Върти се без проблем МАРТенче от гръб по корем - тема 7

  • 24 725
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 160
Ето ни и нас!
Здавейте,завърнахме се от прекрасен уикенд във Велинград.Петя се държа прекрасно и по време на дългото пътуване(пътя е в ремонт и е отбит) и по време на целия престой.Единствения ми проблем беше,че тръгнахме в петък малко непланирано-направо спонтанно и не можах да си купя в София от тази вода в шишета с розовите капачки за бебета,но реших че няма да има проблем и като престигнем ще си купя от някой магазин и представете си,че в цял Велинград едвам намерих на едно място вода Девин с детския етикет,а в един магазин купих последните 2 шишета на хип вода,но бяха от малките и на въпроса ми-има ли още-продавача ми отговори,че са последните и рядко зареждат тази вода защото не върви.Така  че  като махнем проблема с водата за млякото си изкарахме прекрасно,успяхме да избягаме от жегите и наистина си починахме на тишина.
Да се похвалиме имаме си столче за хранене още от миналата седмица и храня Петя в него-много ми е удобно за пюретата.http://media.snimka.bg/9232/024720040.jpg?r=0 регулира се на височина ,а също и гръбчето има 2 позиции.Мисля,че е необходимост без която храненето би било доста трудно. feeding


Ооо страхотно! и ние предната седмица бяхме там. Да ти кажа не си намерихме чак толкова трудно розов девин. Simple Smile Потопихте ли бебка в минералната вода? В кой хотел бяхте?

Там даже питахме местните къде се продава бебешка храна  и и взехме пюренце, че то нашето ще ни изяде ушите ( основната причина да започна да давам пюрета )

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мерси за темата  Peace
Благодаря на момичетата, които отговориха на въпросите ми.
Относно дали беше планирана бремеността ми - да. Чакахме малкото съкровище година и два месеца.
m82 , съжалявам, че се е наложило да преминеш през толкова неприятности. Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 160
За срещата на софийските мами за вторник/23.08/ в 17 часа в Южния парк сме аз, Zina, Anelisa, Sirence, Bub, Magica_de_Spell, Sekiranska.

Извинявам се на останалите момичета, че спамнах темата, ама като се опитаме да се организираме в отделната тема, някакси не вървят нещата:)

Спокойна нощ на всички Hug

# 63
  • Мнения: 2 214
Върнахме се от балкана, връщам се да ви чета.

# 64
  • Мнения: 13
За срещата на софийските мами за вторник/23.08/ в 17 часа в Южния парк сме аз, Zina, Anelisa, Sirence, Bub, Magica_de_Spell, Sekiranska.

Извинявам се на останалите момичета, че спамнах темата, ама като се опитаме да се организираме в отделната тема, някакси не вървят нещата:)

Спокойна нощ на всички Hug
Ехее, колко много сме се събрали за срещата, браво на нас  smile3501 Пак ще сме атракция за посетителите - банда майки с бебета в колички  Laughing
Лека нощ и от мен!

# 65
  • Мнения: 59
Ехо, да се запиша, че съвсем Ви изпуснах.
Тук идва пролетта, всичко е нацъфтяло прекрасно, започна да се стопля, и като резултат от това, сме по цял ден навън. София малко мрънка през последните дни, отдавам го на зъби. Но и това ще престане. Мъжът ми има рожден ден в събота и ще имаме гости. Към 40 човека, ние малко не знаем какво е  Laughing
За другите въпроси - непознати/бебета пред магазина - не са много актуални за мен, че тук няма такъв вид магазини. Навсякъде мъкна катуна с мен, а непознати никога не са се и опитвали да пипат детето.
И двете ми деца са планирани, доколкото това може да се планира. Просто искаме деца, кога и след колко ще се получи - божа работа (и въпрос на секс).
За вниманието - ми винаги обръщам повече на сина ми, той разбира, не мога само да му казвам -чакай, след малко. София яде, спи и сере, е, сега започна да има повече будни моменти, но гледам така да наглася нещата, че всички да сме доволни.
Хайде, лека нощ от мен.

# 66
  • Мнения: 0
Момичета, изкарахме някакво вирусче вкъщи и аз май най-бавно влизам във форма Sad Едвам ви изчетох тези дни! Много интересни теми сте отворили! Ще се включа само по тези, по които имам някаква идея (за бънджита и проходилки още не знам Simple Smile )
За бременността- беше си планирана. Даже през септември в два поредни дни имаме годишнина от сватбата- 2 години и бебчо става на половин годинка! (случайност, но както писа аманитка- в случайности не вярвам! За името- няма особена история, решихме да е на дядо му, въпреки че той и дума не беше отворил да е на него. Не обичам непознати да ми се радват и гледат бебето! Последното ми изживяване беше с една баба по средата на улицата. Женицата се надвиси на количката, попита ме на колко е бебето, което си спеше и ме посъветва от рано да го слагам на гърне, че е много важно това  Grinning Какво да и кажа на жената... Не го оставям пред магазините, добре че има мол блоизо до нас и ако ми се налага да съм сама с малкия, там пазарувам. Иначе си живеем сами тримцата, но много баби и особено прабаби наминават да помагат! С бебчо аз си се разправям, но готвят разни вкусотийки... Признавам си, че почти съм забравила що е печка  Confused
Мили момичета, натъжиха ме вашите истории за разочарования и загуби  Hug Най-важното е, че сега всичко е наред! Без да претендирам, че съм изживяла нещо подобно, знам как ми се сви сърцето като една АГ ми каза- ако не е дълго желана и чакана бременност няма да ти давам нищо за задържане, ама нещо не ми харесва... Другата седмица ще го гледаме пак, все пак честито, бременна си! Не се върнах при нея и сега се радвам на малък 5 месечен калпазан!

Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден и мноооого приятна среща на софиянки! Жалко, че пропускам  Hug

# 67
  • Мнения: 44
Doncho, честито столче ! Това също ми беше фаворит, но изборът в "Штъркел" на цветове беше вече изчерпан, и затова не го избрах.

М82,  Hug

Рачолина, какви са тия АГ-та ... #2gunfire

Катилиас, много са ми интересни вметките ти от твоя пояс - все едно ми говориш за друга планета - пролет идвала при вас  Simple Smile

За срещата: откъм Нишава ли се разбрахме да бъде, и къде по-точно, ако е там?

# 68
  • Мнения: 0
sirence, в рамките на 2 дни ходих при още 2 лекарки, просто за мое успокоение! И никоя от тях не забеляза нищо обезпокоително или поне не го сподели! А уж първата (във Военна болница и е кабинета) е позната на майка ми и даже и е пращала други момичета за преглед и консултации  #Cussing out
 Лекари има и добри и лоши и не може да се генерализира!

# 69
  • Мнения: 319
Здравейте и от мен!
Набързо влизам да ви видя как сте и после ще излизаме навън,за да се възползваме от хладнинката,преди да е станала непоносимата жега...Относно планирана ли е била бременността ми - не се пазихме и искахме бебе..ако това се нарича планирано,то значи ДА...Аз пък на сватбата исках да съм бременна...но не и в 7-ми месец...Е бях в 4-ти...Успях да издържа до 5 сутринта и всичко беше ОК... Това,че съм бременна от нищо не ме лиши на сватбата...изкарахме си супер:)))

# 70
  • София
  • Мнения: 181
Здравейте, момичета  bouquet
Не съм писала от цяла вечност Blush, но ще се постаря за в бъдеще да ви следя и пиша редовно Peace
Много ме развълнува клипчето на нашите бебоци Heart Eyes, ще се радвам ако и моята кльошта може да се добави Wink
Ето я и нея Simple Smile

За среща, също много искам, ако се срещате в Борисовата градина някой ден бих могла да дойда Peace
Сега излизаме на разходка, до по-късно Peace

# 71
  • Мнения: 44
Рачолина:  "Лекари има и добри и лоши и не може да се генерализира! "

Така, де, Рачолина - и аз същото мисля - за тия лошите казвам  #2gunfire

Майски, много е готина момата!  Ама я не й викай кльоща, просто си е фина мадамката Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 160
За срещата: откъм Нишава ли се разбрахме да бъде, и къде по-точно, ако е там?
sirence, от към Нишава, където е новата ремонтирана част.

# 73
  • Мнения: 375
Здравейте   bouquet,
много ми се иска и аз да се включа, въпреки че съм нова във форума. Също сме родени март тази година Wink

# 74
  • Мнения: 107
Гу! 

Кати сме започнали с определени теми и аз да се включа, да не остама по-назад. 

Проходилка имаме - подарък ни е. Бънджи смятам да му купя. Една приятелка има и сложих Денис в него, много хубаво му беше.

Момичета да питам Кога смятате да въведете месото, т.е. След колко време след като сте дали зел. Пюре.

Да споделя и аз моята трагедия. Имам един аборт преди бебчо. Но сравнително лесно забременях. Един следобед когато отивах на работа претърпях катастрофа. Незнаех изобщо какво става. Нямаше ми кой знае какво. За това прибрах колата и отидох на работа, но вече сутринта като се прибирах получих доста силни болки ниско долу и колежката ми настоя да ме заведе на лекар.И както можете да се досетите прегледаха ме и ми казаха  а, но вече сутринта като се прибирах получих доста силни болки ниско долу и колежката ми настоя да ме заведе на лекар.И както можете да се досетите, обясних им цялата ситуация,  прегледаха ме и ми казаха  "Не се притеснявайте, няма нищо тревожно, бебето е добре" . Аз останах безмълвна. 

Съжалявам за натоварването, трябваше да споделя.

Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт