Обезцветяване на черна коса?

  • 61 703
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Ясноо, благодаря за споделеното, ще си походя явно шарена в главата.... А поне идеи имате ли как да падне тоя цвят по-бързо? Приятелка ми спомена за някаква маска с кисело мляко, но не беше сигурна как и колко?
Медът има изсветляващо действие, но не очаквай чудеса. Виж тук  Peace Успех!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Ясноо, благодаря за споделеното, ще си походя явно шарена в главата.... А поне идеи имате ли как да падне тоя цвят по-бързо? Приятелка ми спомена за някаква маска с кисело мляко, но не беше сигурна как и колко?
Медът има изсветляващо действие, но не очаквай чудеса. Виж тук  Peace Успех!

Изсветляване с мед при мен действа, поне с един тон, но само на естествения цвят...

Иначе аз искам рус цвят  Mr. Green ... допитах се до 3 фризьорки, едната ми каза, че черно ми отивало, закво съм щяла да я сменям, другата ми казва, че много ще ми се изтощи косата (не че не го знам), а третата ми предлага начин, който не ме устройва. От 11 г съм се боядисвала черна ... косата ми беше до кръста и преди 2, 5г я скъсих на скосена черта...от тогава я боядисвам през 2, 3, 4 месеца пак черно, като сега не съм я боядисвала от година и следователно имам 5, 6 пръста израснал мой цвяти 5, 6 останала от боядисаната...а този боядисания е доста отмит и е червеникаво на слънце. Та миналия месец бях при третата която ми предложи да ме боядисва от тъмно кестеняво, към светлокестеняво и до русо, като всеки месец слага 1 тон по -светло и тогава ме боядиса с кестеняво, но се получи доста светло кестеняво в корените ми и сега на долната основа седи все едно някой се е  Rage на главата ми! И като се замисля този вариант не ме устройва, щото в корените ще съм по-светла, а надолу върховете ми ше са все тъмни...Сега съм решила да взема една гръцка супра (моя приятелка я ползва) и ше намажа само 1 кичур отдолу да видя кво ше стане, преди години си бях правила сама червени кичури и помня, че от супрата ми падна черното и стана русо, но и с половината коса в тая област  Joy но успокоението ми сега е, че косата ми е къса, на скосена черта и най-дългото ми е отпред до раменете, та и да се изтощи няма да имам проблеми както с дългата коса

# 17
  • Мнения: 74
това с по един тон всеки месец да те изсветлява доста шарена ще станеш))))защото боята ще ти изсветлява само естественият цвят тоест само израсналият корен,най добре си изчисти цвета и си сложи желаният и готово ,но определено отиди на фризьор



# 18
  • Мнения: 166
Аз си махнах наслоеното черно с този ремувър:

Не е много скъп,но го няма в БГ.Първия път използвах жълтата кутия (по-слаб).Естествено всичко стана при фризьорката ми.Тя беше много скептична,според нея освен 'пране',нищо друго не би свалило наслоявана с години черна боя. Но,стана.Косата ми стана тъмно руса,без никакви червени/рижи отенъци.Само по краищата остана по-тъмна,но тя беше мноого дълга.
След време направихме кичури,подстригахме краищата и всичко си дойде на мястото.Продължих да се боядисвам тъмно русо,докато не реших,че искам по-светъл цвят.
Тогава си купих червената кутия.
След него косата ми стана по-светла и избиха правените по-рано кичури.И сега се боядисвам светло руса  Peace
Също така мога да кажа и твърдя,че този римувър не ми изтощи или изгори косата изобщо.Все едно нищо не съм правила.Просто,ако имаш възможност да го купиш отнякъде-това е идеалния продукт  PeaceГарантирам  на 100%

