Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Добро утрооо,
Съниии ти умора нямаш ли ? Роди след толкова часове напъни и сега и тема ни пусна , която както винаги е прекрасна  Hug
Момичета , пожелавам ви в тази тема само хубави новини от прегледи и малчовците да си седят в коремите , че още им е много рано.
Тази нощ съм се смяла с глас, самичка , като лудите. ММ рядко хърка , но тази нощ хъркаше много , реших да го побутна, за да се завърти и той като подскочи ... добре ли си , има ли ти нещо ...  Joy казах му че хърка и той - ааа добре , обръщам се  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Добро утро, момичета  Hug
Съни, ти да не прави темата докато раждаше, бе мила  hahaha Я си гледай малката кукла, остави ни нас  hahaha Отново е страхотна и дано само хубави новини има в нея   bouquet
Вчера с Пловдивчанки много хубаво си изкарахме, побъбрихме си приятно и много се надявам скоро пак да се съберем  Grinning И аз имам две снимчици, но по-късничко ще ги кача  Grinning
Бейбикейкс, това суеверие и аз съм го чувала, даже съм чувала, че майка ти не трябва да знае като отиваш да раждаш, ама това са си глупости според мен  Rolling Eyes
Аз сега отивам да се оправя, че съм при доки на консултация, да видим нашия мишок как е  Heart Eyes
После ще се вкюча пак, Хубав ден на всички  Hug

# 17
  • Мнения: 93
Съни, мерси за темата! Много мило, че във важен за теб момент се грижиш и за нас. Видях Алина на снимката, направо ми падна шапката, колко е чистичка и оформена, като голямо бебе. Даже я показах на ММ и му казах виж ей това оформено бебе се е родило днес, представяш ли си, а е само две седмици по-голяма от нашето! Той също много се развълнува и я хареса.
Аз днес се посъбудих с надути пръсти на едната ръка, но много бързо ми спаднаха, сигурно съм спала на нея. Имам и някоя друга контракция, но не болезнена и много кратка. Но като цяло все повече започнах да усещам, че ще се ражда и толкова! Малко остана  Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 28
Видях Сара в албумчето вече извън кувьоза  Hug Такива хубави бебчета пу, пу. Как ви завидях че можете да се гушкате вече.

# 19
  • Мнения: 19
Съни, мерси за новата тема. Страхотна си!   bouquet
 Момичета, имам въпрос. Знаете ли какви документи са нужни за да ви приемат в болница за раждане и най-вече какви изследвания изискват да са направени, освен това за кръвна група.

# 20
  • Мнения: 2
Добро утро Simple Smile Съни, без думи съм, благодаря за темата   bouquet Сигурно е единствената в целия форум, направена от току що родила мама  Simple Smile Няма такава като теб.
За кърменето и аз мисля, че е добре, ако прави големи паузи, да я будиш, но дано ти отговорят от ЛЛЛ. Пожелавам ти да е все така спокойничка и да имаш време за баткото и за себе си.

Исках нещо да коментирам от старата тема ама какво беше, не се сещам newsm78 Малко се стреснах с тези подранили бебчета, мисля да ходя да си купувам гащи и пижами,  и чанта и да стягам багажа  bowuu

Зеирна, надявам се Дани да се оправи, много ти се е струпало. Вземи си помощник и си почини малко. Мъжът ти е същия като моя, 100 % съм сигурна, че ще ми каже същото като твоя, ако взема да го будя за болницата.  Ще ме пита - ама сигурна ли си, дай да поспим малко, после ще видим, да не отидем сега напразно...

Ааа, за срещата - мисля, че ще мога да дойда. Само nnnn май не е писала скоро ?



# 21
  • София
  • Мнения: 2 082
Добро утро, момичета!

Съни мила, Алина е прекрасна  Hug Благодаря за темата  Hug Бързо възсановяване ти пожелавам отново, нали няма да ви държат повече от полагащите се 3 дни за нормално раждане, в смисъл че бебето е над 2,500, нищо че е родена по-рано? Браво, че сте се справили с кърменето!

Сара и тя е прекрасна, малката борбена душица. Дано трудностите са вече зад гърба й. Клеопатра  Hug

Зеирна дано бързо се оправи момченцето ти  Praynig

Само искам да кажа на останалите момичета, особено на нераждалите, че раждането не е толкова страшно, и не е задължително да е толкова продължително. Първото ми раждане започна с изтичане на водите в 1 часа през нощта и приключи с Мишо в 10:35, като контракциите започнаха към 3 часа и болките си бяха съвсем поносими до края (раждала съм без упойка, тъкмо ми сложиха система с окситоцин и главичката на бебето вече беше в тазовото дъно, така че я махнаха). За разкъсванията - колкото и да чакаш контракциите и да слушаш лекар/акушерки, всичко отново си опира до еластичност на тъканите  PeaceПри всички си е индивидуално. Аз се моля второто ми раждане да е като първото, е предполагам, че ще е по-бързо (дано  Praynig).

От днес вече съм в отпуск по майчинство и тръгвам по задачки  Crazy

Хубав ден на всички!!!

# 22
  • Мнения: 6
Хубаво е заглавието на новата темичка, ама ме смути малко...искам още да си имам корем! Joy
Иначе от вчера следобяд чантата ми е приготвена вече. Липсват само документите ми, които ще взема в понеделник сутринта, тъй като лекраят, който води моята ЖК е в отпуск тази седмица. Всички видяхме, че нещата стават изведнъж, без много подготовка  Mr. Green Но пък резултатите... Hug
Вече трети ден съм в отпуск и по цял ден лежа, чета книги, чета вас и се опитвам да почивам пълноценно...по съвет на всички приятели и познати.
Хубав ден и се пазете от жегата!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 138
Съни, благодаря за новата тема. Както винаги страхотна! Ти умора нямаш ли, бе момиче?
За болницата още нищо не съм приготвила. Но май вече е време и за това. Почва да ме обхваща и параноята, че няма да мога да свърша всичко, което трябва преди да настъпи момента!
Момичета от Варна, за срещата съм на линия - естетствено  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 270
Съни,хиляди благодарности за темата newsm51
Как  беше първата ви нощ?Плаче ли  много Алина или е кротичка?Да я цункаш по петичката.
Бързо възстановяване ти желая.

Мадам Х,доколкото занм трябва направление за хоспитализация от наблюдаващия бремеността. Кръвна група, последната кръвна картина, СПИН , Васерман  и хепатит Б,за друго не се сещам ,че е задължително. В последния месец на бремеността се прави и микробиология на ваг.секрет.
Твоята приятелка сигурно е родила вече newsm78 как са ?

Вчера почти целия ден бях на разкарасителни процедури,смених си малко и прическата,а днес съм планувала да изпера и изгладя всички дрешки,които имам към момента.Остана ми само кошница за кола да купя.Кошарата и количката също са за пране.Мисля и част от багажа за болницата да си приготвя тези дни...

# 25
  • Мнения: 775
Мерси за темата, Съни  Hug
Станала съм много рано като за мене, но нещо не ме свърта, ще чистя къщата и ще чакам да ми донесат тортичка  Simple Smile

Ето за вас нещо от мен:


Станах на много години  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 93
Мили мамчета, пак съм аз  Confused Исках да ви питам нещо, което забравих преди малко. Гледам, че корема ми е се е смъкнал надолу, това според вашите наблюдения значи ли нещо. Да стягам ли багажа  Shocked
Мерси на всички предварително!

# 27
  • Мнения: 6
lusine да ти кажа честно, моята майка ми е казвала, че по принцип корема се смъква в деветия месец, защото бебчо слиза надолу и ще се кани да излиза, което не значи, че още сега ще се ражда, аз още съм в 30-та седмица, ходя на работа и всички колежки ми казват, че корема ми е се е смъкнал надолу, което честно казано ме притеснява малко  Rolling Eyes но засега нямам никакви признаци да раждам, че и аз съм чак за края на октомври, дано бебчо си стои на топло  Blush

# 28
  • Мнения: 775
И моят се е смъкнал и бебчо е надолу с главата вече, според док си е нормално, постепенно се подготвяме за случката.  Hug

# 29
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте ,от толкова много емоций снощи само бебета и раждания сънувах .
За смъкването на корема и на мен ми се струва че моя е паднал малко ,но е нормално все пак момента наближава .

Общи условия

Активация на акаунт