Идеи за малко по–различна почерпка за РД

  • 317 111
  • 969
  •   1
Отговори
# 945
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Картонени са, от някакъв много твърд и стабилен картон. Ей сега се разтърсих в Гугъл, точно ей тези са:

http://www.s-gifts.bg/uploads/com_article/gallery/thumbs/500x500 … 690a25adca134.png

Само че в тоя магазин, от който ги взех бяха намалени, моите са фактически двата най-големи размера, общо излязоха 12 лева.

# 946
  • Мнения: 28 874
Иска ми се за другия РД на дребния да направя подобна торта /от кръгли кутии/. Никъде обаче не съм видяла да продават кръгли кутии. Може би в Джъмбо?!?

# 947
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В магазините за сувенири, подаръци и домашни потреби от по-лъскавите, не тип левче ги има.

# 948
  • Мнения: 28 874
Супер, мерси за информацията. Много ми харесва идеята, особено това, че в горната кутия е пълно с бонбони.

# 949
  • Варна
  • Мнения: 773
Месечинка виторога, благодаря за идеята с кутиите Simple Smile  В градината на детето , до не знам си кой септември са забранени тортите. Това е идеален вариант. Вътре ще сложа най-вече Барнита и готово Simple Smile

# 950
  • Мнения: 4 275
Да вдигна малко темата Laughing
Вчера приключих с поканите за РД,който ще бъде и първият юбилей на моето дете Heart Eyes Тук покани се раздават около месец преди датата,така че съм съвсем навреме.Тази година са оригами сладоледчета,миналата бяха пеперудки,имали сме и мъфини.Картонената торта с балерината и лалетата за учителките съм ги показвала вече.
Скрит текст:

# 951
  • Мнения: 2 261
Здравейте, дали някой има макет за направа на кръгла кутия от картон?
Харесаха ми идеите за торти -  кръгли кутии.

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 12:37 от ravi

# 952
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Здравейте, дали някой има макет за направа на кръгла кутия от картон?
Харесаха ми идеите за торти -  кръгли кутии.
Макет надали ще намериш точно такъв, дето ти е нужен. Аз поне сама бих си направила. Решаваш колко голяма искаш да е тортата и колко висока. Чертаеш си кръг с искания диаметър на дебел картон. Отделно си чертаеш една лента висока, колкото искаш да е тортата и дълга колкото обиколката на окръжността за дъното. Увеличаваш височината с един допълнителен сантиметър за да го нарежеш на триъгълничета този участък, подгъваш ги навътре и залепваш за кръга. По аналогичен начин и капака се прави, но мъъъничко по-голям, за да може да захлупи долната част. Написано звучи по-сложно отколкото е в действителност Simple Smile

# 953
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
PDF файл ще свърши ли работа?
Ако да - пращай нужните размери и мейл и ще ти пратя файл Simple Smile

# 954
  • Мнения: 2 261
Ами, да върши ми .
Около 26-30 см. диаменър и височина 10см . мисля ,че ще е добре.
Сърдечно благодаря.

# 955
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Ето един сайт, където може да се въвеждат исканите размери и автоматично да разчертае шаблон за разпечатване. Има различни видове кутийки, включително и за торти на парчета Simple Smile
http://www.templatemaker.nl/index.php?template=round&lang=en

# 956
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
същото ползвам като програмка Simple Smile ММ ми я изнамери от някъде пртеди 5-6 години Simple Smile
Изключително удобна е

# 957
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Мъниче, а как се разпечатват по-големите кутии, като например исканата сега?

# 958
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
аз нося файла в копирен център

# 959
  • Мнения: 24
Здравейте,
миналата година правих картонена торта за детската, отне много време, но детето беше очаровано. Тази година пак ще правим, но имам проблем, не мога да намеря картинки с Маша и Мечока, някой да е попадал на шаблони?

Общи условия

Активация на акаунт