Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 62

  • 50 068
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
 Здравейте, всички фенове на Л и Н! Гласувах с две ръце , че ще се гледа и по  Диема Фемили  *твоят сериал*,както е наричан във къщи.Впрочем това беше първия турски сериал ,който ме залепи буквално за копма за ужас  на ползващите го  и другите в къщи, Предопредени бяха в къщи във вторника,че  съм аз на  линия. И така вече  близо 2 години .  Спомням  си че случаино ,търсеики музика от друг турски сериал,попаднах на първата серия -свадбата ме впечатли и музиката  на  Кърач ме грабна.  За една събота изгледах първите серии и започнах го следя редовно.Благодаря на всички ,които  го  превеждат!!!! smile3501 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 45
Гони, миличка дори и в подписа ти си личи колко си щастлива от факта че стана баба. Laughing Laughing Laughing И на мене си ми е време, ама кой ме пита. hahaha Joy Joy Joy

                 

# 17
  • Мнения: 45


Постера на Sensiz olmaz.

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 19:04 от ilka64

# 18
  • Мнения: 630
Здравейте, всички фенове на Л и Н! Гласувах с две ръце , че ще се гледа и по  Диема Фемили  *твоят сериал*,както е наричан във къщи.Впрочем това беше първия турски сериал ,който ме залепи буквално за копма за ужас  на ползващите го  и другите в къщи, Предопредени бяха в къщи във вторника,че  съм аз на  линия. И така вече  близо 2 години .  Спомням  си че случаино ,търсеики музика от друг турски сериал,попаднах на първата серия -свадбата ме впечатли и музиката  на  Кърач ме грабна.  За една събота изгледах първите серии и започнах го следя редовно.Благодаря на всички ,които  го  превеждат!!!! smile3501 smile3525 smile3525

Изабел радвам се за всичко, което си написала, но защо си чакала 2 години, за да се включиш към приятната ни компания???? Добре си слезла от балкончето ни!  Peace PeaceHug Hug  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 630
Гони, миличка дори и в подписа ти си личи колко си щастлива от факта че стана баба. Laughing Laughing Laughing И на мене си ми е време, ама кой ме пита. hahaha Joy Joy Joy

                 

Илка - така е!  Peace Peace Но ти не губи кураж!  Peace Peace Аз чаках 4 години  Joy hahaha Joy Е, ама ги доживях!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 630
Аууу днес много съм се разбъбрила, затова сега предавам щафетата на другите мацки! До скоро милички! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 10
  Здравейте, момичета!
Първо, благодарности на Keii за поредната хубава темичка.
    Аз в последно време нямам възможност да пиша тук, но следя какво се случва. Разбира се, новината за излъчването на "Любов и наказание" по българска телевизия ме зарадва неимоверно много. Може би излъчването по  Диема Фемили не е най- доброто хрумване, но се надявам да го компенсират с излъчване в 20.00 часа и да не го нарежат или в най- лошия случай от 1.30 ч. оригинални серии, да направят 1.00ч. наша серия, т.е. да се получи поне 1.30 мин с рекламите. И все пак се надявам да не го нарежат и затова да са избрали този канал. Повечето от вас се надяват да го излъчват от 22.00 ч. , но ако го пуснат в този час  на 100% ще направят от една оригинална серия- две наши- така постъпиха с "Под липите" и беше отвратително тягостно. Дано да бъдат по- умни този път. Дано си дадат сметка, че за да заинтригува този сериал зрителската аудитория /изключвам тези като нас, които сме си тотално зарибени/ трябва да НЕ направят серийки по 40 мин., защото така всичко от филма ще загуби смисъл,  ще се загуби и динамиката, която я имаше във всяка серия. Дори съм съгласна да го излъчват три пъти в седмицата /например понеделник, сряда и петък/, но да са целите серии. Така пак ще направят 5 месеца въртене на сериала. /Предполагам това е и една от причините да нарязват сериите- да се гледат по- дълго време. Но ако могат да ме прочетат, да се вслушат в моя съвет- така хем дълго ще го дават, хем няма да се загуби тръпката, като отрежат оригиналните серии./ Може и те още да не знаят как да постъпят. Но ще видим...
  По въпроса с дублажа- аз също много се надявах героят на Мурат да бъде дублиран от същия глас, както и Демир. Но предполагам, че ще свикна и с другия глас.  Нищо няма да ме дразни, ако запазят сериите цели- както са.
  И все пак имаме си алтернатива- имаме си оригинални серии, със субтитри, с оригиналните гласове на актьорите.

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 19:28 от Морски очи

# 22
  • Мнения: 12 817
Здравейте ЛиН-ки!

КЕИИ темата започва и с  българска реклама за излъчване, БЛАГОДАРЯ за приятното местенце което си ни предложила!!!    

Сега вече, ще преодстъпим  компютрите и ще станем телевизионни зрителки  Joy Joy Joy Joy

                                    

# 23
  • Мнения: 45
Но ако могат да ме прочетат, да се вслушат в моя съвет- така хем дълго ще го дават, хем няма да се загуби тръпката, като отрежат оригиналните серии./ Може и те още да не знаят как да постъпят.

Убедена съм, че ни четат! Сега пак пуснах трейлъра и какво да видя - имената на Мурат и Нургюл са поправени. Даже погледнах вчерашния - там са си грешните. Laughing Laughing Laughing






# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 25
# 26
# 27
# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт