ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 442
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 474
elsi,kimbolina,вашето училище е ужасен пример за състоянието на образувателното ни система. ooooh! ooooh! ooooh!
Нашите деца започват в 7.55ч но това не е София и придвижването им не отнема повече от-10 минути. PeaceМоето е ранобудно,но ако беше поспаливо си е зор с този час. Confused

# 601
  • София
  • Мнения: 4 397
Иринка в кое училище сте, започвам сериозна да мисля за местене.
Дейзи училището е с доста добри отзиви, особено за преподавателите от 1 до 4клас. Точно поради тази причина е в това училище което хич не ми е близкоооо.

# 602
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка в кое училище сте, започвам сериозна да мисля за местене.
73-то.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 847
При нас всички учат само първа смяна (до 7 клас е училището), но това не пречи от втори клас да почват в 7,30 ч., направо не знам как ще я будя в 6,30 ч., по-точно не знам аз как ще стана Tired

# 604
  • Мнения: 1 404
Нашето училище също започва от 7.30. но ние имаме 5 мин път дотам Simple Smile

Моля стискайте палци, че днес за първи ден ще водя малката си ученичка на градина Praynig С каката нещата бяха драматични, нямам сили отново за същия филм.

# 605
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Много рано започват децата училище. Олееее....7.30!

Тук започват в 8.40 - 9.00ч. Ама то и това си има своите минуси, че ако си от 9.00 на работа става трудно воденето.

При нас в събота 10 септември, беше първия учебен ден в Българското Училище. Деница вече и там официално е второкласничка. Тук няма време за губене и още от първия ден започнаха с уроците, даже вече и домашно има, от което за моя изненада по собствена инициатива направи 3 страници. Остава само една. Дано да продължава така, че миналата година бая мъка си беше да я накарам да си напише домашните от там.

# 606
  • Мнения: 14 133
ell7, благодаря, взех му на ученика бележник и лична карта точно от там в петък.  Heart Eyes
На Сашо въобще не му се и чува за училище.  Rolling Eyes
Иначе, проблеми със ставането рано сутрин няма да имам . Преди мен се надига да гледа детски филмчета.  Joy Тази сутрин в 06,40 "се излюпи".  hahaha
Силви, и моят юнак не във вашето училище.  Wink

# 607
  • Мнения: 4 116
Мама Л, това което си дала е от 15.09.2009, а интервюто, което са сложили в сайта на МОН е от март 2010. Не знам вече и аз какво да гледам.

http://www.minedu.government.bg/left_menu/ministry/interviews/si … a_19-03-2010.html
Това е интервю,не е гласувано и не е влязло в сила като нормативен документ.
Нито първокласното ,нито второкласното ЦФО е задължително -също не е влязло в сила  Peace -където има възможност от страна на училището и желание на родителите.

Светле, от тук са поръчани фенерите - http://www.skylanternsbulgaria.com/ Много са готини, но трябва да се пускат при спокойно време, да няма вятър, че може да стане пожар. И на рожденни ден на дребния пуснахме фенер, подарък ни беше, но децата много се кефиха.

Били, знам, че не са толкова големи и понякога правят глупости, но напоследък ми дойде вповече.

Вчера бях на сватбата на една колежка, снимах цял ден, върнах се посреднощ, Монката със запушен нос, до сутринта пръсках в гърлото, капки в носа, идва да ми кашля на ухо сутринта като  бях позадрямала... И днес на работа  #Crazy до 15 ти ако оживея ще е добре.
На 17-ти не ме интересува дали ще е учебен ден, имам планове да ходим на планина.

# 608
  • Мнения: 14 133
Тедка, дръж се.  Praynig
Дано само с настинка да му се размине на Монката.  Praynig

# 609
  • Мнения: 4 116
To лошото е, че като се запуши носа диша през устата и от там гърлото се зачервява и стават зле нещата. Но дано днес да се пооправи. Вчера бяха на село, а там е по- хладничко и явно е настинал.
Преди малко ми се обади мъжа да ми предаде поздрави от един бивш преподавател от университета, видял го в едно кафе. Така се зарадвах. Той е на възраст вече и често съм се чудела как ли е, дали е жив още. Поканил ни на гости у тях и мисля да отида да го видя.  Heart Eyes
Монката го оставих да се бори с последните страници на Пипи, да видим дали ще я прочете до 15 ти.

# 610
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Теди, тези дни четох, ама нямаше време да пиша. Та се чудя защо не спрлетнеш една история в картинки с вашите лудории. Като нищо ще засенчат Макс и Мориц. Все за тях се сещам като те чета. Да се оправя скоро Мони,че планината не е за изтърване, а и го чакат нови емоции в новия клас. Успех ! Успех и на зпочналите второкласници.   bouquet
  Мама Л, дано успея да се добере до Кауфланд за тези облекла за учебници. Метро ми е недостижимо.  

  

# 611
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Тедка,благодаря   bouquet Аз попаднах на същия сайт вчера ,но още се чудя дали да поръчам за РД на Оги  newsm78

# 612
  • Мнения: 4 116
svetlaem, поръчайте си 5, достатъчко са. А ако е ветровито или дъждовно, ще ги пуснете друг ден, но си заслужава, приятно изживяване е.
A m b e r , то аз и не ги помня всички щуротии, трябва  от форума да си вадя писанията  Laughing
Бележка от педито, че са нямали контакт със заразно болни трябва ли, че не разбрах?

# 613
  • Мнения: 1 692
Здравейте момичета.
Тедка, доста здрави нерви трябва да имаш.  Hug Явно им е скучно на децата като са сами  исе чудят какво да направят.
Тук облеклата са точно такива каквито ги описвате. От едната страна си е нормално, а от другата се залепя в зависимост от тетрадката. Бележници мисля че нямат като цяло в училище, но не съм убедена. Аз съм за имането или поне някакъв контакт с родителя как се движи детето през годината. Знаете за нашите оценки в края на годината. Все си мисля, че като се наблюдава по оценките можеш по бързо да реагираш.
Ние сме добре за сега. Имам си вече третокласничка. Тази сутрин я изпратих почти до спирката. Чакам я да си дойде в 11 и 30 и да м иразкаже в коя стая ще е и коя ще й е учителката.
Тук започват в 8 часът, но тя става в 7. В 7,30 трябва да е излязла от нас, че чакаме автобус.
Днес вече влизам в училищния вихър. Цял ден има какво да се прави.  ooooh!
Лек ден на всички.

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 15:48 от Хексилина

# 614
  • Мнения: 14 133
Тедка, не им трябва такава бележка, а само карта от профилактичен преглед.  Wink
Сашовите учебници и тетрадки ще бъдат само с прозрачни облекла.
Хексилина, на добър час на Вики.  Heart Eyes  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт