Идеи за малко по–различна почерпка за РД

  • 317 583
  • 969
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 443
Една интересна идея за близалки ( видях я в друга тема във форума):
http://www.lovefromtheoven.com/2012/01/07/pink-velvet-cake-pops/
Според мен може да се експериментира и с по-различна рецепта, но идеята е супер.

# 166
  • България
  • Мнения: 490
предстои ни рожден ден
резервирахме малко кокетно заведение за 8 дечица на една възраст
идеи за игри и забавления..........



На каква възраст са дечицата  Grinning

 ooooh! Embarassed 8 дечица на 7-8 годинки Simple Smile

# 167
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
.... Но няма да споделя моите идеи,тъй като дъщеря ми е още мъничка и едва ли ще е от полза

Е защо не - и моята е мъничка - сега ще стане на две. Има доста мами и с малки дечица - разкажи ни....

zuzazuza, страхотни идеи и изпълнение. Браво, бравооо!

Оказа се, че в нашата ясла не е задължително да се носи торта със сертификат и аз щастливо правя фигурки и се подготвям за празника......  bowuu ..... Така че, ще си остана в рамките на стандартната почерпка - с торта....... Доволна съм, че ще мога да направя на децата лека торта без Е-та и боклуци  Whistling

Но при вас е шарено и интересно, та ще си ви чета, като нямам какво да покажа....

rositoooo, мои приятели скоро празнуваха РД на сина си, който ставаше на 10. Избраха им страхотно (според мен) забавление. Купиха им текстилни бои и бели тениски и оставиха децата да си нарисуват само тениските. Беше голяма радост. Разбира се имаше и готови шаблони, ако някой реши да ползва..... Те бяха в детско Арт-студио де, но не пречи да се направи и където и да е!  Peace

# 168
  • Мнения: 221
rositoooo, мои приятели скоро празнуваха РД на сина си, който ставаше на 10. Избраха им страхотно (според мен) забавление. Купиха им текстилни бои и бели тениски и оставиха децата да си нарисуват само тениските. Беше голяма радост. Разбира се имаше и готови шаблони, ако някой реши да ползва..... Те бяха в детско Арт-студио де, но не пречи да се направи и където и да е!  Peace

Чудесна идея  Peace Щях да предложа същото, но с гипсови фигурки, които да останат за спомен на всяко детенце от РД-то. Иначе може да се организира нещо като съревнование като  се разделят на два отбора - примерно голямата ми много обича да играем на казване на думички, започващи с дадена буква. Та може първо едно детенце от единият отбор да каже "А" и след това да продължи азбуката на ум, а от другия отбор да кажат "стоп" - казват по една дума със съответната буква и който отбор каже последен, печели.  Дано си ме разбрала, че май малко объркано го обясних. Друго, за което се сещам, е да им напишете думички на картончета и всяко детенце да си тегли изтегли по едно, а след това да обяснява с жестове, докато другите познаят думичката.  Peace

Приятно изкарване  Hug


Ние сега се прибираме от училище, където занесохме картонената торта - всички бяха очаровани. Голяма веселба падна със свирките и балоните  Mr. Green  Довечера продължаваме Mr. Green

 Hug  Да са ни живи и здрави, и все така да ни радват нашите слънца  Hug

# 169
  • България
  • Мнения: 490
благодаря вии Hug
Baby Mon да ти е живо и здраво детенцето  bouquet

# 170
  • Мнения: 1 071
От тази тема си взех идейката за картонена торта, даже почти е готова. След около седмица ще празнуваме 1ия РД на нашето хлапе. Имам нужда от съдействие, обаче. На партито ще има около 12-13 деца на възраст от 0 до 16 г., освен възрастните. Та се чудя как е по-добре - да сложа за всички еднакви неща в тортата или за всеки според възрастта да има различни неща, като парчетата са надписани.

Всъщност, за да е весело на всички деца сега измислям разни забавления, така че, ако на някого му е интересно, мога да споделя, тъкмо да дадете мнение Simple Smile))

# 171
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Shamsina, е как да не е интересно?!  Peace

От една страна ми се струва, че не е възможно да измислиш едно нещо за 0 и 16 годишни гостенчета. От друга, май е по-добре да е еднакво за всички  newsm78 .... Не знам и аз.......

Май по-добре различни сега като помислих (което трудно ми се отдава  Mr. Green), а и ще е мило, че са надписани за всеки лично!  Peace

# 172
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
ще има около 12-13 деца на възраст от 0 до 16 г........................,  как е по-добре - да сложа за всички еднакви неща в тортата или за всеки според възрастта да има различни неща, като парчетата са надписани.

Всъщност, за да е весело на всички деца сега измислям разни забавления, така че, ако на някого му е интересно, мога да споделя, тъкмо да дадете мнение Simple Smile))

Зависи, кога ще дадеш подаръчетата, ако е  когато гостите си тръгват може да направиш за всеки различно, ако ще ги получат по време на партито е по добре да са еднакви за да няма дразги. Друга възможност е по нещо еднакво/блни, бонбонки, дъвки/ и по нещо дребно индивидуално за дечицта.
Сподели забавленията Hug

# 173
  • Мнения: 1 071
Tatitt, nandi, благодаря за предложенията.

Така, сега за забавленията. Нооо с молба мамите и на по-големи деца да се включат и да си кажат мнението.
Както казах, децата са на различна възраст, освен това ще има и възрастни. Т.е., аз няма как да го играя и аниматор на дечковците. По тази причина, първото им предизвикателство ще е да направят поздравителна картичка...на балон Simple Smile)) Ще насърча по-малките да рисуват, щото не могат да пишат. Естествено, ще има награди - за първите 2-3 балона, които Оги си избере. Подозирам, че той може да се опита да хване повече балони, ако са вързани на конец, което ще е още по-добре. Подаръчета ще са имитиращи сладолед фунийки, пълни с дъвки, близалки и шоколадчета.

После идва ред на по-трудната задача. Ще са разделени на 2 отбора, като всеки от тях трябва да търси картончета с буквички, предварително скрити от мен/има достатъчно пространство/. Като съберат буквите, трябва да отгатнат какво пише - ще пише местонахождението на изненадата, а именно тортата. И така, когато я намерят, всяко парче ще е надписано с името на детето. Реших, че ще има по 1 близалка и малко шоколадче за всеки, плюс по нещо дребно/моливче, обички, ключодържател/ според възрастта.

Ако игрите им се харесват, ще направя и предизвикателство възрастни срещу деца. Извадила съм 12 снимки на Оги от всеки месец, която група първа подреди снимките хронологично, печели нещо/не съм го измислила още какво/.

Отделно мисля и занимания за възрастните, но ще ви разкажа за тях след партито, че някой от мамите четат тук, а трябва да е изненада и за тях.

Какво мислите?

# 174
  • Мнения: 1 263
Още шаблони за кутийки на торта:
http://pics7.this-pic.com/image/printable%20cake%20templates%C2%A0

# 175
  • Мнения: 2 018
Една интересна идея за близалки ( видях я в друга тема във форума):
http://www.lovefromtheoven.com/2012/01/07/pink-velvet-cake-pops/
Според мен може да се експериментира и с по-различна рецепта, но идеята е супер.

наистина интересна идея  Simple Smile

# 176
  • София
  • Мнения: 3 499
Много интересна тема. И за да не е само запис... си мислех...
За парчетата торта, няма ли е по-здраво ако вместо една мъничка част за залепяне сложим още един триъгълник за дъно. Освен това за тортата на етажи, по-горните етажи може да са с по-малко парчета (триъгълниците да са с 2 пъти по-голям ъгъл при върха).
Може и вместо панделка, да се направи нещо като кутия, която да държи всички парчета от етажа заедно. Нещо подобно на това от линка на basis.

Ако се навия да го правя за нашия рожден ден ще снимам Simple Smile Че моето порастващи момче, реши, че парите за парти ще пренасочи за подарък и явно ще празнува само в училище.

# 177
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И аз да се включа тук,тъй като правих картонената торта и благодарение на вашите идеи се прие с голям интерес и от възрастните и от децата най-вече. HugДоволна съм от постигнатото,рожденния ден на дъщеря ми беше преди 3 дена и бях направила торта от 24 парчета за градината и отгоре върху тортата бях сложила още 6 индивидуални за децата,които бяха на детското парти в къщи.
Ето я и тортата и съдържанието


# 178
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И ето тук има интересни идеи за различен рожден ден или детско тържество.
Например това:


valeria81
, много добре се е получила тортата ти! Но най-важното е, че са я харесали тези, за които е била предназначена.
Лятото е рожденият ден на дъщеря ми. Чакам с нетърпение този момент, за да осъществя идеите си, които са толкова много, че сигурно ще стигнат за още поне 10-тина момиченца... Simple Smile

# 179
  • Мнения: 1 263
valeria81, браво, много красиво се е получило!  bouquet
Ето и моята торта, гривничките сама ги направих, но за всяко дете бяха различни, колите също са различен цвят и модел, а от яйцата изненадите са поставка на моливи с животинчета.
                    

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 14:11 от basis

Общи условия

Активация на акаунт