Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 217

  • 28 949
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 833
Добро утро  Hug Hug Hug
 

# 706
# 707
  • Мнения: 9
Добро утро, приятели. Спорен ден и добро настроение Ви желая, през днешния последен ден от месеца... Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 708
  • Мнения: 9
Добре се справя в униформа Йозка. hahaha Рекси, кой е този филм, видях доста познати артисти от др.филми?

# 709
  • Мнения: 3 203
Здравейте приятели . Hug След дълго отсъствие хоп ето ме и мен . HugЛипсвахте ми и дано скоро не ми се налага да бъда така дълго разделена от любимата тема и прекрасната и незабравима компания която поддържа огънят да гори. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И сега  newsm78май е ред да се върна назад за да прочета пропуснатото и естествено да ви догоня . Hug

# 710
# 711
  • Мнения: 27 735
   Добро утро и приятен ден ! Hug Hug Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 833
Добре се справя в униформа Йозка. hahaha Рекси, кой е този филм, видях доста познати артисти от др.филми?
Мокси,незнам от кой филм е откъса  Thinking

# 713
  • Мнения: 24
Добро утро и хубав ден!


# 714
  • Мнения: 0


Приятно настроение за всички, които продължават да поместват нови материали и на всички, които продължават да влизат в темата и четат!

# 715
  • Русе
  • Мнения: 2 325
Ехаааааа! Как ударно започва денят! newsm44
Рекси, много ми хареса първия ти клип "Мъжете не плачат", и музика, и текст! newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51
Цитатът от вестника  за нов проект на "Яамурчето" ни ли е? newsm78
А за "полицейския" сериал нямам думи!!! hahaha hahaha hahaha До сега не видяхме резултат от действията й в "Незабравима".Защо ли са й посветили толкова време, на Полицията де?!А че Йозо играе заедно с други известни артисти, може да си заслужава да й хвърлим "едно око". newsm12
Мария, добре си дошла! Hug Хайде, догонвай ни! smile3521

# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 833
Не е нов проект на Ямурчето,а снимки от кампания проведена 23-24-25 април в някакъв мол с цел да доставят радост на децата,Migros са раздали 1 милион играчки и книги

# 718
  • Мнения: 570
Добър ден! Hug Hug Hug
Със страхотни клипчета започна деня ми. Благодаря ви момичета! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet
Mария,  welcome!
Желая ви прекрасен и безгрижен ден ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 2
Добре се справя в униформа Йозка. hahaha Рекси, кой е този филм, видях доста познати артисти от др.филми?
Мокси,незнам от кой филм е откъса  Thinking
Не е от филм , само реклама или клип на песента , не знам точно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт