Носите ли си храна от вкъщи на работа?

  • 22 953
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 947
Защо обиждаш чуждото мнение?
Комплексарщина е именно да не приеаш нищо различно, от твоето си, защото си мислиш, че си велик!
Яж си манджите, аз не съм ти колежка!

# 256
  • София
  • Мнения: 10 398
Е, кажи ми, че ти пък не усещаш?
В съответната тоалетна - да, усеща се известно време след...ползването й. Ама да усетя от два метра колегата, че е акал  newsm78 Той не се е наакал, все пак.

За прасковата си е лаф, обаче.  Laughing

# 257
  • Мнения: 7 947
Значи, нека се уточним  Naughty
Пърденето и ходенето по голяма нежда - няма как да се избегне. Пробвала съм. Така че с него се примирявам.
Яденето обаче - има варианти.
Ползвам Черути, мамка му, знаете ли колко бързо ще свърши - ако всеки реши да си яде манджите в офиса???

# 258
  • София
  • Мнения: 10 398
Значи, нека се уточним  Naughty
Пърденето и ходенето по голяма нежда - няма как да се избегне. Пробвала съм. Така че с него се примирявам.
Яденето обаче - има варианти.
Ама в офиса ли?  Shocked  Mr. Green Или в тоалетната?

# 259
  • София
  • Мнения: 1 657
Защо обиждаш чуждото мнение?


Никой не ти обижда мнението, Вили.

Само се чудим защо не можеш да си кажеш въпросното и да приключиш участието си в темата, ами трябва да го припомняш по 8 пъти на страница.

Разбрахме. Не сме ти колежки.

# 260
  • Мнения: X
Защо обиждаш чуждото мнение?
Комплексарщина е именно да не приеаш нищо различно, от твоето си, защото си мислиш, че си велик!
Което води до височайшия извод кой/я всъщност е най-голямата комплексарка тук....    Mr. Green
Няма случай ,в който да си приела нещо различно ,несъвместяващо се и неотговарящо на стандартните ти офисни възприятия,разбирания,мнения,откровения,заслепения и прочие  -ния!

Крайно време беше да се стигне и до така префърцуненото  WC.  
Никакви такива помещения в офиситИ....има заведения за тъз дейност!
На шефа ще му вони на чувствителния нос....пфу!  
 Mr. Green

# 261
  • Мнения: 7 947
Значи, нека се уточним  Naughty
Пърденето и ходенето по голяма нежда - няма как да се избегне. Пробвала съм. Така че с него се примирявам.
Яденето обаче - има варианти.
Ама в офиса ли?  Shocked  Mr. Green Или в тоалетната?

Виж - в тоалетната може като се за мисля. Домашна супа, постлано на вестник на затворения капак на тоалетната чиния...

Flip - защото ме цитират. Чувствам се длъжна някак да се защитя.  Laughing

Красо, що така с лошо? Един фитнес знаеш ли колко смъква напрежението?

# 262
  • Мнения: 61
Защо обиждаш чуждото мнение?


Никой не ти обижда мнението, Вили.

Само се чудим защо не можеш да си кажеш въпросното и да приключиш участието си в темата, ами трябва да го припомняш по 8 пъти на страница.

Разбрахме. Не сме ти колежки.

Е,няма за чудене..та тя се мисли за просветена и веща на всякъде,и ако си мислите,че ще спре скоро,съжалявам,но няма Mr. Green Която и тема да следя,тя е там и ръси мозък.Трън в очите ми е!

# 263
  • София
  • Мнения: 10 398
Вили, споко. Аз мога и да не понасям миризмата на Черути, ама не съм ти колежка.  Peace

# 264
  • София
  • Мнения: 3 249
Дами, моля ви да продължите да бъдете дами и да се придържате към темата. Peace

Кой и защо ака в офиса не желая да обсъждам в тема, в която се говори за плодове, банички, шкембе чорба и салата с домати и краставици... нарязани при това, че сега ще го обърнете и на петъчна!!!

 Stop

ПП - Извинете ме, но аз нали съм селянка, не знам какво е Черути newsm78  Може ли за информация по темата?  Thinking

# 265
  • Мнения: 2 988
Flip - защото ме цитират. Чувствам се длъжна някак да се защитя. 

Теб не съм те цитирала. Никога. Но ако ти си рекла да се припознаваш - аз не виждам как мога да те спра.

Моите спомени от български офиси (вярно, преди девет години, нещата сигурно са се променили) бяха от помещения със стара или съвсем нова мебел, която и в двата случая миришеше - или на мухъл, или на пресен лак, миризма на препарати там, където се чистеше ежедневно и ... ъъъъ .... други миризми там, където чистачката минаваше веднъж седмично, всевъзможни телесни и евтино-парфюмни аромати, и тютюн. Както и облаци от околните ресторанти - тук китайско, там дюнер... Честно, на такъв фон миризма на нарязана праскова аз не бих откроила. Ама явно не ми е достатъчно чувствителен носът.

(И преди да сте скочили - и тук офисите миришат на препарати, мухъл, мебели и прочие - може би затова на никой не му прави впечатление претопленото домашно ядене).

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 01:06 от ianajar

# 266
  • Мнения: 7 947
Е, дами с буркани,явно имате нужда от празно поле за изява.
Оставям ви - да се надъхвате как е невероятно красиво да се мъкнат бурканите в офиса, а всеки - не сългален с това - да определяте като комплексар.
 Hug

# 267
  • Варна
  • Мнения: 2 768


ПП - Извинете ме, но аз нали съм селянка, не знам какво е Черути newsm78  Може ли за информация по темата?  Thinking
Парфюм

Преди малко ядох в офиса кис. мляко и бисквити.

# 268
  • Мнения: 61
Е, дами с буркани,явно имате нужда от празно поле за изява.
Оставям ви - да се надъхвате как е невероятно красиво да се мъкнат бурканите в офиса, а всеки - не сългален с това - да определяте като комплексар.
 Hug
О,я не се излагай като фурнаджийска лопата..по твоята логика,какво да ти кажа..да си ядеш кИфтетата,и чорбЪта в заведенията.Айде...

# 269
  • Мнения: 8 970
Ползвам Черути, мамка му, знаете ли колко бързо ще свърши - ако всеки реши да си яде манджите в офиса???

Ми ползвай нещо по-евтино за ароматизиране на въздуха! Кой ти е крив?!

И все пак продължавам да се чудя защо реши, че темата касае хапването на манджи и яхнии на работното място?!
Слава Богу аз никога не съм попадала на подобна гледка. И смятам, че е по-скоро изключение отколкото правило, което да подлежи на подобно задълбочено обсъждане.

Общи условия

Активация на акаунт