Мисля,че е добре да кажа,че съм съгласна с всички постове по-нагоре,'прането'/обезцветяването на косата,са пагубни. И през това минах доста отдавна... Разделих се много дългата си коса и накрая за да изглеждам горе-долу добре,пак я намацах черна...  Това не е решение,не го прави ,колкото и добра да е фризьорката или салонът....ще сгрешиш.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 606
това с по един тон всеки месец да те изсветлява доста шарена ще станеш))))защото боята ще ти изсветлява само естественият цвят тоест само израсналият корен,най добре си изчисти цвета и си сложи желаният и готово ,но определено отиди на фризьор

Именно Simple Smile щото корените ми ше са все по светли а върховете по-тъмни Simple Smile Офф то тия фризьори имам чувството, че ги е страх да поемат такава стъпка, все едно света ше се свърши, казах и на тая да ми изсветли върховете и тогава да ме цапа, а тя-не, щяла да се изтощи и нямало да седи така както трябва.... #Cussing out

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Аз си махнах наслоеното черно с този ремувър:

Не е много скъп,но го няма в БГ.Първия път използвах жълтата кутия (по-слаб).Естествено всичко стана при фризьорката ми.Тя беше много скептична,според нея освен 'пране',нищо друго не би свалило наслоявана с години черна боя. Но,стана.Косата ми стана тъмно руса,без никакви червени/рижи отенъци.Само по краищата остана по-тъмна,но тя беше мноого дълга.
След време направихме кичури,подстригахме краищата и всичко си дойде на мястото.Продължих да се боядисвам тъмно русо,докато не реших,че искам по-светъл цвят.
Тогава си купих червената кутия.
След него косата ми стана по-светла и избиха правените по-рано кичури.И сега се боядисвам светло руса  Peace
Също така мога да кажа и твърдя,че този римувър не ми изтощи или изгори косата изобщо.Все едно нищо не съм правила.Просто,ако имаш възможност да го купиш отнякъде-това е идеалния продукт  PeaceГарантирам  на 100%

Мисля,че е добре да кажа,че съм съгласна с всички постове по-нагоре,'прането'/обезцветяването на косата,са пагубни. И през това минах доста отдавна... Разделих се много дългата си коса и накрая за да изглеждам горе-долу добре,пак я намацах черна...  Това не е решение,не го прави ,колкото и добра да е фризьорката или салонът....ще сгрешиш.

Да, видях го този продукт някъде , но няма как да си го взема, щом го няма в БГ...а и моята коса е къса сега и отдавна не е боядисвана, но ще ида при една друга фризьорка, да видим кво ше каже и тя ... Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 21:35 от bubanka

# 21
  • Мнения: 23
Ставала съм от брюнетка - блондинка няколко пъти, последно преди 5 месеца. Такива неща се правят само при добър фризьор  Peace Първо ми "изпраха" косата, стана тъмно кестенява със съвсем леки червеникави отенъци. След 2 седмици отидох пак, за кичури - направи ми много тънки руси кичури, ужасно нагъсто и стана страхотно! Месец след това си направих нови руси кичури и вече си бях руса, всичко това за около 2 месеца Simple Smile Ефектът с цвета беше супер, нито съм била червена, нито рижава, няма такива неща, получи се точно каквото исках! Но няма начин - косата ми се изтощи ужасно... Не че не бях подготвена, както казах - минавала съм по тоя път няколко пъти... Освен това всички блондинки знаят, че хубавото русо се поддържа много трудно Wink

# 22
  • Мнения: 1 262
Гледам че темата е старичка и не знам вече какво е положението с цвета на косата на авторката, но мога да кажа, че може да се постигне точно желания от нея цвят в подходящ салон за красота и с подходяща сума в ръка.  Laughing Преди 5-6 години и аз от брюнетка (боядисвана на 3 пъти с черна боя) реших да стана от "раз" блондинка.  ooooh!  Laughing Преди 5 години тази процедура (не се прави вкъщи и не във всеки салон я правят) ми струваше точно 105 лв заедно със сешоара. Направиха ме точно като снимката, която си сложила - тъмно русо, при мен с цвят като на лешник. Обезцветиха ми косата на 2 етапа - първо само дължините, после цялата, а накрая я боядисаха.  ooooh! Добре че косата ми е много твърда и здрава, ако косата ти не е здрава не се препоръчва. След тази процедура косата ми стана много суха - като хартия на пипане и се наложи да я подкъся. Но не съжалявам, въпреки че цвета падна много бързо и после стана рижав.  Laughing Сега открих кичурите, които хабят косата много по-малко и цвета става хиляди пъти по-добър. Можеш да пробваш с кичури - хем промяната няма да е много фрапираща и ще става постепенно, хем
 и за косата ще е по-добре. Изборът е твой.
А мога да кажа, че кичурите се поддържат много лесно - поне аз не правя нищо допълнително освен през 3-4 месеца да ходя да ми ги правят. Докато се опитвах цялата коса да я направя руса бяха ужасни мъки - все не ставаше цвета, който исках, а косата ми беше ужасна - суха и изтощена. Сега е много по-добре - зрава и блестяща.  Grinning

# 23
  • Мнения: 5 647
Момичета това нещо е чудо, http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … ;order%5B%5D=real обезцвети ми черната коса от пьрвият пьт,взех го на шега,защото беше кьм 6 лв,безамонячен,момичето в магазина ми го препорьча и невярвах,че нещо ще стане,но като се видях в огледалото ,стоя и се гледам и невярвам на очите си,косата ми стана рижаво червена, но реших да сложа боя тьмно русо отгоре на maiandra 7.1 и ми стана по тьмно,сега сьм бясна и сьм решила отново да я обезцветя след една седмица и този пьт искам цвят,за който сьм писала в темата за блондинките.   bouquet

И аз го ползвах него без никакви проблеми (3 пъти един след друг). Доволна съм. Не ми изтощи косата, защото не е толкова агресивен като останалите на "известните" марки. Единствено цвета, който сложих след това се получи малко по-тъмен от очаквания, но поне косата ми си е на главата. Имаше една тема за ремуувъра на Престиж и там подробно е обяснено на какъв принцип е този обезцветител.

# 24
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Аз също си изсветлих косата след боядисване с черно, бях с такава до раменете. Майка ми също си я изсветли така след години, боядисване с черна боя.
Случайно попаднах на този продукт: Black Hair Color Remover Server 1+2 , ето и линк от онлайн магазин, въпреки, че съм го купувала от магазинче на пазара в Сухата река и от друго в базар "Таби" пак там: http://shopix.bg/Black-Hair-Color-Remover-Server-1-2
Не мога да кажа дали косата ми е изгоряла, тъй като после допълнително я обезцветявах, за да стана платинено руса, подстригах се много късо. На майка ми косата и е много добре, няма оплаквания.
На опаковката пише, че е професионален продукт, можете да отидете с него и в студио да ви изсветлят.
УСПЕХ!  Hug

# 25
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Да, със сигурност фризьора е най-доброто решение Simple Smile УСПЕХ и от мен!

# 26
  • Мнения: 0
Момичета, аз исках да ви питам, понеже имам подобен проблем. Началото на декември месец се боядисах с тъмно шоколадово, което стана почти черно. От тогава не съм се боядисвала, израснала ми е малко, но няма голяма разлика, защото моята е тъмно кестеняво. Искам да си направя малко по-светла, да я изсветля 2 тона, но въпроса ми е дали трябва да я обезветя или яе ми хване боята?

# 27
  • Мнения: 74
Боята ще ти изсветли косата само в корена,където е израснала,по дължините няма как да ти се изсветли ,там ще трябва да я обезцветиш и след това да нанесеш боята.Но определено си трябва фризьор за тази работа.

# 28
  • Мнения: 33
някой да е чул за това http://beautycosmetic.biz/rosa-impex-decolor-time-sistema-otstra … isana-p-6276.html
нещо ми изглежда много хубаво, за да е истина

# 29
  • Мнения: 57
Моята също беше черна,но вече половин година не съм я барала освен подстригване и ми останаха 2см по върховете.
Не си хабете косите момичета.
Чакане му е майката Peace

Общи условия

Активация на акаунт