Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 563
  • 462
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 837
Опитах се да дам пример, как се прави в тв, ако държиш на зрителите си.
Но, явно жегата е в повече тези дни. или пушенето.  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 60
.. но вярно ... Peace ...

# 287
  • Мнения: 2 195
За Николета можем да поспорим, че е спала с 3 мъже... Rolling Eyes дълбоооооко се съмнявам

# 288
  • гр.София
  • Мнения: 4 171
 Без бой си признавам-любопитна съм.  И поведението на хората ми е интересно.

 НО!  едно е да си коментираме казуса и новината,друго да пращаме жълтите вестници директно към    Отчетните,където много от нас са си отгледали децата.  

 

Да, в Hello, OK, Sun и всякакви подобни медии, специализирани в новини, клюки и снимки на звездите. А не в национален ефир и тамошния аналог на 24 часа.

 Тъй де.  Чета в дир-а -тримката,купувам си 24 чАса-пак те.

# 289
  • Мнения: 6 643
За Николета можем да поспорим, че е спала с 3 мъже... Rolling Eyes дълбоооооко се съмнявам
Дълбокото ти съмнение красноречиво показва ,че няма как да поспорите , не че не можете де ама никой от двама ви няма как да знае истината.
Origanum vulgaris това ,че не ми допада грозното ви отношение ,обидите и квалификациите не ме прави нито извисена нито дама .Нямам и претенции да съм такава.
А ти си глозгай ,явно не се впечатляваш кой какво отношение има към това .Не е и нужно ,нали ти носи душевен оргазъм .
blanc любопитството си едно ,ръсенето на обиди , заклеймяването  и злобеенето са си съвсем друго.

Аз за всички клюки научавам от форума Николета и досега нямаше да я знам коя е ,тъй че ето хората правилно си правят "изцепки"  и си се рекламират.

# 290
  • София
  • Мнения: 3 099
Една жена е сменила амплоа-то от "най-добра майка" на "фатална (за едно семейство) жена" и вие и изядохте дроба!  Crazy Не че подкрепям публичната свинщина, но като знам, че много от вас биха дали мило и драго за една такава луда любов, но са принудени да го играят "щастливо омъжени", направо не издържах да ви го кажа!  Whistling И не ми рипайте, щото ще стане възможно даже да ви изброим (отговарящите на профила!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 291
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
а наша Николетка , които е ходила с двама футболиста и една глава е голямата курва
Не забравяй и сайта за платена любов в Англия.
И платена про....ка тук в София.

# 292
  • Мнения: 60

Origanum vulgaris това ,че не ми допада грозното ви отношение ,обидите и квалификациите не ме прави нито извисена нито дама .Нямам и претенции да съм такава.
А ти си глозгай ,явно не се впечатляваш кой какво отношение има към това .Не е и нужно ,нали ти носи душевен оргазъм .

Ей това с този душевен оргазъм не ви излиза от устата-много модерно стана:)
Отношението ми си е точно на място-не си падам по префърцунени,превзети,фалшиви и лицемерни...жени,да не кажа по-груба дума Wink
Имам си правото да не я харесвам,нали?Simple Smile Както и да ти изглежда отстрани-не ми пука  bouquet


...
blanc любопитството си едно ,ръсенето на обиди , заклеймяването  и злобеенето са си съвсем друго.
...

И така да е,забранено ли е?Да не би да не дават повод? Сами се навират да бъдат коментирани,това е положението.Хората са различни,не може всички да мислят и реагират като теб

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 18:03 от Origanum vulgaris

# 293
  • Мнения: 2 414
Цитат
а наша Николетка , които е ходила с двама футболиста и една глава е голямата курва
Не забравяй и сайта за платена любов в Англия.
И платена про....ка тук в София.
Е това със сайта си беше измислица.

# 294
  • София
  • Мнения: 3 099
...
blanc любопитството си едно ,ръсенето на обиди , заклеймяването  и злобеенето са си съвсем друго.
...

Има обаче една абсолютно неоспорима истина: когато застанеш под прожектора, когато охотно споделяш с всенарода личния си живот, следва или да се държи както масите очакват, или да не ти е тъжно от последиците, когато те връхлети противоположната на любов крайност (и те плисне помията)!

Не може да се къпеш в одобрение, но да бъдеш себе си и да се държиш като ощипана, щот видиш ли  - зяпат ти в чаршафите! Ами, зяпат, повдигнала си единия край!....

# 295
  • Мнения: 170
На мен ми е гадна постъпката, сама по себе си и то специално от позицията на това, че иде реч за хора в близки отношения помежду си-приятели, колеги! Изневярата тука е най малкия проблем да си кажа пак, по гадно ми е самото предателство-работиш с тия хора, ядеш, пиеш, приятели са ти, едната ти е колежка и приятелка, другия ти е съпруг. Вярно изневери се случват, хора се събират и разделят, ама защо трябва и близките ти да те предават...как тогава изобщо човек да има вяра в хората, в добрината, в морала, изобщо в каквито и да било ценности, ей това ми е тъпото на мен специално....Нямаше ли за нея друг мъж, нямаше ли за него друга жена, та така трябваше да се опетлаят...Хубаво чувствата са си заминали, ама....защо пък налиташ на близкото обкръжение, ей това ми е гадното в случая....

# 296
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
Не че подкрепям публичната свинщина, но като знам, че много от вас биха дали мило и драго за една такава луда любов, но са принудени да го играят "щастливо омъжени", направо не издържах да ви го кажа! 
Да,всички ние мечтаем да си легнем с мъжа на приятелката си. Tired

# 297
  • София
  • Мнения: 62 595
пуу, човек да се отсъства малко от форума, и изпуска поредното интересно! Зарибихте ме с тази тема, ей!  Wink
Не знам, хем съм наясно, че всеки си търси оправдание за постъпките, хем продължавам да се дразня, когато оправданията са тоооолкова дебелашки. Много обичам, когато някой неверен спруг/съпруга оправдава кръшкането си с голяма любов и за още по-засилен ефект обвинява несъгласните в тестогръдие, закостенялост и прочие. Срещи-раздели, хубаво, случват се, ама чак толкова лицемерно да се обрисува простото кръшкане с очакван край, направо предизвиква у мен гадене! Ми, хубаво, направил си какквото си направи, ама трябва ли да биеш барабана, че и да се правиш на целия в бяло, пък длугите в л...? Честно, не ми е жал за никого  в тази истори, включително и за децата им! В края на краищата, първо за децата трябва да мислят собствените им родители и те да ги съжаляват, пък обикновеният зяпач като мен хич няма какво да ги жали. Разбира се, ходетето при детски психолог е много хубав начин за изчистване на съвестта, защото ще е много рядко явление да се намери такъв, който да каже, че за детето би било тежко, така или иначе вече е поставен пред определен казус, а нали не детето, а родителят плаща!

# 298
  • София
  • Мнения: 3 099
Цитат
Не че подкрепям публичната свинщина, но като знам, че много от вас биха дали мило и драго за една такава луда любов, но са принудени да го играят "щастливо омъжени", направо не издържах да ви го кажа! 
Да,всички ние мечтаем да си легнем с мъжа на приятелката си. Tired

Тя лудата любов по това се разпознава, че не е разумна и е извън правилата! Wink

# 299
  • Мнения: 60
пуу, човек да се отсъства малко от форума, и изпуска поредното интересно! Зарибихте ме с тази тема, ей!  Wink
Не знам, хем съм наясно, че всеки си търси оправдание за постъпките, хем продължавам да се дразня, когато оправданията са тоооолкова дебелашки. Много обичам, когато някой неверен спруг/съпруга оправдава кръшкането си с голяма любов и за още по-засилен ефект обвинява несъгласните в тестогръдие, закостенялост и прочие. Срещи-раздели, хубаво, случват се, ама чак толкова лицемерно да се обрисува простото кръшкане с очакван край, направо предизвиква у мен гадене! Ми, хубаво, направил си какквото си направи, ама трябва ли да биеш барабана, че и да се правиш на целия в бяло, пък длугите в л...? Честно, не ми е жал за никого  в тази истори, включително и за децата им! В края на краищата, първо за децата трябва да мислят собствените им родители и те да ги съжаляват, пък обикновеният зяпач като мен хич няма какво да ги жали. Разбира се, ходетето при детски психолог е много хубав начин за изчистване на съвестта, защото ще е много рядко явление да се намери такъв, който да каже, че за детето би било тежко, така или иначе вече е поставен пред определен казус, а нали не детето, а родителят плаща!
 bouquet  Peace
Особено това за гаденето и детския психолог-право в десятката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт