Носите ли си храна от вкъщи на работа?

  • 22 945
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 384
Които иска си носи, които иска си купува, но всяка сряда хладилника се разчиства.

# 286
  • Мнения: 326
 Не, не нося. Не виждам смисъл да го правя.

# 287
  • Мнения: 2 229
Да, нося си плодове за следобеда. Иначе няма начин да издържа от обяд до вечерта, без да ям, и трябва да се тъпча с боклуци.

Не виждам нищо лошо в хапването на плодове, бисквити, шоколад, някое кисело мляко, ядки и т.н. Манджи и салати - струва ми се прекалено, ако става на бюрото, където работиш.  Rolling Eyes Ако е в кухнята, нищо лошо, ако е прието. В нашата няма масички и столове, обаче, ако има и е по-просторно, защо не.

Разбира се, се случва от много работа и нямане на време, да изядеш някой дюнер на място, но е рядкост, не всеки ден.  Laughing

# 288
  • Мнения: 4 111
Нося си сандвич, има възможност да се носи готвена храна, но за мен е малко неудобно. Първо с приготвянето - не всеки път вечерята става ( според мен) или стига за обяд, мързел и средства за приготвяне на специален обяд, като един санвич става бързо и може да ме засити. А излизане в почивката ми струва време и бързо "лапане", което пак не ми се нрави. И сега се сещам как преди съм си мечтала за засищаща инжекция Simple Smile не губим време, храни ни, дава нужните вещества, не е скъпа и перисталтиката да не страда   Laughing

# 289
  • в Кошера
  • Мнения: 2 222
Да! Особено ако си затрупан със задачки и нямаш 30 мин да хапнеш навън  Peace
Кисело мляко, плодове, ядки...такива нещица.

Общи условия

Активация на акаунт