ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 397
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Пети, аватара ти е брутален  Mr. Green


не ви ли прилича на училищна лелка чистачка?  Mr. Green

# 181
  • София
  • Мнения: 819
Тя тая котка я видя вчера за първи път, ваксинирана е, обезпаразитена, чиста, ама знам ли, тия дни като идем до докторицата за бележка за училище, ще се консултирам с нея да видим какво ще каже и тя ooooh!  Ай стига завиждали, това ми е естествената красута Mr. Green

# 182
  • Мнения: 4 116
Ей ся ша си сложа този, да видите вие  Laughing

# 183
  • София
  • Мнения: 819
М, аматьорска работа, ама чантата в басейна е култова Mr. Green За да ви развеселя, може да минете през спамо-чата, последните 2 страници с поезия Mr. Green

# 184
  • Мнения: 14 133
Пети, Тедка, няма скука с вас.  Mr. Green

# 185
  • София
  • Мнения: 3 484
Ей ся ша си сложа този, да видите вие  Laughing
цък
Тази ми е фаворит от известно време.
Представям си ценностите в чантата й, които всеки момент ще бъдат накиснати в хлорирана вода.

# 186
  • Мнения: 4 116
Тя си я беше накиснала...
Преди малко отскочих до любимата ми книжарничка и купих порядъчно количество тетрадки, че направо ги ядем у нас. Взех му и нов несесер  на Спайдърмен - нещо подобно - http://www.pumpal.net/product.php?id=770
Не ги харесвам аз тези твърдите, дето се подреждат вътре моливите и флумастрите. Хем никога не е подредено, хем заема много място.

# 187
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Ние сме в нас и външна околна температура около 15 градуса. Борим се да пишем по малко и на български и на немски. Справя се за сега, но й е леко неприятно.
Теди, Пети голям смях около вас.
Теди, тук при нас имат задължително и от двата вида. В този който си показала ти има ножичка, лепило и неща които са си изрязвали. В другия са тънки и дебели моливи, линия, гума, писалка й и един маркер с който пишат по фолио.
Яна, Ирка децата са прекрасни.
Лек ден от мен че пишем писъмце на познато другарче което чакаме да се прибере тези дни. Hug

# 188
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси момичета.

Яна много е сладка малката шаферка.

При нас нищо ново. Деница с радост ходи на училище и е много ентусиазирана. Ходихме на очен преглед. Диоптера й е намалял с 0,25. Ходихме на зъболекар - има една пломба да й се прави. Ходихме на профилактичен преглед-трябва да я водя да й взимат кръв - ама все отлагам, та такива работи. Поне всякакви лекари ги минахме за 1 седмица.



# 189
  • Мнения: 14 133
Привет.  Hug
Честит имен ден на всички адашчета на Сашето.  Hug   bouquet 
Да са много здрави и да радват близките си.  Heart Eyes
Браво на Вики и Дени за старанието и ентусиазма.  Hug

# 190
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Да са живи и здрави всички с името Александър,Александра,Алекс. Това е най разпространеното име в България последните години и си имаме много именници. Да растат умни и щастливи с това красиво име и весел празник днес.

   

# 191
  • Мнения: 2 466
Честит имен ден на Сашето на chibi ,на Алекс на stellina,на Сани на esme, и на всички други малки и големи празнуващи и името си днес.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз преди малко се събудих и заварих Петьо да си чете книжката за Никола.Много приятна изненада.А вчера направо щях да се пръсна от гордост,че детето ми не е егоист.Леля му даде 10 лева на тръгване и той взе да ни разпитва искаме ли нещо за хапване и пийване.Отиде да магазина и ни купи сок,количка,колбасче и бира за дядо му и татко му.Последната са му я дали защото магазинчето е точно до нас и дори имат видимост като я консумираме на двора.А колата я бил купил "защото сме нямали парички да си я купуваме и само като сме имали гости я купуваме".Иди му обясни,че е вредна и това е причината. Laughing
Чак сервира и отсервира на дядо си и татко си,а накрая изми чашите и чиниите.Добре,че дядо му му възстанови паричките за бирата,та отиде и с едно приятелче да поиграят билярд.
След като подновихме тренировките и днес пак ще ходим взе да се взема на сериозно и все болежки му се появяват,които изискват и мазане и масажи.Да не види нещо от баща си.
Иначе целият отбор знае,че ще става батко и то на братче но то няма да е вратар,а полеви играч,за да му викал футболистчето,а той да си остане вратарчето. Laughing Laughing
Хайде,приятен и слънчев ден от мен,момичета. Hug

# 192
  • Мнения: 14 133
Amber, deyzi,  Heart Eyes
deyzi, много е грижовен Петьо.  smile3501

# 193
  • Мнения: 4 116
Честито на всички именници в темичката ни!
Дейзи, как хубаво ви е почерпило детето  Grinning
На Мони му дават бира без проблем, че напоследък се събираме със съседи зад блока и си коркаме и пращаме съответно децата за бира. Но той много обича бира, аз не му давам да пие... и дано не се сети да си купи бира докато е сам през деня. Те ще му продадат, а той ще си я пийне без да го усетя  ooooh! Ще взема да говоря с продавачите да не му дават, ако иска да купува през деня.
Вчера пък се мъчил цял ден да вкара кабелите на компа - бях ги изскубнала всичките, за да не сменям отново парола. А той магарето си ги вкарал и си пуснал скайпа и като го видях на линия и ми призля вчера.

# 194
  • Мнения: 14 133
Тедка, благодарности от името на Сашето.  Hug
Умно ти е детето.  Peace Няма да го спрат разкачените кабели.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт