ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 468
  • 743
  •   2
Отговори
# 690
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Ако му хареса, пращай го и по нашите къщи!

# 691
  • София
  • Мнения: 7 673
Теди, ти си просто невероятен източник на бисери! Слуга!  Joy hahaha Просто ще ме умориш. Но Монката ще стане човек, сигурна съм!  Peace

# 692
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Амбър, честит рожден ден! Да си жива и здрава!  bouquet Много обичана от хората около теб и много да те радва акробата! Simple Smile
Добре дошли и от мен на новите мами! Hug
За обличането на 15.09. и аз много се чудя как да облека младежа. Rolling Eyes Иска ми се да не е с дънки, а да е с панталон, но за тази цел ще трябва да купя, тъй като той има само дънки.  От друга страна пък да купувам само за тогава... Thinking Иначе за отгоре все ще измисля нещо.

# 693
  • Мнения: 922
Ех, свърши ваканцията.
Тази година, Ники започва учебната година втора смяна. На 15.09 ги викат в 9:00 часа,без раници  само в двора. Г-жата ще им даде програмата и ще им каже какво да носят за 16.09.

# 694
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Амбър да си жива и здрава и мъжете ти да те гледат като принцеса!   bouquet

Ох, замислихте ме за облеклото на щерката. Аз не съм мислила. Както е топло ще мине с костюмчето от рожденния и ден, но предполагам че рано сутринта ще и е студено, така че ще сложим едно сако или якенце и чорапогащник.

# 695
  • Мнения: 4 116
Теди, ти си просто невероятен източник на бисери! Слуга!  Joy hahaha Просто ще ме умориш. Но Монката ще стане човек, сигурна съм!  Peace

Моята думичка беше "роб", но малкия я смекчи на "слуга"
Нашия тоалет ще е дънки +тениска с череп и беУи маратонки  Mr. Green (ма черепа е хубав, представителен един вид, така че става за първи учебен ден)

# 696
  • софия
  • Мнения: 2 543
Моля ,Тедка ! Дай да го видим този преставителен череп , че ме скъса от смях. Моята има ленти за коса с черепи , много били вървежни. Laughing

# 697
  • Варна
  • Мнения: 817
Нашата учебна година ще се открива на 15.09 в 13 ч. Ще бъде много, много горещо.. А по отнощение на черепите имаме си няколко тениски с такива, не знам дали са представителни или не, но едната стена в стаята му е черна на черепи с бели и червени кърпички на главите - тапети.

# 698
  • Мнения: 131
Амбърчеее, много щастие ти пожелавам и онази малка хала вкъщи много да те слуша! Тедка ,ми тя булката чудна бееее-точно преди малко и роклята видях.....снимките са супер ,ама искаме ощееее Heart Eyes Това време и нашия тоалет провали .СЕга утре ще търся блуза с къс ръкав а на долу ще го отавя с дълъг панталон(спортен ,но не е дънки) Онзи ден мойта хала си счупи предния постоянен зъб smile3514 вдигал си кормилото на колелото да го качи на един висок бордюр и си изчаткал зъба smile3511 Водих го на зъболекар ,но казаха да изчакаме докато израстне напълно зъба и после ще го надграждат.хайде успех на всички второкласници Heart EyesМежду другото му удариха един бърз преглед и се оказа ,че всички други зъби са здрави(докато не изпотроши и тях дееее....)

# 699
  • Мнения: 4 116
Моля ,Тедка ! Дай да го видим този преставителен череп , че ме скъса от смях. Моята има ленти за коса с черепи , много били вървежни. Laughing

Снимам веднага  Mr. Green http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/6144533656/in/photostream
А днес му купих и 2 тетрадки с черепи - http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/6144546350/in/photostream

rozali79 , радвай се, че има здрави зъбки, та с пломбите е по- сложно...
Кое зъбче е счупено?

# 700
  • Мнения: 131
преден зъб-:bad-words:единия от двата големи резеца отпред

# 701
  • Мнения: 496
Bili давам спирулина, а вечер дъвчащо монтелукаст, че сме и с алергия.

*Ирина* много изчерпателно, благодаря.

Ние утре сме на фризьор, после ще се помотаме из Карфур и след това лентяйстване като за последно Peace

# 702
  • Варна
  • Мнения: 18 050
За първия учебен ден ще пращам моя с бяла риза , черен панталон (и кафяви спортни обувки Embarassed), нямаме униформи, но им взехме миналата година вратовръзки( за момичетата шалчета), та имат нещо като униформа.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 477
Стела на 15 ще е с униформа - полата и тениската с къс ръкав, но за косата се почнаха пазарлъци - не можело да е на рибена кост, щото миналата година вече ходила така, та сигурно една мрежа набързо ще сглобя с малките ластичета, поне за един час да е с прибрана коса Mr. Green
Вие сте се сдобили с униформа? Ние само със суитчъра, ама ще е жега за него. Кажи каква е тази мрежа с ластици? newsm78 newsm78 Мен много не ме бива по прическите, та се чудех какво да й направя косата....

# 704
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не съм купувала тази година. За първия учебен ден ще го пусна без нищичко. За втория - няма идея, но ще правя покупки в крачка.
Времето не е като миналата година, предчувствам, че моят ще е с 7/8 панталон и фланелка или риза. Спортно елегантен Joy Joy

Само казвам, че не е прочел ни една книга от задължителния списък. Даже скоро разбрах, че е забравил някои букви как се пишат ръкописно Crazy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт