А коя книга четат в момента децата ви? - 2

  • 53 469
  • 748
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 93
тази нощ  синът ми, на 11 и половина год. ,  е дочeл  втората книга от трилогията Живият хаос на Патрик Нес. Наистина много увлекатлни книги, интересни истории, написани прекрасно, дават повод да поговорим за някои от важните неща в живота. Изгълта ги буквално за часове въпреки големият им обем. От днес започва третата книга.

Последна редакция: сб, 21 юли 2012, 13:19 от аглика

# 436
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Големият чете Парола "Фокси" - много му е интересна.

# 437
  • Мнения: 390
Дъщеря ми /за 8 клас/ чете "Шерлок Холмс и скандалът в Бохемия". Казва че и е страшно интересна.

# 438
  • Мнения: 4 967
Моето момче чете Барон Мюнхаузен от списъка след трети клас. За пръв път чух, че му харесва книга. Иска да му търся и продължение. Някакви идеи?

# 439
  • София
  • Мнения: 15 221
И Иво чете "Приключенията на барон Мюнхаузен" с голям интерес. Малко ме тревожеше тази книга, не очаквах да го грабне, така че съм повече от приятно изненадана.
Бети, аз купих книга точно с това заглавие, защото така е дадена в списъка му за четене през ваканцията, но когато избирах видях, че има и книги с други заглавия: " Чудните пътешествия на барон Мюнхаузен" и " Невероятните приключения на барон Мюнхаузен". Честно казано, не знам дали съдържанието се различава.  Blush Може да погледнеш.

Последна редакция: нд, 22 юли 2012, 13:45 от Vivi

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Бети, аз не мисля/знам да има продължение Барон Мюнхаузен.

# 441
  • Мнения: 4 967
Виви, мисля, че става дума все за едно и също произведение. Дори сравнявах две книги "Приключенията на барон Мюнхаузен", уж от различни автори, ама съдържанието си е същото. Иначе бях и аз много приятно изненадана. Simple Smile
Морена, и аз така знам... уви. Ама все пак да питам  Simple Smile.

# 442
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Бети, след като Косето се е запалил по барон Мюнхаузен, дали няма да му хареса и Приключенията на Гъливер  newsm78

# 443
  • Мнения: 4 967
Ми, може да го пробвам по-нататък, като приключи със списъка.... Simple Smile

# 444
# 445
  • София
  • Мнения: 3 114
От Алеята на книгата в Бургас купих на дъщеря ми "Маговетри 2: Властелинът на илюзиите" от Татяна Леванова. Много й допада поредицата. Peace

# 446
  • София
  • Мнения: 6 094
Обаждам се преди малко у дома, за да упражня родителски контрол. Телефонът вдига дъщеря ми.
Аз: Здравей, какво правите?
Тя: Аз си рисувам, а батко чете за баскетболното куче.
Скрит текст:
"Баскервилското куче"

# 447
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И Иво чете "Приключенията на барон Мюнхаузен" с голям интерес. Малко ме тревожеше тази книга, не очаквах да го грабне, така че съм повече от приятно изненадана.
Бети, аз купих книга точно с това заглавие, защото така е дадена в списъка му за четене през ваканцията, но когато избирах видях, че има и книги с други заглавия: " Чудните пътешествия на барон Мюнхаузен" и " Невероятните приключения на барон Мюнхаузен". Честно казано, не знам дали съдържанието се различава.  Blush Може да погледнеш.
На каква възраст е синът ти? Чудех се дали тази книга е подходяща за моите пубери?

# 448
  • София
  • Мнения: 15 221
На 9. Завърши втори клас.

# 449
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Вчера прочете Антон и Точица(не му е в препоръчителния списък,просто харесва Ерик Кестнер като автор),а днес чете тази

Общи условия

Активация на акаунт