ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 393
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет в новата тема и от мен!  Hug
И при нас нищо ново... Нямаме дор една книга прочетена, дай му карти, ДВД и тв.
Раницата си ни е старата, но ни липсва несесер.

Оооо и да не забравя ЧРД на Йоан на мама Цоц  Heart Eyes  bouquet

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 186
О, Шани хубави несесери с черепи- ако си падате - има в Хит. Ние от там ще се обзаведем, но ще водя Пепи сам да си избере, че има няколко вида.
Между другото родителска среща преди учебната година ще има ли, знаеш ли нещо?

# 17
  • Мнения: 3 479
За пазаруващите тетрадки в Метро - всеки пакет си е надписан: вестникарска хартия (тази простата, дето кафевее) или офсет (винаги е бяла хартията). Сега за яркостта на самите редове няма как да се разбере предварително, но тогава трябва да се залага на изпитаните фирми - Фабер Кастел или пък Маркер (от тези съм купувала миналата година и съм доволна, с картинки на Бен10, Бакуган и Колите).

В Карфур също вече има ученически неща - ние от там пазарувахме в събота, защото в момента стигането до Метро е мисия невъзможна. Цените са прилични, може би една идея по-скъпо от Метро, но не чак фрапиращо скъпо. Има по-малко разнообразие на някои артукули според мен.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 543
Привет в новата тема и от нас. Габи си умира от скука в София. Приятелките й нещо са се разхвърляли насам -натам. Има си улична котка на 4 месеца. Като слезе пред нас си играе с нея. За жалост в къщи не идва , че аз имам алергия.

# 19
  • Мнения: 1 142
Здравейте ,момичета.
Марти чете до мен ,но без желание.голяма мъка ни е това четене,направо ужас!
Иначе още не сме купили тетрадки,взехме само няколко с малки квадратчета от Джъмбо.
На Бети,голямо мерси за темичката  bouquet.
Марти ще го записвам на английски от тази учебна година и сега правя социологически проучвания Joy

# 20
  • Мнения: 2 466
Betty L.,благодаря ти за темичката.  bouquet
Радвам се,че някои позагубили се писаха. Laughing
Аз нищо не съм купувала,защото още не са ни казали какво и по колко ни трябва.Нашата госпожа много точни преценява и е много практична.Раницата ни не е мръднала,а е прана около 10 пъти поне.Несесер и имаме,но както знаете Петьо е много "над материалното" и доста често губи моливи,флумастри,а и подарява щедро.
Момичета,при нас новината е,че Петьо ще става батко на братче.Никой не е изненадан.Аз естествено исках момиче,но първият  път желанието ме се сбъдна и сега няма да съм нахална.
Приятен ден. Laughing

# 21
  • Русе
  • Мнения: 11 919
 deyzi , честито. Аз исках в началото момиче, но сега си давам сметка,че никой не може да ухажва по добре от син. А ти ще си двойно ухажвана.    А и такава мила мама, си го заслужава.  Hug

   У дома се вихри купон с още един акробат. Строила съм ги да пазят тишина,че имам проект да завършвам. Наглеждат котето,гледат акробатика и ухажват мацки из виртуалното пространство. Теми, като четене и смятане се избягват старателно.

# 22
  • Мнения: 2 466
Леле,как забравих-честито ви котенце,Амбърче.Чакам снимки от почивката.И нас ни нахапаха насекоми в Априлци. Peace
Винаги съм искала три дечица,та може и трети опит за госпожица да направим. Laughing

# 23
  • Мнения: 530
Привет!!!
Бети.  bouquet  bouquet  bouquet
Раницата и несесера от мин.година се скъсаха.купихме нова раница черна (такава си пожела Габи)Несесер не сме купили защото тя не иска има кутия за химикалите а моливите и флумастерите ще ги носи с техните опаковки.Имама няколко тетрадки останали от мин.година  първия срок знам ,че ще пишат на тесни и широки редове и на квадратчета.
За четенето  -прочетохме три книги остана ни Пипи и приказките на А.Каралийчев.Няма желание тях да ги чете обаче си взима други книжки от библиотеката.

# 24
  • Мнения: 1 142

Момичета,при нас новината е,че Петьо ще става батко на братче.Никой не е изненадан.Аз естествено исках момиче,но първият  път желанието ме се сбъдна и сега няма да съм нахална.
Приятен ден. Laughing
Честито и аз съм с две момчета.Имах желание за момиченце,но не се оплаквам.Има си своите предимства.

# 25
  • Мнения: 2 466

Момичета,при нас новината е,че Петьо ще става батко на братче.Никой не е изненадан.Аз естествено исках момиче,но първият  път желанието ме се сбъдна и сега няма да съм нахална.
Приятен ден. Laughing
Честито и аз съм с две момчета.Имах желание за момиченце,но не се оплаквам.Има си своите предимства.
Много благодаря. HugНо ако аз или сестра ми не потретим с "успешен опит" майка и татко няма да се радват и на внучка. LaughingТова ще е четвъртото им внуче момче. Wink

# 26
  • Мнения: 1 142
 Joy Joy Joy

Момичета,при нас новината е,че Петьо ще става батко на братче.Никой не е изненадан.Аз естествено исках момиче,но първият  път желанието ме се сбъдна и сега няма да съм нахална.
Приятен ден. Laughing
Честито и аз съм с две момчета.Имах желание за момиченце,но не се оплаквам.Има си своите предимства.
Много благодаря. HugНо ако аз или сестра ми не потретим с "успешен опит" майка и татко няма да се радват и на внучка. LaughingТова ще е четвъртото им внуче момче. Wink
Joy  bouquet Joyбраво имаш време за момиченце!!!

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря   bouquet за темата!
дейзи,честито,нека се роди живо и здраво,пък пола не е от голямо значение.

Ние раница и несеср няма да купуваме,а другите неща ще чакам да кажат на родителската среща какво ще трябва и тогава,има време.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Къде има хубави момчешки раници? За номер едно мъкнах от чужбинско и не съжалявам, разбира се, но сега пък на мъж ми хлапето е първолак, а аз нищо не знам за пазара на ранички у нас?

# 29
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Един мнооооого бърз запис от мен, че дребната спи, а аз трябва да вляза да се изкъпя. Simple Smile
На мен пък ми че иска да купя нова раница на Марти, но всичко зависи от финансите. Confused Вчера беше много доволен от реката! Голямо къпане, голямо викане викаха с другите три деца! Crazy Чак един мъж не можа да ги изтърпи и си тръгнаха с жена си! Blush Много шум вдигали! Whistling Моят синковец от няколко дни ме е изял да го водя на кино! На "Смърфовете" и сигурно утре ще я свършим тази работа, че и една приятелка ще ходи да го гледа и поне да отидем заедно. Вие водихте ли ги наборчетата на този филм? Впечатления? Simple Smile
Имам да ви чета, носега ствам, че работа ме чака!
Лека и успешна седмица!
Оф, ето събуди се! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт