Play Station, PSP или Nintendo? И от къде?

  • 4 453
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Записвам се да ви следя, че за юбилея догодина сме обещали PSP. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
и аз се записвам, въпреки че не съм сигурна дали искам от сега да "замбирам" детето с такъв вид игри Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 291
Ние като имаме и PSP и PS3, да не мислите, че постоянно се ползва? Даваме по час на ден, и то само ако е заслужено. Предимно PS3 го ползваме като DVD за костенурките нинджа.

За мен си е излишна придобивка, при положение, че имаме компютри и на тях има сума ти игри, но таткото си обича техниката и не лишава и синовете си.

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Имаме PSP, PS3 и компютър.
Предимство на PS3: има игри, с които се хаби и енергия, посредством move контролери - спортни, фитнес, забавни. Честно - уморителни са.
Недостатък: не може да се хакне

Предимство на PSP: Може много лесно да се хакне и пари за игри не се дават (в Русия съм, в Русия съм  Mr. Green), може да се носи навсякъде, което донякъде пък е и недостатък, ако го изпуснете от поглед.
Недостатък: мижав дисплей, на фона на телевизора.

Това е моето скромно мнение на неиграч.

# 19
  • София
  • Мнения: 283
Купихме PSP 3004 от Технополис преди месец. Това беше желанието на синът ми за Коледа. Може да се купи с една/две игри или без игри и да се хакне. Ние избрахме втория вариант. Веднага го хакнахме без проблем. Има интернет, могат да се качват музика, снимки, филми, игри....За момента сме му качили 15-20 игри, като му писнат ги триеме и качваме други. Задължително се купува карта с памет допълнително. С допълнителен кабел конзолата се свързва с телевизора без проблем.
Чудехме се в началото дали да е PS3 или PSP. Но варианта PSP за момента ни е по-удобен. Може да го разнася къде ли не, а пък за пътуване е идеален.
Ограничавам доста времето за играене, ама той като го остави, го взима таткото...
Хубавото на тази играчка е, че няма ограничение за пол и възраст. Mr. Green

П.С. Има още един вариант на PSP 1004 - той е по-евтин със стотина лева, но е без Интернет.

# 20
  • Мнения: 29
Ние като имаме и PSP и PS3, да не мислите, че постоянно се ползва? Даваме по час на ден, и то само ако е заслужено. Предимно PS3 го ползваме като DVD за костенурките нинджа.

За мен си е излишна придобивка, при положение, че имаме компютри и на тях има сума ти игри, но таткото си обича техниката и не лишава и синовете си.
Това е мечтата на всеки татко PS3;имам чувството,че той кара детето да си го желае от дядо Коледа!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 220
Ние като имаме и PSP и PS3, да не мислите, че постоянно се ползва? Даваме по час на ден, и то само ако е заслужено. Предимно PS3 го ползваме като DVD за костенурките нинджа.

За мен си е излишна придобивка, при положение, че имаме компютри и на тях има сума ти игри, но таткото си обича техниката и не лишава и синовете си.
Това е мечтата на всеки татко PS3;имам чувството,че той кара детето да си го желае от дядо Коледа!!!

PS 3 е много добра конзола и няма нищо общо с компютъра, когато става въпрос за игри.
Аз съм жена, но с удоволствие сядам да играя когато мога.
За протокола - аз също се дърпах много преди 3 години, когато  мъжът ми реши да я купи.

Общи условия

Активация на акаунт