ЛУННА ДИЕТА - 22.08.2011, 00:55 ч, понеделник, фазата е ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ

  • 3 366
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Привет  Simple Smile
Момичета  а вие задържате ли сваленото през лунните дни ?
Аз без проблем свалям и после си го връщам  Confused
На пълнолунието свалих 3те кг, но вчера като се претеглих бях пак на изходна позиция, тоест за 4 ри дена горе долу ги свалих и за толкова си ги върнах  Rolling Eyes, като през тези дето си ги връщам закусвам само плодове и ядки и общо взето ям разделно, да не кажа и оскъдно...
Струва ми се, че тези кг които падат с лунуване са само вода  newsm78

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей ви я мотивацията  Laughing:

Последна редакция: сб, 20 авг 2011, 09:00 от mari_eta

# 17
  • Мнения: 68

Поздравления! От колко време я правиш лунната диета? Комбинираш ли я с нещо друго?

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 13:44 от Poli_Moli

# 18
  • Мнения: 0
поздравления   bouquet  bouquet разликата е страхотна  Hug

# 19
  • Мнения: 952
Невероятна си
Naistina si za primer.

# 20
  • Мнения: 106
Ей това се казва мотивация! Бързо трий  Wink Изглеждаш страхотно на втората снимка, да ти завиди човек! С килцата се свалят и годинки!
Така добре мотивирана, този път ще пробвам с 2 дни. Струва ми се по - удобно когато започва вечерта диетата  Rolling Eyes Само 1 път си лягаш гладен ....

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви  bouquet!

Поли Моли, започнах с лунната, комбинирана с нещо като НВД, преди...хм, забравих вече - май 5 години. Така преди да забременея с малкия стигнах до 70 кг. През бременността не си позволих да кача много и скоро след раждането бях пак около 71 - 72 кг /говоря за ръст 170/. Кърмих повече от година и нямаше как да съм на диета. След като спрях да кърмя за кратко /3 мес/. минах на Дюкан и така през пролетта на 2009-та стигнах 59 кг. От този момент до днес поддържам с лунната и здравословно хранене 59-60 кг. Чувствам се прекрасно, тези кг за мен са оптимални Peace.

Рея, точно така, с килцата падат и годинките - често се учудват, че имам толкова голям син, а хич не съм го родила млада Whistling... един от стимулите ми да изглеждам добре беше, че искам децата ми да не се срамуват от майка си, а да се гордеят с мен и това как изглеждам - всеки ден, особено малкия глезанчо, ми казват "Мамо, толкова си красива" - няма по-голяма награда за положените усилия от тези думи Heart Eyes...

Хайде вече и по темата - днес по-лека храна, неделя и понеделник - диня.

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 00:39 от mari_eta

# 22
  • Мнения: 1 252
Тюх, пропуснала съм... Sad
Мариета, ще съм ти благодарна ако пратиш на лични. Ако желаеш , разбира се. Hug

Последна редакция: сб, 20 авг 2011, 11:09 от Рoсна kитка

# 23
  • Мнения: 106
"Мамо, толкова си красива"
 Heart Eyes За твоя ръст са перфектни кг.
И аз съм 58 - 59 кг., но 161 см.  Sad
До скоро бях 63 кг., но с няколко луни (по - скоро задържах кг. с тях) + много вяла диета по Зоната, стигнах до тези кг. които съм сега. При мен решаващо сякаш беше заместването на белия хляб с Вита. За моя ръст обаче, трябва да сваля поне още 5 кг., за да си върна кг. от преди бременността. За други мерки за сега не мечтая, въпреки, че и по - слаба съм била. Та това  е моята цел (за сега) - 5 кг. И на мен ми се иска детето ми да се гордее с мен, както аз едно време (а и все още) с майка ми!

И аз днес лекичко хапване - салатка и айрянчета.

# 24
  • Мнения: 1 252
ооох пет години са си перид.. Но ще се боря, особено като видях резултатите на Марие-та Hug
Адмирации.
Значи няма невъзможни неща, стига истински да го желаеш Peace
Аз си сварих един литър чай и го сложих в хладилника - за утре. Сега трябва да изляза диня да си купя.
Днес си идва малкия и започва едно готвене , закуски... Но със затворени очи ще го правя Grinning
А гледам Мариета и чудесно се справя в кухнята. Hug

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Росна китка, не забравяй, че в тези 5 години на бял свят се появи едно дете, а и вече над две години задържам...иначе окончателният резултат щеше да дойде много по-скоро.

# 26
  • Мнения: 1 252
Росна китка, не забравяй, че в тези 5 години на бял свят се появи едно дете, а и вече над две години задържам...иначе окончателният резултат щеше да дойде много по-скоро.
Прочетох , прочетох. Да са ти живи и здрави юнаците! Много са хубави. А ти не забравай, че след 40 , а аз съм на 40 +++ много по- трудно и бавно става, та затова си слагам и бремеността ти. За пет , за пет.

# 27
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Да се появя с въпрос  Embarassed!
Чета, че от неделя ще сте на плодове  Rolling Eyes! Пропускам ли нещо? Или ще лунувате 3 дни?
Аз си мислех за понеделник да съм на плодове и вторник на вода и фреш! На прав път ли съм?
Нали съм начинаеща може би много питам за което се извинявам   :bouquet!

Аууууууу, не съм на ред с дните и датите  ooooh!! То деня за лунуване бил в понеделник ..........
Хич не чета и смятам нормално  Embarassed!
Тогава и аз в неделя на плодове (може ли праскови и пъпеш?) и в понеделник на вода и фреш  Peace!

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 00:05 от Дариии

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
Тогава и аз в неделя на плодове (може ли праскови и пъпеш?) и в понеделник на вода и фреш  Peace!

Охх, и аз се бях заблудила, че фазата започва вечерта в понеделник, а то реално е в полунощ неделя с/у понеделник Blush

Дариии, идеално си го замислила. Аз ще изкарам вероятно само понеделника на вода и някой друг плод, а днес ще гледам да хапна нещо леко.

mari_eta, и аз пропуснах снимките Sad, може ли на лични Hug.

# 29
  • Мнения: 11
Хей как сте? Аз винаги преди самата луна съм на плодове, така че до момента за днес: 1.5 л вода, две кафета, два зелени чая + диня и пъпеш. Даже и упражненията си направих днес Simple Smile За сега съм доволна от себе си  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт