Юлски деца-Тема 46

  • 38 945
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 250
Добро утро!


Usmivka123, заинтригува ме с този куфар на колелца... Rolling Eyes От Комсед ли е? Би ли ми казала точно марката му, за да го погледна в сайта им? Тъй като си нямаме Комсед в Русе, съм решила да поръчвам он-лайн. За Йоан харесах конструктор на Star Wars от Lego, но за Дани още не мога да реша нищо  Rolling Eyes

# 736
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Привет, привет!

Джил честито за розовите гащи! Peace Лека бременност ти желая и на финала сладка госпожица! Hug Аз също съм от непозналите.. Simple Smile
Лени, Радина, разсмяхте ме с това врачуване! Laughing
Орхидея, стискам палци малката да се оправя бързо, а на теб безпроблемно и леко раждане! Hug Предстои ти страхотна среща!! Hug
Малката и от тя от вчера нещо се разкашля, отделно аз не се чувствам добре, батко и той също кашля... ooooh! Тези дни ще ги следя здраво, дано ни се размине. Praynig Засега на нея и давам само "Стодал".

# 737
  • Мнения: 1 208
Добро утро !

Усмивче,кога ще се видим с вас тук в Бургас на разходка  Simple Smile А Птя е била много послушна при майчето ти защото беше в нейната групичка само един ден.Тя жената  ми вика " А, вас ви познавам ,има те в фейсбука на дъщеря ми"  Mr. Green Петя толкова много й е харесало там,че всеки ден като я водя ми казва,че иска пак при тази лелка в нейната групичка  Laughing За послушна ще поспорим.Всяка вечер ми се оплаква ,че не й давали да рисува.Един ден попитах защо не й дават а лелката ми онговори " Даваме на най-послушните деца първо,на другия ден на следващите послушни деца обаче на Петя още не й е дошъл реда"  Twisted Evil

А за третата сливица си имаме едно приятелче с такава и си ходи на ясли,съответно не боледува повече отколкото като си стоеше в къщи.Щом й харесва нека си ходи детето.Там е голям кеф за тях ако свикнат.

Орхидейка, дано малката се оправи бързо и ти да не се питесняваш.    HugПредстои ти едно страхотно изживяване и дано всичко мине добре и леко  Hug

# 738
  • Мнения: 250
Тръгнах да правя нова тема, но неможах да публикувам, защото вече имало такава  Rolling Eyes. Позволявам си да пусна линк към нея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620483.0

Общи условия

Активация на акаунт