Какви са шансовете на бебе, родено в края на 6-ти месец - 700 гр?

  • 13 760
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Има оцелели бебета в 6 месец. Моля се и това сладко бебенце да оцелее и да няма проблеми със здравето му след това. Praynig
Надежда винаги има. Отидете в църква,запалете една свещ и се помолете за това малко създание.
Дано се оправи всичко.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 271
на една позната се роди така мъничко, но все пак оцеля милото(сега е на годинка и нещо). но докторите не са го следили внимателно и сега е слепичко. както беше казала една мама по-горе има опасност за очичките.  на братовчедка ми се роди 6оо гр, март '05, и е добре детенцето. дано да се справи малката дущичка. Praynig

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дано всичко да се оправи! Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 8 769
Колко големи са шансовете на бебенцето могат да кажат лекарите....но понякога и те не знаят! Дано малкото същество е в добри ръце, в добра болница и дано намери сили, за да оцелее. Ако Господ е решил-така и ще бъде. Моля се малката душичка! Praynig

# 19
  • Мнения: 1 613
Моля се за малката душичка  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 2 663
Ох...дано е живо и здраво,милото детенце....Моля се за крехкото съсдание и вярвам,че Господ ще бди над него-Вярвайте и вие

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
до малкия ми племенник в кувьоза беше едно такова 6-700 грамово бебе (края на 1997г.). Става дума за микропедиятрията на МА. Там са големи спецове и вършат чудеса! Та онова бебе оцеля! Дано  Praynig и вашето да оцелее, без здравословни проблеми  Peace

# 22
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Искренно се надявам и горещо се моля Praynig Praynig Praynig
малката душица да оцелее и да е здрава!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 313
 PraynigЩе се моля за детенце. На Коледа стават чудеса.

# 24
  • Мнения: 2 309
И аз ще се моля за бебенцето и за майката, дано лекарите помогнат и съхранят малкия животец newsm17

# 25
  • София
  • Мнения: 1 086
Дано всичко бъде наред!И аз ще се моля за малката душичка! Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Русе
  • Мнения: 785
Има, има...надежда! Не само съм чела за такива случаи, но и познавам един такъв левент на 33 години - 2 метра висок, който е бил писан аборт в 6-ти месец, и едва ли са се погрижили кой знае колко за него преди толкова години, но е оцелял!
Да е живо и здраво бебчето и да се бори, заедно с лекарите!!! Praynig

# 27
  • Мнения: 1 272
Шансовете на малкото бебче са зависими предимно от неговите адаптивни способности и възможностите на медицината, които не са малки. Ако е попаднало на добър лекарски екип, въоръжен с подходящата техника, дано да успее!  newsm17

# 28
  • Мнения: 191
предполагам че всичко ще е наред има много такива случай така че спокойно имам лични наблюдения защото моята леля всеки ден е във операционната и спасяват по няколко такива бебета

# 29
  • Мнения: 1 336
 Praynig  Praynig  Praynig, знам със сигурност за 2 оцелели бебчета родени в 6-ти месец, ще се моля за малкото човече  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт