След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 188

  • 23 895
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 617
марманчи, как разбираш последните няколко изречения? Hug

Страхотна песен на Кърач.  Тук е с превод. Мишел,   bouquet!
http://vbox7.com/play:e673f9a8


         Вероятно журналистката иска да каже, че Берг е пушила, а Халит е пил алкохол. Но това не е нещо, което ние не знаем. Варна беше превела, че на почивката, където правиха водолазни спускания, Халит и другите актьори  били край басейна и пиели ракия. Там пък авторът се възмущаваше, че това ставало по време на Рамазана.

# 691
  • Мнения: 617

                              http://www.pluska.sk/zena/sarm/  Grinning
     
                  Кликнете върху страниците и те се отварят.

       

# 692
  • Мнения: 11 116
марманчи, как разбираш последните няколко изречения? Hug

Страхотна песен на Кърач.  Тук е с превод. Мишел,   bouquet!
http://vbox7.com/play:e673f9a8


         Вероятно журналистката иска да каже, че Берг е пушила, а Халит е пил алкохол. Но това не е нещо, което ние не знаем. Варна беше превела, че на почивката, където правиха водолазни спускания, Халит и другите актьори  били край басейна и пиели ракия. Там пък авторът се възмущаваше, че това ставало по време на Рамазана.

Имах предвид "Объркани Персоналът не знаеше какво да, докато някой не помисли да преглътнат одеяло под един от плажа ресторант."

# 693
  • Мнения: 11 116
Това всъщност би трябвало да е статия на журналистката,за която Дари писа..Така мисля-с толкова подробности за нашите момичета..
Милата дама,която ги беше предупредила,че Халит и Берг са в хотела ,а те ги бяха изпуснали за минути първия път.
Колко жалко,че се осланяме само на гугъл в случая.
Като цяло се разбира,но сигурно има интересни детайли,които неминуемо пропускаме без хубав превод.

За съжаление е така.  Hug

# 694
  • Мнения: 4

                              http://www.pluska.sk/zena/sarm/  Grinning
    
                  Кликнете върху страниците и те се отварят.

      
Едва сега наистина видях с каква брада е Халит!
Като видях корицата на списанието.
Толкова снимки,но все от различен ъгъл-казвах си,че не е толкова голяма.
Явно ще са минали доста години от управлението на султана-състарили са го обаче великолепно-за малко го видяхме днес,но ми направи голямо впечатление.

# 695
  • Мнения: 11 116
А на мен не ми се стори толкова голяма. Мисля, че в Гърция беше също с такава.

# 696
  • Мнения: 11 116
В смисъл - виждали сме го така.  Ами тук.

# 697
  • Мнения: 11 116
В темата за Фатмагюл, дизилер е писал, че тази нощ е свещена за мюсюлманите. Това било три дни преди да изтече месец Рамазан. Казвала се - KADİR GECESİ.

# 698
  • Мнения: 4
В смисъл - виждали сме го така.  Ами тук.


Вероятно е така..
Според мен,в Гърция изглежда различно,но въпрос на виждане . Laughing
Просто в поста на марман ми направи впечатление-отблизо..така или иначе  е страхотен султан-очаквам с нетърпение новите серии.
Предполагам,че с времето визията му ще търпи още промени.

Последна редакция: сб, 27 авг 2011, 00:53 от fresh13

# 699
  • Мнения: 617

Последна редакция: сб, 27 авг 2011, 01:06 от marman

# 700
  • Мнения: 10 824
СИМОНА - Hug Hug Hug

НАДЕ и ДАРИ... newsm10 smile3521 smile3525...такива сме ние българките....преследваме докрай мечтите си....ЕЙ... ooooh! и Стара Загора влезна в историята.... Peace Joy Joy Joy

За вас момичета ...  love001  love001

# 701
  • Мнения: 0
Хайде, Светле, идвай, че и без това сама купонясвам Grinning Ехооо, момичета, имаме си рожденичка денс, до ю римембър Grinning Grinning Леле, сладурката става на 29... Душичка Flutter Утре ще и чиститя ейтака хубаво - с китките му, с работите Grinning Grinning Изстрелвам се, че имам работа Grinning

# 702
  • Мнения: 10 824
Майдрийм...изчисти си кутията  Praynig или ...ела в темата на Ойлето... Praynig

# 703
  • Мнения: 10 824
Хайде, Светле, идвай, че и без това сама купонясвам Grinning Ехооо, момичета, имаме си рожденичка денс, до ю римембър Grinning Grinning Леле, сладурката става на 29... Душичка Flutter Утре ще и чиститя ейтака хубаво - с китките му, с работите Grinning Grinning Изстрелвам се, че имам работа Grinning

Дари Hug Heart Eyes ...коя е рожденничката ,че нещо не схванах.... newsm78 newsm78 newsm78...и ...каква работа имаш по нощите ,бе ДЕТЕ.... Naughty Naughty Naughty

# 704
  • Мнения: 0

Дари Hug Heart Eyes ...коя е рожденничката ,че нещо не схванах.... newsm78 newsm78 newsm78...и ...каква работа имаш по нощите ,бе ДЕТЕ.... Naughty Naughty Naughty

Август... 27... събота... Бергюзар... Рожден Ден... Ехооо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт