ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 435
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 11 924
   Дейзи, ама много и мил и грижовен Петьо. Леле да вземе изненадващо да се пръкне пък една сестричка,да видиш ти какво значи Батко.  Hug
    У дома съм забранила да се праща детето за алкохол дори до хладилника,където може друго да няма нищо,ама мляко и бира винаги има. Embarassed Най вече,защото съм фен на стъклените бутилки и не ми се миси ако се хлъзне на терикота. Въпреки,че Светослав е последното дете,дето ще загуби равновесие, не ми се рискува.

   Тази сутрин и Светослав още като отвори очи каза, Дай да чета. Ама то не от любов към четенето,ами защото знае,че преди да е прочел,компютър не се пуска. Добре,че е на тренировки по няколко часа,иначе по цял ден е във виртуалното общество.

# 196
  • Мнения: 14 133
Сашо поне в нета не виси, все още.  Laughing
Съвсем съзнателно не прекарваме вкъщи.  Joy
И цифровата телевизия бяхме я спряли за почти 2 години, но преди 2 седмици пак се закачихме.  hahaha Сега юнакът почти цял ден виси пред телевизора.  ooooh!

# 197
  • София
  • Мнения: 819
Добро утро и честит имен ден на празнуващите днес, черпя за големия ми племенник, който утре е и рожденик юбиляр - ще стане на цели 10 години на леля момчето Hug

# 198
  • Мнения: 1 194
Честит имен ден на многобройните именници в темата. Със здраве и късмет да си носят името!
Хубав празник и на семействата им  bouquet

Чиби, зарадва ли се Сашето на подаръка?

При нас - нищо ново. Писане, четене и вечер тренировките по плуване. Всички дружно се радваме на последните ваканционни дни.
Преди няколко дена попаднах на миналогодишните ни теми, тези предпърволашките Mr. Green
Ееееех, какви трепети, какъв ентусиазъм...кой какво купил, какво са казали на родителските срещи...
Сега се сетих, че за огромно мое съжаление,на Волен гуменките за физическо не му стават. Трябва да му потърся нови през почивните дни.

# 199
  • София
  • Мнения: 819
Стела пък иска това: http://store.krokotak.com/product.php?id_product=101

Ама като знам колко пари ще литнат за бельо, тетрадки, дрехи, обувки и всякакви такива, скоро едва ли ще го получи ooooh!

# 200
  • Мнения: 14 133
mama L,  Heart Eyes
Да, хареса му подаръка на Сашето.  Peace
От сутринта се подреди да си го сглобява.  Hug

# 201
  • Мнения: 1 194
mama L,  Heart Eyes
Да, хареса му подаръка на Сашето.  Peace
От сутринта се подреди да си го сглобява.  Hug


Браво, тъкмо ще се откъсне за малко от телевизора Wink

# 202
  • Мнения: 14 133
Браво, тъкмо ще се откъсне за малко от телевизора Wink

 hahaha Телевизорът ще бъде като подпомогащ фон на сглобяването.  Joy

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Честит празник на именниците! Да са живи и здрави, имам сантимент към всичко с това име.

Не мога да намеря хубава раничка за хлапето на мъжа ми, сега ще е първолак, и това е. Искам такава с капак отгоре, а не мека отвсякъде. Май трябваше по-навреме да поръчаме от сайт, тук има само боклуци.

# 204
  • Русе
  • Мнения: 11 924

  Пети, ние вече трета година си пазим и ползваме това - собствено производство. Светослав вътре си го обзавежда с картонени шкафчета и разни етажерки.

http://lnikolova.snimka.bg/daily/k-shta-ot-karton.609377.24379704

# 205
  • Мнения: 14 133
elsi, дано намерите навреме желаната раница.  Praynig
Виж това: http://www.office1.bg/upload_marketing/catalogues/2011_August_Back2Jungle2/ на стр.9  Wink
Amber, страхотна е картонената ви къща.  Peace
Сашо доста често си прави къщички и палатки от подръчни материали в стаята - столове, чаршафи .....  Laughing

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 12:32 от chibi

# 206
  • Мнения: 775
Честит празник на именниците, живи и здрави и весело изкарване с много подаръци!   bouquet

Диването е на море и много било хубаво, хвърлял се във вълните и изобщо красота. Да чете? Неее.  Simple Smile
deyzi, браво на твоето момче, ще ми даваш съвети определено, моят не е такъв и все мрънка, ако нещо трябва да помогне.
Пети, с тоя Jameson в сърцето ме уцели!  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 14 133
Диването е на море и много било хубаво, хвърлял се във вълните и изобщо красота. Да чете? Неее.  Simple Smile
hahaha Няма да си проваля детето почивката.  Joy
Благодарности за пожеланията.  Hug

# 208
  • Мнения: 2 125
И от мен честито на всички именници  bouquet Благодаря ви и от името на мойто детИ за пожеланията  Hug

В събота го прибираме окончателно вече в София, но преди това последни 2 дена до морето да зазимим караваната и целия отбор се прибираме. Дано не вали, че ще ни провали работата.
Амбър, страхотна ви е къщата за игра. Аз бях намерила една къщо-кола в магазин втора употреба, която е на морето и там дечурлигите се събират да играят. Нямам намерение да я нося в София, той също минава на варианта - столове, чаршафи и седалки от диван  Mr. Green

Удрям едно ирландско от бутилката на Пети, че нещо ми е нервно и отивам да работя  Crazy Wink

# 209
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Честит имен ден на всички адаши! Да са живи и здрави и ученолюбиви ( ако може).

Ние сме на морето. Не е нужно да казвам че Алекс не излиза от морето или басейна.

Общи условия

Активация на акаунт