След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 69

  • 40 314
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20
Привет!  Hug
Спокоен неделен ден!



Много ми харесват отговорите, които дава Сонгюл в интервюто / Невин   bouquet/. 
Долавям и мъъъничко предпазливост, особено когато разсъждава върху риска от адаптиране на сюжет, респ. филм,  от една култура към друга. Звучи ми като послание към зрителите да не правят противопоставяне и сравнение с американския сериал

shoppич   bouquet За неделната изненада!

Дорето да продължава с танците  Naughty

vikktory, ей сега ще се вгледам в капучиното.  Избраният  номер в новата тема ли да пусна?

mimola, няма делник, няма празник.... щом са новини  Peace

lol4e, явно при Киво и Сонгюл нещо не се  е получило в доверието. Тя вижда в Киво "успеха". Явно е доловила в него амбициозния мъж, вгледан в себе си и устремен в собствения си успех. Ако дори за миг Къванч е бил малък Нарцис, със сигурност Сонгюл се  е отдръпнала.... само си разсъждавам

Руми, как си ?  Спогодихте ли се с урагана Айрин?


# 706
  • Мнения: 0
vikktory Hug
doh Пфу, че съм и аз! Верно, как публично момата да признае, как да допусне душата й пред всички да ридае! #Crazy Rolling Eyes
Ми не е лесно! Съксес му кажи на левента и го остави да си гледа бокса, и да слабее и да линее и само в мислите си да вилнее... Rolling Eyes



vikktory, мятай отговорите за капучиното. Избрах си 7 и 9. Joy

pkaneva   love001, привет дарлинг. Хубав ден и на теб!!! Hug

Последна редакция: нд, 28 авг 2011, 11:19 от lol4e

# 707
  • Мнения: 0

nevinn  Hug, джанъм, тук има още отговори на Сонгюл. Мисля, че става въпрос за насилието над жените newsm78
Дано имаш малко време, за да го погледнеш това интервю Praynig Praynig Praynig

# 708
  • Мнения: 20
Снимки, артисти, промо, музика, танци-манци..... в едно!

# 709
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Току що , момиче от темата на АФК каза, че е са дали Киво и Азра по Show TV. Първо нещо са се гледали , а после са се целунали. Peace

# 710
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, видеото  е чудесно! И пак с тази музика, която "държи" душата на човека.

Но понеже аз, въпреки всички нови проекти и очаквания, въпреки всички нови и стари любови не мога и не искам да се откажа от "магията, която ни събра", ще постна един от най-силните моменти във филма. И заради великолепната игра на Сонгюл и Емре Карайел, и заради онзи искрен страх от предчувствието за нещастие, сполетяло любимата жена, което се чете в очите на иначе неопитния тогава актьор, потопил се изцяло в изживяването.
И заради някои разсъждения и реплики, които са в духа на сутрешните ни размисли върху отговорите на Сонгюл.



В началото- Гюлсюн към Шереф, която иска съвет за връзката си с Джихан: / тук има думи, които са подходящи за Перления мисловник/

"Какви ги говориш! Тук не става дума за избор. Ако има любов, колкото и да бягаш, няма как да се спасиш от нея... Една фамилия по-важна ли е от любовта ти!?...Заради тези свои амбиции ти нарани много хора... Ако наистина имаш чувства към този мъж, трябва да забравиш за всички тези неща. Иначе никога няма да имаш щастлив и спокоен живот. Не забравяй това!"

След 11.40 мин.

Енгин: Вече не мога да се откажа!
Инджи: Но защо? Защо!?
Енгин : Защото ние си принадлежим. Не виждаш ли какво има между нас? Аз съм твоето бъдеще!...При кого отиваш, когато имаш проблеми? Или когато искаш да поговориш с някого! Не вярваш ли повече на мен,отколкото на Мехмет? На чие рамо идваш да плачеш?...Кой работеше денонощно, за да преуспееш ти? Кой те подкрепяше, когато имаше нужда? Кой те обича до полуда и е готов на всичко за тебе? Аз!!! ...Ние сме създадени един за друг! Ние имаме еднакво минало и ще продължим заедно напред.


Защо ли тези думи на Енгин придобиват нов смисъл след това, което прочетох сутринта newsm78

# 711
  • Perla
  • Мнения: 6 427
·٠•Sasy•٠·Ами ако това е така, освен да кажем да са живи и здрави! "Щом се обичат младите, да се вземат", нали така?

# 712
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
·٠•Sasy•٠·Ами ако това е така, освен да кажем да са живи и здрави! "Щом се обичат младите, да се вземат", нали така?

Да се вземат. Ако са щастливи заедно и се разбират какво по хубаво то това.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 690

 Hug Саси, аз предполагам, че кадрите в това предаване са били стари, а в него просто са коментирали "логичния" завършек на "връзката" между двамата  Thinking Вероятно скоро ще разберем


Киво с фен  Mr. Green







ПП  Heart Eyes Изпих кафето, сега гледам и с капучино мога да продължа...  newsm03  Номер 6 ме кефи с всичките му изтипосани зъби и други подробности, ама по-скоро бих изпила номер 1  Joy Щото картинката ми прилича на летящ змей, точно като моя милост връз метлата...  tooth


# 714
  • Мнения: 4 525

 Grinning Отговорите от кафе-теста:

1. Жената, избрала първата чаша - е заобиколена е от поклонници. Сама избира. Повече се доверява на вътрешния си глас, отколкото на разума и въпреки това изглежда много разумна. Притежава логическа мисъл. Няма да се подведе по сантиментални чувства, но от чувство за дълг планини може да обърне.

2. Жените, избрали чаша номер две - имат чувствителен характер. Домошарки са – ако трябва да избират между работата и семейството – ще изберат второто. Предпочитат бавния спокоен ритъм на живот. Силно привързани са към семейството. Чувстват се добре само когато ги обичат и ценят. Иначе лесно биха се депресирали. Деликатна натура.

3. Тя може да се среща едновременно с няколко партньора и... да им е вярна. В живота си зависи от мъжете и здраво се държи за всеки от тях. Това е дама, която ще се превърне в кученце, когато мъжът демонстрира пред нея своята чувствителност. Весела, общителна, енергична, тя ще се отдаде изцяло и покорно.

4. Тази жена е е умна и изпълнителна. Тя може да се приспособи към всеки мъж, така че бракът с нея е успешен. В леглото е изобретателна и главно – вярна. Тези дами обаче нерядко задълбават в самоанализ и пропускат важните неща в живота. Рядко поемат инициатива във взаимоотношенията с мъжете.

5. Властна и целеустремена натура. Мъдра, умее да чака. Търси съвършенството във всяко нещо. Обича риска. Интересно и е да отнема мъжете от съперниците си. Такива жени обаче могат да бъдат злопаметни, не забравят обидата и не прощават. Ако искате да бъдете с такава жена, не я оставяйте да скучае - скуката би я убила. Обожава авантюрите. Поощрява проявата на мъжка инициатива.

6. Независима и малко истерична жената, склонна да провокира интриги и скандали. Бракът с нея гарантира бурен секс и артистично счупени чинии. Отношението към мъжете за нея е като риболова – който се закачи на кукичката, повече няма да се измъкне. Все пак такива жени успяват да постигат своето.

7. Тя има чувствено тяло. В леглото поема инициативата. Може да бъде капризна, но е пасивна пред грубата мъжка сила. Тази жена обожава сексуалните експерименти. Обича да доминира. Може да бъде ревнива, но не проявява тези си качества върху партньора си. Умее да бъде грациозна, дори по време на скандал, което трудно се отдава на другите жени.

8. Да доведеш такава жена до оргазъм е трудоемка задача. Затова пък тя обожава да доставя удоволствие на любимия си. Добра домакиня е. Такива жени имат горещ темперамент, който се разгаря с годините. Те разбират и чувстват мъжете. Помагат им да се разкрепостят и за достигнат до върха на удоволствието.

9. Тази дама е спокойна и уравновесена, или поне такава изглежда! Става страшно обаче, ако я ядосаш. Тя е взискателна към себе си и към другите. Не всеки може да свикне с това, но този мъж който я разбере и остане с нея ще се окаже на върха на блаженството. Като правило такива жени са верни на съпрузите си. В действителност дори са романтични. Вярват в чистата и светла любов. Отдават и се напълно и дълбоко страдат, когато тя си отиде. Обичат да домакинстват и да посрещат гости.

# 715
  • Мнения: 4 525
·٠•Sasy•٠·Ами ако това е така, освен да кажем да са живи и здрави! "Щом се обичат младите, да се вземат", нали така?
Доре , spoko
 smile3555  Пак ли същата история?!Театър на абсурда,колко ли действия ще се разиграят?... Mr. Green

Последна редакция: нд, 28 авг 2011, 14:36 от vikktory

# 716
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Виктори, определено имам нужда от успокояване Wink. И валидола на Шоппич няма да ми помогне вече ooooh! Ще трябва да ударя нещо силно многоградусово, ако това се потвърди no

# 717
  • Мнения: 4 525
Спокойно,дарлинг! Joy Joy Заповядай едно "успокоително":

Както казах-времето ще покаже...Обаче аз и да го видя, не вярвам.
Вероятно е най-новата реклама... Wink

# 718
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета!
Споко,снимките в Шоуто са стари.Получих ги.









# 719
  • Мнения: 0
vikktory Hug, благодаря за отговорите от кафе-теста Hug и за многоградусовото успокоително.
До довечера ще сме ей тъй  cheers icanfly

Спомням си, че една от отчаяните съпруги в новия сериал - Бену Йълдъръмлар, беше миналата и тази година в България. Споделя, че много фенове й пишат и тя се стреми да отговаря на техните ймейли. newsm26

http://www.btv.bg/seriali/listopad/videos/video/1918522519-Bennu … lar_pred_bTV.html

Мисля си да намерим имейла й и да известим за нашето скромно съществуване Сонгюл чрез нея.
Надявам се някой от темата за Листопад да е запознат с начина на връзка с нея. Praynig Praynig Praynig
Ще опитам да изнамеря нещо, помагайте, плийз. Praynig Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт