Отговори
# 60
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Марвина, браво, шапка ти свалям. Винаги съм завиждала благородно на хора, на които им идват отръки такива работи. Аз, например, голямо желание имам, ама с мойте две леви ръценесе получава и секва.  Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 25
Кой???? Ти ли, бобченка ги пишеш тези глупости, че ти били леви ръцете!!!  ooooh!  ooooh!  ooooh! Ти виждала ли си тортите, които правиш  Mr. Green аз поне на снимка съм ги виждала - СТРАХОТНИ!!!!  Heart Eyes А тия хартийки са в пъти по-лесни от тортичките  Peace режеш и лепиш ))))

# 62
  • Мнения: 6 713
Браво Марвина! Hug Бобче, как бе душа, ти с две леви ръце? Кога това? ooooh! Hug Я да ми пратиш рецептата за някакъв сладкиш с ръжено брашно,ако ти е удобно, видях аз Йованка да му се радва на една снимка! Party Praynig

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита месечинка на НИК ТЕЙЛЪР на Flyfffy,да е здрав и послушен,и вече да не ядосва мама а да си хапва стабилно  Hug Praynig
честити месечинки и на МИТКО на K.mincheva и на  АЛЕКСАНДРА на Slb83
марв браво  smile3501  love001
бобче не стига че талантлива ами и скромна  newsm53
владкоооо, бърза и той напред  newsm68 smile3501
браво на всички прохождащи крачета

# 64
  • Мнения: 2 286
Марви, Метни ми на скайпа каквото имаш Hug Ама то са такива красоти! И в цялата ми чуденка кой да ми направи толкова "измислената" торта за РД на моя синковец, да взема да те помоля ти да ми я направиш Blush .

Бобче, ако ти си с две леви ръце, значи на мен вместо ръце са ми сложили израстъци Joy . Такива красоти твориш! - гледах във Фейса Mr. Green . Въобще пък от къде ти хрумна подобен бисер ooooh! Hug

Флъфи, честита месечинка на момчето ти! Да е здрав, весел и да има повече апетит!

# 65
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте,

Тази нощ беше ужассссссс....Малкият спа добре до едно време и от 2 до сутринта не престана да мрънка и да плаче! От вчера гледам,че го тормози горен зъб...най-вероятно това ще да е!  Whistling

marvi   bouquet Много е зарибяващо нали?!  Hug Ще ти дам скайп,ако можеш да ми ги метнеш,когато ти е удобно.  Flutter
Хипоhahaha Страхотни стееееее! Как само пази равновесие!  Heart Eyes Hug
СтелисимаHug

Отиваме навън,че вече не се издържа,само ме подръпват.... Crazy

Хубав ден!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 245
Ми че да попиша малко, а  Mr. Green
Растем, беснеем, дебелеем. Кръстила съм го камикадзе. Ние не знаем какво е бавно по бебешки да се учим да вървим ние се мятаме напред и юхуууу да тичаме направо. Синини, цицини колкото ти душа сака  Laughing
Зъби извън всякакъв учебник, първи горен страничен резец, сега излизат останалите резци горе, долу нищооооо. Ще е като бобър.
И ние другия месец ще се отбиваме, понеже ме ползва само за биба нощем от време на време, еми без такива вече  Naughty Ядем добре и всичко. Вкъщи се чува към баткото" Айде Ники яж" и от другата страна "Дани стига си ял"
Хипо голям сладур  е Владкиша, напредва в живота Wink
Марви браво страхотни неща!
Бобчето явно прави тортите със затворени очи  Mr. Green
Мила добре сте се завърнали. Аз пък където и да ходя вкъщи си ми е най-добре.
Ани чакаме те  Wink
Честити месечинки.
Очертава се да ми намаля работата, уж..  Tired Освен да променя първата страничка, друго искате ли? Да отворя ли поща? Да сменим ли снимките? Да се пробвам ли с нов колаж?

# 67
  • Мнения: 1 298
Бобче, много добре звучи това трипче по море.  Wink

Лейди, ами то аз се чувствам и на двете места у дома, по различен начин.
Та затова....

Днес се очертава типично холандско време. Мрак, дъжд и хлад.  Mr. Green

Нико пак не спа, много се ядосах и едва гледам сега.
А толкова работа ме чака....

# 68
  • Мнения: 1 540
Много се радвам, че са изписали Стелисима и малкия от болницата!
Хипо, Влади много бързо напредва в ходенето, браво на него  Hug
Аник, чакаме те за разходка  Simple Smile Доколкото разбрах, с Хипо сте се разбрали за утре? Ще гледам да се вредя и аз Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 167
 ooooh!
У дома сме болни, всички без таткото. Ида в събота се разсополиви, в неделя - повечко, а вчера се събуди цялата на червени петна. Ходихме при педиатърката - или алергия, или скарлатина, но по-вероятно алергия. Пуснахме днес секрет, утре ще и кажат да продължим ли с карантината. А в неделя през нощта нещо захладня и Ида се беше увила и с чаршафа и с одеалото и двамата с Йоси се гушкахме, за да се стоплим под едно тънко бебешко чаршафче. Резултатът е ,че той е със зверска хрема, а аз с ужасен гърлобол. Сега ги редивам двамата с физ.разтвор и тигрова мас, а себе си тъпча с прополки. Що за начало на седмицата?! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
На всичкото отгоре заради съмненията за алергия на Ида й е орязано менюто - без белтъчини. Мляко,яйца, месо - аут!

П.С. Диданка, и аз от вчера го тормозя дребния с тигровата мас. Намажи на Мая стъпалата и й сложи чорапки за през нощта.  Peace

# 70
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ама вие нищо не разбирате, аз гледам оит нета и копирам декорациите. Ако трябваше сама да измисля, щеше да е мазало  Crazy

Лурдес отивам да ти я напиша  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 483
Краси, наръфаната краставица е като нашият айрян с вода от чешмата - почерпих свеки, тя пи и поднесе чашата си към Ева. Казах леко - без ефект и викнах, че беше на милимунди от устата и и нямаше време да се обяснявам...  #Crazy

Диданка, аз пък се мъча с един пакет оранжев Pampers и ми е гаден - да вжема да ти го дам ли... Слагам само  през нощта, че като се движи и се врязва зелената лепенка в крачетата и става червено. Мале, какво сте го закъсали с болестите...
Абе да не би пампите на ДМ да са различни модели???  newsm78

Хипо, страхотно ти е Владенцето! Как смело крачи, все едно се е родил проходил  Mr. Green Пази го от мен, че като дойда може да го отмъкна  hahaha

Marvina, Смаяна съм! То не било само тортичките - ти си била талант  smile3501 И какво желание самооо....

На Ева наааай-после пробива зъбче, но още не е излязло, само се вижда. Горно странично - странно  newsm78 Нямаме кой знае какви драми за моя изненада.

# 72
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Привет и от нас!
Ние сме добре,дивеем нон-стоп.Заспа на стола докато простирах и затова имам време да се разпиша.Марти пак почна да се буди нещо нощем, пъшка,стене и проплаква насън.Давам водичка и биберона и пак заспива.Сигурно зъбиии я мъчат милото. ooooh!
На ДМ памперси Бейбилов съм пробвала.Не са лоши като цяло,ноо ние сме с чувствително дупе и се зачервихме и от тях....та ги редувах през деня с мойте(белите на памперс) докато свършат.Доколкото си спомням,изгоднички бяха като цена newsm71
Айде Ани тук сме и те чакаме утре за разходкаа и мачкане на бебоци hahaha
Честито на всички проходили бебоци  runningи на всички с нови зъби bite
Болничките бързо да оздравяват Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 245
Мирче кое му е странното и ние такъв първи зъб изкарахме, явно ще се сменя учебника за ред на порастване на зъби  Mr. Green
Варна кога  ви е срещата, не че ще мога ама да знам ако нещо Simple Smile
Илка да оздравявате по бързо и без усложнения  Hug

# 74
  • Мнения: 599
Варненки, срещата е днес, някой нещо не е разбрал. Срещата е ин дъ момент Wink

Общи условия

Активация на акаунт