаши, че ще бъда солист на балета за следващото промо! Добре, че се показа момичето! Отдъхнах си! Joy Joy

Последна редакция: сб, 27 авг 2011, 20:11 от dora_st

# 676
  • Мнения: 0
Надявам се това да е страница от чаканото от нас септемврийско издание на турското ELLE newsm78

# 677
# 678
  • Мнения: 0
Да, определено гледа в посоката на нашта мома! tooth

# 679
  • Мнения: 4 525
Надявам се това да е страница от чаканото от нас септемврийско издание на турското ELLE newsm78



 newsm10
Лолче,хубава снимка на съпругите! NaughtyНе сме виждали Сонгюл точно с такъв стайлинг .Пак е най-готина,заедно с Юзге.
 ThinkingЗа Кивчо от снимката-май витае из облаците... Laughing Но нали снимките им бяха в един ден с тези на Съпругите,може и да са си чакали реда за репетиции и инструктажи докато петте дами се носят по сцената. newsm78Видът му е доста одряман...,но по-вероятно е да чака да го щракне камерата... Wink Joy Joy

# 680
  • Мнения: 0
Във фейсбук има превод на интервюто със съпругите на английски. Явно отново са ползвали жужко за превода, защото аз поне трудно схващам цялата идея.

Заглавието е "Те са Америка, а ние жени от Турция"
Какво ви привлече в този сериал?
Songül: Всъщност казах "Да" много трудно. Страхувам се от подхода към всеки проект. За този също.
Как се адаптира една история? Сценарият е адаптиран много добре към нашата култура. Добре е, когато това се получи. Промените не винаги имат същия ефект. Въздействие оказва сценарий, който е най-добре адаптиран. Г-н Fatih Aksoy ми каза "Вярвай ми". При тази комбинация казах "Да".
 
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Турската версия ще се сравнява с американската? Това плаши ли ви?
Songül: Техния сериал си кореспондира с живота на жените в Америка. Да, във всяка работа има риск. Ние ще дадем най-доброто от себе си, решението е на публиката.

Надявам се nevinn да има време да преведе отговорите на Сонгюл. Интересно е това интервю.
http://cadde.milliyet.com.tr/2011/08/27/HaberDetay/1431816/-onla … -nin-kadinlariyiz

# 681
  • Мнения: 4 525
Пък аз попаднах на Бааде-то в този супер секси и предизвикателен вид. smile3556

 WinkЕ,след като я видях,се успокоих за Кивчо- няма да е още много дълго одряман... Joy Joy Joy  
За утешителка е попадение право в десятката.smile3505

# 682
# 683
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Виктори! Ами недей с такива тревожещи прогнози Praynig То не се знае със сигурност дали се отървахме от едната утешителка, ти сега друга ни подготвяш Wink

Хайде, Лека нощ с една успокояваща снимчица

# 684
  • Мнения: 285
Във фейсбук има превод на интервюто със съпругите на английски. Явно отново са ползвали жужко за превода, защото аз поне трудно схващам цялата идея.

Заглавието е "Те са Америка, а ние жени от Турция"
Какво ви привлече в този сериал?
Songül: Всъщност казах "Да" много трудно. Страхувам се от подхода към всеки проект. За този също.
Как се адаптира една история? Сценарият е адаптиран много добре към нашата култура. Добре е, когато това се получи. Промените не винаги имат същия ефект. Въздействие оказва сценарий, който е най-добре адаптиран. Г-н Fatih Aksoy ми каза "Вярвай ми". При тази комбинация казах "Да".
 
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Турската версия ще се сравнява с американската? Това плаши ли ви?
Songül: Техния сериал си кореспондира с живота на жените в Америка. Да, във всяка работа има риск. Ние ще дадем най-доброто от себе си, решението е на публиката.

Надявам се nevinn да има време да преведе отговорите на Сонгюл. Интересно е това интервю.
http://cadde.milliyet.com.tr/2011/08/27/HaberDetay/1431816/-onla … -nin-kadinlariyiz


Те са жените на Америка, а ние на Турция
Никога не съм очавала, че ще има и турски вариант на Отчаяните съпруги. Започнаха снимките, а актрисите които участват са: Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder и Songül Öden. С тях проведох интервю в студиото където снимат.Когато отидох при тях с оператора и фотографа беше 15 часа, а когато се раделихме 23ч.
Следяхте ли сериала?
Бенну- Понякога, когато имам време го следя.
Джейда- Гледах първия сезон само, но ми хареса.
Сонгюл- не е сериал, който съм гледала, но съм чувала за него
Еврим- Само няколко епизода съм гледала.
Йозге- нямам навика да следя сериали, но няколко епизода съм гледала.

Имаше ли някой в сериала, който да ви хареса?
Бенну- Всяка от тях е единствена, никоя не ми е особена близка, но се сблъскват с различни проблеми и това е интересното в сериала.
Джейда- Исках да изиграя Линет и в моменто точно това правя.
Сонгюл- Гледах само една серия и режисьора не ми разрешава, но всеки момент мога да гледам 2 и 3 серия.
Еврим- Всички актриси са чудесни, но конкретно не мога дакажа, че някоя е близка до моя характер.
Йозге-Няма конкретен образ, който да ми допада. Харесват ми всички.

Защо не ти разрешава режисьора?
С.Й-Незнам, може би иска да създаде малко по романтичен тип от оригинала.

Коя от вас най-трудно се съгласи да участва в сериала?Какво ви впечатли за да участвате2
Бенну- Сценарият и добрият екип
Джейда- Сценарият беше много хубав. най-добрият сценарий след 1001 нощи, който съм чела
Сонгюл- Много трудно казах да. защото към всеки проект подхождам плахо.Това е адаптация и как ли ще се получи.Сценарият беше отлично адаптиран към нашата култура.Не всеки път се получава това.Адаптациите не винаги впечатляват.Това ме впечатли добрата адаптация на режисьора.Фатих аксой ми каза-Имай ми доверие и аз тогава казах да.
Йозге-Досега зрителите са ме виждали само в драматични роли.Затова тази година отказах да играя такива роли. Искам  зрителите да ме видят в друга светлина.

Ако сте отчаяни, как ще го преодолеете?
Джейда- В такъв момент винаги търся помощ от специалист.В определени моменти ходя при моя психолог, който ми помага и ми посочва решения.Защото вие не се виждате отстрани, а хората които са запознати с моите проблеми ми помагат. Аз им казвам вълшебни връзки.

Страх ли ви е, че сериала ще се сравнява с оригиналния вариант?
Бенну- Каквото зависи от мен ще го направя. Много жени могат да изиграят ролята ми. Оригинала е по различен, а аз ще се опитам да покажа индивидуалността на моята героиня.
Джейда- При нас каквото и да направиш се коментира. Но ние сме такива турските отчаяни съпруги.
Сонгюл- Те са жени, които принадлежат на американския начин на живот. Но всяка работа носи риск. Ние ще дадем най-доброто от себе си.
Йозге-Те са отчаяните съпруги на Америка, а ние принадлежим на Турция.

Йозге- Иди турската Емел. Оставила зад гърба си 2 брака, безгрижна и весела.Търси съпруг спира се на Синан и единствена и съперница е Ясемин.
Бенну- Оригиналната Бри, турската Зерин.Толкова истинска, че превръща живота на мъжа си и децата си в кошмар.Жена, която води здравословен начин на живот.
Джейда-  Линет - турската Елиф.Банкер, която зарязва кариерата си, за да роди едно дете, но едно след друго идват 4 деца и кариерата и отива на кино.
Еврим- Турската Габриела се казва Зелиха. Красивата маслинка Зелиха, която се омъжва по принуда от страна на майка си и останалата на второ място в състезание хубавица заема нейното място и става звезда. зелиха не може да го забрави това.
Сонгюл- Турската Сюзан - Ясемин. Напуска мъжа си, който и изневерил и живее с дъщеря си Гамзе. Може да се разчита на нея, но е много наивна и това се носи от уста в уста.

Любимите им неща.
Цвят
Бенну- кремав
Джейда- червен
Сонгюл- синьо
Еврим- нямам любим цвят
Йозге-белият

Песни:
Бенну- много
Джейда- Smile
Сонгюл- не ми идва на ум
Еврим- променя се
Йозге- Shape Of My Heart

Отбор:
Бенну- Galatasaray
Джейда- Galatasaray
Сонгюл- Galatasaray
Еврим- не казвам
Йозге-Beşiktaş

Лидери:
Бенну-  Atatürk
Джейда- Ганди, но оригиналната
Сонгюл- ...
Еврим-  Atatürk
Йозге- Atatürk

Град:
Бенну- Истанбул
Джейда- Лондон
Сонгюл- Истанбул
Еврим- нямам любим град, обичам природата
Йозге-Истанбул

Място за почивка:
Бенну- Винаги различни места
Джейда- Айвалък
Сонгюл- Париж
Еврим- Около Мъртво море
Йозге-Местата където се съединяват моретата и планините

Пиене:
Бенну- вода
Джейда- вода
Сонгюл- чай
Еврим- вода
Йозге-вода

Храна:
Бенну-
Джейда-
Сонгюл-
Еврим-
Йозге-


Бенну- Всякакви супи
Джейда- Ali Nazik, но приготвено от баба ми
Сонгюл- Карнъярък
Еврим- Салата
Йозге-Яденетата на мама

Писатели или поети:
Бенну- Всички руски
Джейда- Чарлз Буковски, Йекта Копан
Сонгюл- Marquis
Еврим- Шекспир
Йозге-Елиф Шафак

# 685
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Много се смях когато видях този клип и реших да ви го пусна- Сонгюл също присъства.




http://www.vbox7.com/play:df4ebb0ce1

# 686
  • Мнения: 0
Здравейте момичета как сте?
Поздрави от Босфора, тук сега е супер, голям купон пада, ако ви намеря Киво ще ви го заснема!!
Аз казах ли ви че работата с Азра е пълна глупост!!!
А за новата утешителна награда за Киво не се тревожете и за нея, нашто момче си пада по тъмнокоси и най- вече тъмнооко жени,и най- вече по Сонгюл!Според мен той още е влюбен и страда по нея, но май тя нещо не го иска, защо не ми е ясно.Също така смятам че тя е отказала да се разчува че е имало връзка между тях,и причината не е била заради бившия й мъж, а нещо му е намерила кусур на момчето.Вие как мислите по този въпрос? Не ви ли се струва че Киво е доста странен и неадекватен на последък, аз мисля че това е причината- несподелена любов!?
А можеби причината е" фенска драма" - Сонгюл харесва Галатасарай, а Киво е от кръвния им враг Бешикташ!  Joy

Последна редакция: нд, 28 авг 2011, 02:52 от корсикана

# 687
  • Мнения: 0
Sasy, незнам от къде го извади този клип, но направо ме "умори" от смях! rotfImao rotfImbo
Благодаря ти!  bouquet

# 688
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Дами Добро Утро! Hug

nevinn  newsm51 newsm51 newsm51


·٠•Sasy•٠·
  :hug:Tен кююю hahaha hahaha hahaha

# 689

Общи условия

Активация на акаунт